Boyu 1.63 olan kız kaç kilo olmalı?

Soru gayet açık ve net, hem erkeklerin hemde bayanlarin bu konudaki dusuncesini merak ediyorum, sizce bu kıza kaç kilo olmak daha çok yakışır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 20

• bnce 55 cok guzel duruor :D :D

• heee gördün tabi bndee :D:D:D:D:

• Boyundan 10 eksik,5 fazlası normaldir,bu sınırda kalırsan saglık açısından iyi olur,ama ideal kilo olarak 53-55 sizi iyi gösterir

• 50 yeter sana.

• bi benzeri gecnde sorldu .aslnda inetrnetden yazsan drek bulursun bularlar ama isde soru olsun :) 10 kilo alti yada ustu saglikli bi bireyn kilosudur yani .1.70 m isen kilon 60 ile 80 arasi olmali fazlasida azida iyi değil ha 70 kilo olrsn isde o zamn gayet iyi bi kilodasn demkdr . artk kndi boyuna gore oranla kilonu

• Kendini mutlu hissettiği kiloda olmalı

• taş çatlasa 55 olmalı

• 50 55 arası olmalıdır

• boy ve kilo arası 10 birim olmalıdır yani 53 olmalısın

• Acar Baltaş ve Zuhal Baltaş çiftinin yazdığı stresle mücadele kitabında verilen bilgilere göre 162,5 boyda olan bayanın 56-63 kilo arasında olması lazım. Artık ona göre hesapla. Bir de bedeb kütle endeksini hesaplayabilmem için şu andaki kilonu bilmem gerekiyor

• İstersen beden kütle endeksi listesini vereyim ona göre hesaplarsın

• 20,70 çıktı beden kütle endeksin. Zayıfsın yani. İyi bence.

• Şuanki kilom 55 :D

• 55

• 48 - 52

• 55-60

• 250

• 45-55 kilo arası sizi fit gösterir sanırım. Fazla kilo yakışmaz o boylu birisine.

• Bayanlar için Türk standartları. Bayana uzun boy yakışmıyor bana göre. Tercihimi ben bu şekilde kullanacağım inş.

• Yaa çok mu kısa ?

• 50

• 50

• 150

• Ilginç :D

• 52

• 53 bence :) biraz göbek olması iyidir herzaman :) yastık niyetine :D

• 52

Kızlar Ne Diyor 13

• Genellemelerde 50-55 arası olman normal fakat, benim boyum da 163 ve kan olcumlerimde en zayıf halim 60 cıktı, kemik-kas yapına baglı

• Ben 52 kiloyum memnunum azcık göbeğim var ama olsun.

• 50

• benim boyumda 1.65 ve 55 kiloyum sanada 53 kilo tam idaal gider yakışır

• 55 idealdir 56 da olabilir.:D

• :D:D:D:D:D

• gordum de herkez sen gıbı olamaz kı :D

• bencede katılıorum :D

• 50

• kimse bu konuda net bir şey söyleyemez ki, vücut indeksi denen nane bile en fazla fikir verebilir sana zira bunlar senin vücut tipin, kas - kemik yapın ve metabolizmanla alakalı. benim boyum 1.53, indekse göre 47 - 49 kilo olmam lazım. oysa endokrin uzmanı benim kişisel indeksimin 51 - 53 kilo arası olduğunu söyledi mesela.

• kemik yapın düzgünse 43 süper durur:)

• en fazla 55

• 50-51 ideal

• 50

• Zayıf mı olmak istiyorsun balık etli mi olmak istiyorsun yoksa şişman mı?

Bunlardan birini seç ona göre kilo yazayım :)))

• 50-52

Yükleniyor...