• Sor
  • Bence

Bir erkeğin bir bayandan hoşlanması iyi bir şey mi? Hoşlanmak ne demek?

Erkeğin bayandan hoşlanması iyi birşey mi.kötü mü..yani bu hoşlanmak güzel seymi harbi bu hoşlanmak ne yaa. :))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• Hoşlanmak onu görünce heycanlanmak demek (: çok güzel bir duygu...

• içmek için saat erken değil mi?

• Ne yani böyle soru sorulamaz mi ya cixs cixs hemden gülün yani hIh.

• cinsel yönden hoşlanmıyorsa,seviyor demektir.sevgili manasında olmayan kardeş,arkadaş gibi sevgiler de erkeklerde az bulunur :))) harbi bu hoşlaşmak ne kim çıkarttı bunu :D

• HyMm... :)) Valla bende bilmiyorum sordum kim çikartmis onuda buLabiLsemm :))

• KS'den değildir o ..arkadaş :D

• Cinsel yönden hoslaniyormus sanirim aptaal cocuk yaa mal çikti bu :DD

• içmeye erken başlamış

• Gel beraber içelim. cixs cixs ya

• Öncekileri Göster
    • hiç de şaşırmadım,

• :))

• bir erkek bir kızdan hoşlanıyorsa demek ki başka türlü hoşlanıyordur.

• Ne kullanıyorsan bize de ver.

• Tütün Kolonyagisi :))

• Iyyy :)

• hIhh..Heemende gülün yani :D

• Parasempatik sistemin uyarılması olarak bilinir, halk arasında "hallenmek" olarak da geçer, biri size hallendiğini söylerse koşarak kaçmalısınız. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde doktorunuza başvurun.

• Kaçilasi bir durum yaani.. :D

• koşarak hem de.

• :))

• hoşlanmak bir erkeğin karşı tarafa olan içten içe serzenişinin bir sıfatının yansıması olarak kabul edilebilir lakin yine de bu konuyla ilgili yapılan çeşitli araştırmalar bize gösteriyor ki aslında erkek yoktur. hal böyle olunca kadının da varlığından şüphe etmemiz olası bir durum. ne diyon sen?

• Neee Erkek Kadin yokmudur. Valla biisi demiyom sen ne diyon

• (Yaş:25-29) püüü

• Nee tükürüyosun beee aa cok ayip.. :(

• çok kötü bir şey ya, hiç sorma. O kadar kötü bir şey ki sevgi saygı hoşgörü, eline satır alıp herkesi doğra yani. Yaş 27 olmuş şu soruya bak hayret bişey

• Sana nee soramazmiyim..Sen Erkek olda gizlilik ardina saklanmadan yorum yaz..

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevmek ya da aşık olmak hoşlanmakla başlar.

• Sagol güzelim ya ciddi cevap verdigin için. :)

• :)

• Sana arkadaş olarak değil, aşık olma yolunca adım atmak, ilerliyor demek.

• Sagol güzel bacim ya dalga gecmeden yazdin için.Yas araligindan dolayi alay ediyorlar :D

• Ne alakası var güzelim, bilmeyebilirsin doğaldır.. Kaale alma. Herkes kendine baksın.

• Cok tsklerr bacim. :))

• Hoslanmak esittir ozel ilgi duymak, begenmek

Yükleniyor...