Kadın dediğin zayıf mı olur balık etli mi?

Kadın dediğin zayıfmı olur balık etlimi mi içgüdülerimzden gelen bi balık etli kadın merakkı açıkcası çogu erkekte var kızlar bu konuda ne düşünuyor onu merak ediyorum neden zayıf neden balık etli?

0|0
45|36

En İyi Kız Görüşü

• Bayan yani bir inceliği zarafeti olucak. Bayan ince olur, hatları belli olur. O bel ince olcak bir kere.

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 44

Erkekler Ne Diyor 36

• balık etli kadın dikkat çekmez.

balık etli + fit olunca çok dikkat çekiyor. bi de yakışıyor fit olunca

2|1
    0|0
  • Bu Gemma link hangi kategoriye giriyorsa ondan.

1|1
    0|0
  • zayıf olur öyle çok kuruda değil tabii göbekli koca popolu bi şeylede sevişme olmaz zor olur en iyisi fit ve zayıf olması

0|1
    0|0
  • Trabzonlu bi abi kadını tarif etmişti kadın deduğun hamsi balığı cibidur kılçığıyla löp diye atacan ağza dediydi çok acayip gelmişti

0|1
    0|0
  • balıkkk..

0|1
    0|0
  • Zayıf olmayacak sarışın hafif toplu karşı koyamıyacapım cinslerdir ör : link

0|1
    0|0
  • kadınlık kavramı benim için karakterle alakalı bir durumr..ama fiziksel olarak kadın dediğin dişi görünmeli,

1|1
    0|0
  • nekadar zayıf olursa okadar iyi çünkü imzayı attıktan sonra iyice salıyolar en azından olabildiğince şişman katogorisine girme süresini uzatır :D

0|1
    0|0
  • balık etli ...

0|1
    0|0
  • asuman krause gibi olur. yada eda taşpınar, yada özlem yıldız gibi olmalı.

0|1
    1|0
  • balığın biraza üstü daha iyi olur :=)

0|1
    0|0
  • balık etli diyen kızları eksiledim zayıfları kıskanmayın kızlar bide demiş bagzıları kadın dedigin balık etli olur ele gelir çok zayıflık iyi degil falan kendinizi böylemi kandırıyonuz canlar siz ahahahaha gece gece güldürdüler beni yaa :D

0|1
    1|0
  • zayif ama isklet degil zayif bayilirim herseye uygunlar umarim anlatabilmismdir :)

0|1
    0|0
  • balık etli olcak

0|1
    0|0
  • At gibi olmalı

1|1
    0|0
  • bütün erkekler kibrit çöpü gibi ince bir kızın çekici olmacağını bilir. ayrıca "balık etli" sözünü çirkin buluyorum. bence "dolgun" demek daha doğru.

1|0
    1|1
  • zayıff

1|1
    0|0
  • Spor yapıyosa zayıf, yapmıyosa balık etli.

0|1
    0|0
  • çok zayıf oldu mu iyi olmuyor ya.

0|1
    0|0
  • zayıf

0|1
    0|0
  • Nabıcan kilolu yağ tulumunu !

0|1
    0|0
  • zayıf olsun bizim olsun

0|1
    0|0
  • ikiside güzel olur 155 160 boyundaki bir kadın 90- 100 kilo olmadığı sürece sorun yok

0|1
    0|0
  • zayıf

0|1
    0|0
  • Sarıldığımda bütün vücudumda sıcaklığını hissedebiliyim.

0|1
    0|0
  • zayıflık en güzeli.

0|1
    0|0
  • fitness'a giden hafif hatları belli olan fit !

0|1
    0|1
    • Kadın öyle ise erkekte böyle olmalı link

• lan sana bişey diyenmi oldu fitnısa gidene kötü bi laf diyenmi oldu...yok delikanlılık muhabeti nerden çıktı neden arza çıkarıyosun sıkıntı varsa söyle bilelim

• hocam cevapta demişsin bulsanda yarısı i.ne çıkıyor diye. italyanlara dediysen eyvallah ben bize yani Türklere dedin sanıp atar yaptım. eğer yanlış anladıysam kusura bakma ama doğru anladıysam kusura mı bakarsın ne yaparsın bilemem

• hatun dediğin balık etli olur öyle cılız zayf kızları pek begenmem acıkcası

1|0
    0|0
  • nedir bu et merakı anlamadım gitti, kesimlik hayvan mı bunlar :(

2|0
    1|0
  • Her ikisi ile cinsel bir birlikteliği olan erkek için doğru cevap "zayıf kadın" olacaktır. Hoşçakalın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...