Bir kız bir erkeğe nasıl açılır?

Bi kız bi erkeğe nasıl açılır ? Ben hayatımda gidip hiç bi çocuğa ondan hoşlandığımı söylemedim çünkü kimseden hoşlanmdım bi kere aşık oldum o kadar. çocuk arka mahalleden off deliricem yaa :( bugun arkadasım onun yanında ben arıyomusum gibi yapmıs '' nur ben seni sonra ararım '' demiş hoşlandığım cocukta nur mu ? nurmuydu o ? demiş ve cocukla konusmusluğumuz yok sadece faceden bi tartıştık bi gülüştük bu.

En İyi Erkek Görüşü

  • nadecek kur yap naza çek kendini sen birşeyler yaparsan o ilişkiden bir cacık olmaz faceden laf at sadece

    • zaten iki gündür böyle yapıyorum. Ama anlıycak artık bana geçen gün '' sen gidip o serseri erkek arkadaşlarınla takılsana benle derdin ne :P '' yazdı bu arada beşiktaşlısın süper :)

    • Hepsini Göster
    • yaa diğer erkeklere de sordum face deki yazışmaları falan attım sen açılma sakın küçük düşersin dediler.

    • ya yuvayı dişi kuş yapar bu dogru ama unuttugun bir nokta var hayvanlar alemidede ya bir kızı istiyorsa savaşırsın yada onu kandırmak için kur yaparsın ama sen diyorsun ki ben söyleyim o diyecek ki nasılsa bu kız benden vaz gecemez herşeyi yapacak nazı sen yapman gerekirken o kendini naza cekecek sen kur yapmaya devam et ve aslında şıkarık biri olmadıgını sadece görünüş itibari ile oldugunu onu anlat zor bir işmi söylemekten daha iyidir hem onunda gözlerinde o işıgı gördüğünde ki halini düşün