Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

özellikle size sorum erkekler bunu nasıl belli edersniz naparsınız ? Bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlarsınız?

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler sevdiği kızakarşı çok merhametli olurlar yani geneli . Benim erkek arkadaşım bana bakarken köpek yavrusu gibi masumlaşıyo . Gülmese bile yüzünde hep gülümseme gibi bi tavır var anlarsın bunu onu tanıdıkça daha iyi anlıyosun zaten herkese aynı bakmaz erkekler dikkat edersen farkedilir. Daha sonra her ona baktığında göz göze gelirsin ama hemen çeker gözlerini sanki seni izlemiyomuş gibi. Gözlerini çekmeyenden korkacaksın insan sevdi mi utanır çünkü :) daha sonra ne bileyim biz çıkmazken bile benim ne yaptığımı benden iyi bilirdi farkında olmadan da hissettirirdi bunu bilerek yapmazdı ağzından kaçırırdı . Sonra bi ortamda sana bakan birisi varsa hoslanan erkek hemen belli eder kendini . Kıskanmaz gibi görünür ama bakışları ses tonu mimikleri yüzünün rengi bile değişirdi . Bi de temas kurmaya çaılşırlar seninle yanyana gelmek için tesadüf yaratırlar . Mesela arkadaslarınla buluşcaksan o da aynı arkadaş grubundaysa tesadüfen arabayla senin evinin ordan geçer ve hava soğuktur geçerken seni de alıverir :) yani aklıma gelenler bunlar :)

• utnır gözlerini çeker demişsnde ya baya bakıyo snra o çekiyo yada ben bazen gözlerimi yani o gözlerini kaçırana kdr bakıyorum utanıyorumda tbii yaanii bu durumda noluyo canım :)

• Öncekileri Göster
    • nası anlayablirimki bu bakışlarn manasını yani gerçekten hoşlansanız naparsınız :)

• Anlatılmaz yaşanır . Bi sıcaklık hissedersin zaten hissettirir kendini