Tanışmadığın bir erkekle sürekli göz göze gelmek.

Dershanede bir çocuk var. Tanışmıyoruz ama bir sürü ortak arkadaşımız var. Çocuk sürekli bana bakıyor ve genelde göz göze geliyoruz. Ondan çok hoşlanıyorum o yüzden onu görünce elim ayağıma dolaşıyor, çok heyecanlanıyorum. Sürekli bakması ne anlama geliyor ? Nasıl tanışabilirim onunla? Bu arada facebookta zaten arkadaş olduğumuzu farkettim. Twitterda followladım ve o da geri followladı ama hiç tanışmadık. Bütün bunlar ne demek ? Lütfen yardım ediiiiiiin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İleride üzülmek ya da o çocuğu olduğundan fazla büyüterek acı çekmek istemiyorsan bence asla bu duyguları ilk söyleyen taraf olma derim. Sadece ondan hoşlandığını anlamasını sağlayacak şeyler yapabilirsin; gözlerine bakarken ya da ona gülümserken. Tanışma ve konuşma adımı ise kadın için daha kolaydır erkeğe nazaran: Madem aynı dershanedesiniz elinde çok iyi bir neden var ilk konuşma adına. Ders notları alabilirsin, ders saati hakkında bir soru sorabilirsin. Hani amacının tanışma değil de sanki sıradan bir soru sormak olduğunu bilmeli. Ve dediğim gibi onun üstüne düşersen o da "nasılsa bu kız cepte" durumuna girip seni kullanabilir. Bu anlamda tanıştıktan sonra ilk adımın ondan gelmesini beklemen çok önemli.

Erkekler Ne Diyor 5

• facede de bir bahane bulup tanışamıyorsan hiç uğraşma bence...

• o zaman peşinden koşuyormuş gibi olmaz mı ama ? o ilk adımı atsın istiyorum. eğer öyle bir niyeti varsa tabi.. :(

• bu zamana kadar atmadıysa demek ki pek niyeti yok.Ya sen ilk adımı atacaksın ya da unutacaksın onu, devamlı kafana takmaktansa...

• O çocugun yerinde olmak isterdim, Yahu bu kadar bakışıp followlaşmışsınız usulca sokulup Merhaba de.

• sonrasında ne söyleyeceğim ama ? ayrıca heycandan konuşabilir miyim bilmiyorum.

• Bak olmaz boyle bakışıp yok sunu yaptık boyle bakıştık olmaz, Ya gidip soylucen ne bileyim mesela cep nosunu al dogum gunu gelince kutla arada mesajlaş zaten oda san bakıp duruyorsa oda senden hoşlanıyor demektir, sonra sana karsı ifade edemedigim duygularım var de falan fistan

• faceden bişey yaz sadece bi şey gerisi inan bana gelicektir ilk adımı sen at mesela bi selam hayatını değiştirir.

• vayy be ne çocukmuş

• niye ki ? :)

• Öncekileri Göster
    • hadi ya ciddimisin sen :)

• malesef :/

• bence biraz bekle bir adım atsın o da uygun zamanı bekliyor olabilir ya da çekingen biraz

• 2 haftadır bekliyorum. Derman kalmadı artık :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...