Bir kız bir erkeğe nasıl açılır?

Bi kız bi erkeğe nasıl açılır ? Ben hayatımda gidip hiç bi çocuğa ondan hoşlandığımı söylemedim çünkü kimseden hoşlanmdım bi kere aşık oldum o kadar. çocuk arka mahalleden off deliricem yaa :( bugun arkadasım onun yanında ben arıyomusum gibi yapmıs '' nur ben seni sonra ararım '' demiş hoşlandığım cocukta nur mu ? nurmuydu o ? demiş ve cocukla konusmusluğumuz yok sadece faceden bi tartıştık bi gülüştük bu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nadecek kur yap naza çek kendini sen birşeyler yaparsan o ilişkiden bir cacık olmaz faceden laf at sadece

• zaten iki gündür böyle yapıyorum. Ama anlıycak artık bana geçen gün '' sen gidip o serseri erkek arkadaşlarınla takılsana benle derdin ne :P '' yazdı bu arada beşiktaşlısın süper :)

• Öncekileri Göster
    • yaa diğer erkeklere de sordum face deki yazışmaları falan attım sen açılma sakın küçük düşersin dediler.

• ya yuvayı dişi kuş yapar bu dogru ama unuttugun bir nokta var hayvanlar alemidede ya bir kızı istiyorsa savaşırsın yada onu kandırmak için kur yaparsın ama sen diyorsun ki ben söyleyim o diyecek ki nasılsa bu kız benden vaz gecemez herşeyi yapacak nazı sen yapman gerekirken o kendini naza cekecek sen kur yapmaya devam et ve aslında şıkarık biri olmadıgını sadece görünüş itibari ile oldugunu onu anlat zor bir işmi söylemekten daha iyidir hem onunda gözlerinde o işıgı gördüğünde ki halini düşün

Erkekler Ne Diyor 7

• cogu insan der ki: acilma. kacan kovalanir. kucuk dusersin. birak o acilsin, vs.ben derim ki: sen acil. beklemek, umutlanmak basta tatlidir ama bir sure sonra kendi kendine gelin guvey olmak aci verir. hayat cok kisa. acaba, keske dememek icin, icinde kalmamasi icin, guzel bir sekilde acilabilirsin.zaten kucuk dusurecek bir hareket yaparsa kendi kucuk bir insan demektir. ama karsilik verir mi dersen, onu sormadan bilemezsin. ancak hareketlerinden anlam cikarirsin. nereye kadar?

• git açok açık konuş derim ama ilk önce bir bak neyin sesi. şekli şemalına aldanma belki vardır hayatında biri önce ona sıradan bir arkadaş gibi çeşitli bahanelerle yaklaş .gönlün yandı diye kendini hepten yakmaa

• Facebook'tan resimlerini beğen. (:"Senden hoşlanıyorum." deme. Ama "Falanca filme birlikte gidelim mi?" tarzında bir cümle kurarak, birlikte zaman geçirme davetinde bulun. Not: "Sinemaya gidelim." deme, fazla klişe olur. Yaratıcılığını kullan. Ortak ilgi alanınıza uyan bir şey olsun. (Facebook profilini didiklemişsindir zaten.)

• faceden söyle bari

• Bir kız erkeğe acılmaz . Eğer senin teklifinle ilişki başlarsa hayır bekleme o ilişkiden erkek seni ezer.

• Düşündüğünü söylemenin zararını görmezsin. En azından kaybetmiş olsan da söylemiş olursun bir şekilde..

• nur sen daha bakkalın oğlunu ayarlayamadın mı yahu ? ceren napıyo selam söle :))

• ahaha :)) yok yaa :) ceren de napsın oda ayrı bi dertte as :)

• Öncekileri Göster
    • ya bazıları açıl diyo bazıları açılma napıcam ben ?

• açılma pampa aklını başından al o sana açılsın dişiliğini kullan ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• bence cocuga mesaj atmalısın senı sevıyorum ama bundan cok utanıyorum cunku ılk defa bırısne soledım bunu de

• sen açılırsan kıymetin kalmaz.

• zamanında bizi hep şöle empoze etmiişler kız gerıde durur erkek herzaman ilk adımı atar yıllardır böle gemliş gitmiş ama bilkı erkeklerde yoruldu artık bırazda ilk adımı atma sırası bızde demi gıt söle senden hoşlanıyorum dıye ne yanı ısırıcakmı beee

• ya cok haklısın ama işte cocuk arka mahalleden sonra nasıl bakıcam yüzüne

• kabl etmessemı nasıl bakıcan yüzüne sorun bumu ya etmesse etmez sende haa ayıpmı bu ahlaksız tekliflerde bulunmuyosun cocuğa burda ayıp ne

Yükleniyor...