• Sor
  • Bence

Kadın dediğin zayıf mı olur balık etli mi?

Kadın dediğin zayıfmı olur balık etlimi mi içgüdülerimzden gelen bi balık etli kadın merakkı açıkcası çogu erkekte var kızlar bu konuda ne düşünuyor onu merak ediyorum neden zayıf neden balık etli?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bayan yani bir inceliği zarafeti olucak. Bayan ince olur, hatları belli olur. O bel ince olcak bir kere.

• ewwwet

Kızlar Ne Diyor 44

• balıketli olmalı.göbeği düz,kalçası dolgun,bacakları sütun,. kum saati gibi olmalı..

• sen erkekmisin:))

• Öncekileri Göster
    • Ayni ben:)

• yok canım:)

• Kimine incelik gidiyor kimine balık eti gidiyor, kimileri zayıfladığında hastalıklı gibi görülüyor. kimi zayıf ama yüzü şişman o da onu toplu gösteriyor, kiminiin vücudu şişman yüzü zayıf Yani herkesin vücut tipi kendine özgü bilemezsin... Acayip bişe yani :D

• hmmm

• ne içgüdüsü la balık mı sevion?

• banamı diyosun anlamadım?

• Öncekileri Göster
    • ttamam bb...

• byyyyyyy:*

• bir dirhem et bin ayıp kapatırmış.(atasözü):DD

• onu balık etli bi atamız yazmış olabilirmi:)))

• Öncekileri Göster
    • arkasına bi gülücük koysaydın tahmin edebilirdim:)

• +1

• Kadın dediğin nefes alır

• aykırımısın sen.:)

• yo

• 38 beden olcak :D

• Balik etli taha tatli oliyorlar, ve daha cok dikatt cekiyorlar dusuniyorum..

• dıtttt;)

• Şişman yağlı yağlı kadın gene şişko bir erkek bulur kendine davul dengi dengine ben zayıf 90-59-90 ım ve düzgün fizikli bir bayla birlikteyim.

• Zayıf olsun zayıf.

• bana göre kadın dediğin balık etlinin zayıfı olur natalia oreiro gibi mesela link link ya da enbeğendiğim kadın kelly brook gibi link

• hmm anlatıgın standardı çok iyi anladım erkek olmalıymışsın:)

• Öncekileri Göster
    • eğer benim açtığım konuların başlıklarına bakarsan ne olduğumu gayet net görürsün ve hayır lez değilim kadınlara karşı bir şey hissetmiyorum.

• isttek göndermişim ben sana..onaylada bakım

• kesinlikle zayıf tabi böyle degil link

• :))ok.anladum...

• Bu kadın denen şeyi belli bir kalıba sokmak için ortaya koyduğunuz çabalamaları yürekten alkışlıyorum!

• pehhh:P

• Öncekileri Göster
    • bir genelleme daha sanırım buna da şapka çıkarmalı

• byy

• normall bence sogle bel ince kol kanad ince.bira z gogus ve bacak etli olucak o kadar)

• cok zayıflık hos degıl hele kımısıne hc yakısmıyor.. normal olucak..

• hmm

• Balık etli..

• biraz yuvarlak hat fena değil ama tadını kaçırmamak lazım:)

• Kadın dediğin her soruya cevap vermemeyi bilecek arkadas! Ne bu, hergün bi benzeri soruluyo :)

• kadın dedigin internetede girmesin ne bu hergün aynı google...açar mum ışıgında kitap okur.demi.

• Öncekileri Göster
    • alakaya çayı demledin zaten kendin içmiyosan banada içirmeye çalışma saçma sapan şeyleri:DDDD:DD:D:D:D:D:D

• tamam Ali

• bayan dediğin balık etli olur.tabiii balina da değil :) bi bel oyuntusu olmalı mutlaka ama göze hitap eden bi kalçası da olmalı mesela :))

• Zayif olup odun gib olan da var, Fransiz kadini gibi zarif olan da, balik etli olup ayi gibi olan da var, kugu kadar zarif olan da. Burda onemli olan sey bakim ve zerafettir.

• aşırı zayıf değil ama kilo bayanlara çok yakışmıyo bayanın biraz zarif görünmesi lazım

• kesinlikle...

• zayıflık en azından kıyafet gıydıgınde oardan burdan yag portlemıycek

• katılıyorum

• kadın dediğin balık etli olur. balık etliyim ve hiçbir eksisini görmedim. çevremdeki herkes asla zayıflamam gerektiğini çok yakıştığını söylüyor. 0 beden olup da afrikalı gibi gezmek bana göre değil.

• eşin memunsa sorun yoq:D

• Öncekileri Göster
    • 0 bedenler afrikalı gibi gezmiyor. Açıklık getireyim de.

• irresistible 0 bedensin sanırım :) benim için afrikalı gibiler.. çok zayıf insanlar bana her zaman ürkütücü gelmiştir.

• Zayıf kadın bence ideal olanı:) bir kadında ince bel şart... Balık etli bayanlarda var tabi çekici olan ama ben erkek olsam fit kadınlar dikkatimi çekerdi zannımca:)

• balık etli daha hoş olur her giydiği yakışır

• göbek olmazsa hoşş olabilir..:)

• şişko olmaz mı ?

