• Sor
  • Bence

Bayanların hoşuna giden iltifatlar, güzel sözler nelerdir?

Kadınlar hangi iltifatlardan hoşlanırlar? Size yapılan hangi iltifatlar hoşunuza gidiyor?

Güncellemeler:
Bugün saçın çok güzel hayatım, bugün ne kadar güzel bakıyorsun bitanem...gibi iltifatlar...ya da tanımadığınız birinden, gözleriniz ege'nin suları gibi berrak ve engin :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• örneğin sevgilinse ona :aşkım senden sonraki sevecegim kız bizim kızımız olacak dersen kalbini kazanmış olursun

• Vay hoşuma gitti :))
      Ben gençken bilseydim bu sözü pek bi güzel olurdu :))))

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence en önemli şeylerden biri dikkat daha önce kimsenin dikkat etmediği veya önem vermediği bişeyimin fark edilmesi ve beğenilmesi beni çok sevindirir ayrıca özel hissettirir mesela sevgilimin ellerini ve dişlerini çok beğenirim ilk gördüğüm günden beri o ise hep neden der ona nedenini yani onun ellerinde ve dişlerinde gördüğümü ne hissettiğimi açıklayınca da sapsal sapsal sırıtır ve şaşırır aynısını o da bana yapsa mesela benim de çok hoşuma gider...

• Hahaha açıkçası ben çok iltifat sevmem beni bayar bu yüzden öyle sık sık değil de arada bir mümkünse birtanemsiz şeyler daha iyi :D bugün saçın çok güzel,bugün çok hoşsun falan olabilir

• Küçükken böyle şeylere tav olabiliyodum.Ama artık söylenen sözlere değil ilgiye,şefkate,merhamete bakıyorum.

• İltifat etmek için değilde gerçekten dürüstçe beni öyle buluyorsa bu benim hoşuma gider ki yapmacık söylenen iltifatı anlarım :)

• Yapmacık iltifat diye sormadım... Sizin hoşunuza giden ne olur dedim? Mesela, bugün saçların çok hoş denilmesi mi hoşunuza gider yoksa hayatım bugün ne kadar dingin ve güzel bakıyorsun sözü mü..gibi gibi

• Ya işte onu demek istiyorum. Yapmacık söylenmemiş her iltifat hoşuma giderdi. Katkısız iltifatlar. Mesela gözlerim yeşil ama deniz gözlüm derler mavi anlamında o an iltifatın güzelliğine bakmam benim gözlerim yeşil niye böyle dedi derim :) gerçek düşünceleri hoş olsunda nasıl olursa olsun yani anlayacağın. Kelimelere takılmam içinde barındırdığı duygular daha önemli ama illa bi örnek istiyorsan.. meleğim, cancağzım, hayatımın anlamı, saçlarının altın sarısını hiçbir şeye değişmem her teline ömür verirm

• iltifat her zaman işe yaramaz..

Erkekler Ne Diyor 5

• zayıflamışsın... =)))

• çok zeki değilse zekasına övgüden, çok güzel değilse de güzelliğinden bahsetmekten olabilir.( kadınlar okumaz inşallah bunu) sizden onay almak için sorduğu herşeyi abartarak tasdik etmenizden... kilo dışında tabi ( örnek_ kadın: hayatım sence kilo mu aldım? erkek: kilo ne demek hayatım ton almışsın sen ton, tonton sevgilim... deme! deme! sakın deme! hatta şakasını bile yapma, üç ay uğraşırsın şaka oldugunu anlatmak için)

• 27gün

Selamın Aleyküm cümleten herkese iyi geceler

• hayat bir soruysa,sen en güzel cevapsın...

• sevgilim aşkım , bügün çok güzelsin neye borcluyuz , seni bana veren allahıma sukur olsun ,hayatıma ışık verdin :)

Yükleniyor...