• arada olur:D

• chub girls seviyorum ben zayıf manken gibi kızlar da benden hoşlanıyorlar hiç sevmem çokz zayıflar :(

• tabiki zayıf olmalı. ama aclıktan ölecekmiş gibi değil !

• ben balık etliyim ve bu durumdan nefret ediyorum özgüvenimi azaltan tek etmen bu mesela. Alışverişe çıktığımda her şeyi alamamak üzüyo beni. Erkekler balık etli deseler bile zayıflara zaafları var tabi ki kimse yağlı bir kızla çıkmak istemez ki fiziğinin iyi olması lazım zayıftan kastım o. Yoksa bi deri bi kemik iğrenç zaten

• güzel izah ettin:..

• nefret etmene gerek yok ki kıyafet bulamamak mı tek sorun boşver. şöyle düşün onlar düşünce kemiğini kırarlar sen sadece çürükle atlatırsın :=)

• Balık etliliğe lanet olsuuuun 1.60 ve 44 kiloyum ama lanet giresice balık etli yapım yüzünden hiç zayıf görünemiyceeeeeeeeeeeeem

• anlamadım:)

• Öncekileri Göster
    • Evet kıvrımlı oluyorum galiba

• yani mutlu olman lazım:)

• en iyi si normal olmak yaşa göre değişir tabi ben kendi,mi normal buluyorum kilo 46 47 boy 160

• küçük ama etkiliyim diyosun:)

• dolgun ama göbeksiz

• bide selilüt olmazsa varyaaa:)

• Öncekileri Göster
    • anca orda ztn

• teşekkürr..

• aslında her ikiside güzel ama sarışın bi bayan zayıf olmalı bence

• neden özeelikle sarışınlar

• Öncekileri Göster
    • :) zaten erkek olmasını istesen bi anormalik ortaya çıkardı:))

• :))

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 36

• balıkkk..

• zayıf olur öyle çok kuruda değil tabii göbekli koca popolu bi şeylede sevişme olmaz zor olur en iyisi fit ve zayıf olması

• Trabzonlu bi abi kadını tarif etmişti kadın deduğun hamsi balığı cibidur kılçığıyla löp diye atacan ağza dediydi çok acayip gelmişti

• :)

• balık etli olcak

• zayıf olmalı bence

• nekadar zayıf olursa okadar iyi çünkü imzayı attıktan sonra iyice salıyolar en azından olabildiğince şişman katogorisine girme süresini uzatır :D

• çok mantıklı:)

• öyle valla :))

• balık etlı ıyıdır

• ikiside güzel olur 155 160 boyundaki bir kadın 90- 100 kilo olmadığı sürece sorun yok

• asuman krause gibi olur. yada eda taşpınar, yada özlem yıldız gibi olmalı.

• balık etli kadın dikkat çekmez.balık etli + fit olunca çok dikkat çekiyor. bi de yakışıyor fit olunca

• kadınlık kavramı benim için karakterle alakalı bir durumr..ama fiziksel olarak kadın dediğin dişi görünmeli,

• Spor yapıyosa zayıf, yapmıyosa balık etli.

• balık etli ...

• balığın biraza üstü daha iyi olur :=)

• hatun dediğin balık etli olur öyle cılız zayf kızları pek begenmem acıkcası

• kadın dediğin havuç gibi olmalı

• zayif ama isklet degil zayif bayilirim herseye uygunlar umarim anlatabilmismdir :)

• fitness'a giden hafif hatları belli olan fit !

• Kadın öyle ise erkekte böyle olmalı link

• Öncekileri Göster
    • lan sana bişey diyenmi oldu fitnısa gidene kötü bi laf diyenmi oldu...yok delikanlılık muhabeti nerden çıktı neden arza çıkarıyosun sıkıntı varsa söyle bilelim

• hocam cevapta demişsin bulsanda yarısı i.ne çıkıyor diye. italyanlara dediysen eyvallah ben bize yani Türklere dedin sanıp atar yaptım. eğer yanlış anladıysam kusura bakma ama doğru anladıysam kusura mı bakarsın ne yaparsın bilemem

• çok zayıf oldu mu iyi olmuyor ya.

• zayıf

• Nabıcan kilolu yağ tulumunu !

• balık etli diyen kızları eksiledim zayıfları kıskanmayın kızlar bide demiş bagzıları kadın dedigin balık etli olur ele gelir çok zayıflık iyi degil falan kendinizi böylemi kandırıyonuz canlar siz ahahahaha gece gece güldürdüler beni yaa :D

• zayıf olsun bizim olsun

• zayıf

• Sarıldığımda bütün vücudumda sıcaklığını hissedebiliyim.

• At gibi olmalı

• zayıflık en güzeli.

• nedir bu et merakı anlamadım gitti, kesimlik hayvan mı bunlar :(

• Her ikisi ile cinsel bir birlikteliği olan erkek için doğru cevap "zayıf kadın" olacaktır. Hoşçakalın.

• big beatiful women bbw kategorısi

• Daha Fazla
Yükleniyor...