Zayıf kız mı yoksa kilolu kız mı?

-----Sorum size erkekler ----zayıf kız mı? yoksa kilolu kız mı?kavga ettik bi kızla erkekler kilolu kzı sever dio

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zayıf candır.

• over artıla :(

• sen demeden hallettim o işi

• ov yea<3

Erkekler Ne Diyor 38

• monica belluci gib diyelim

• daha önce de söyledim, sarıldığım zaman gömülmeyim, dizime oturduğunda kemiği batmasın, canım acımasın, dayanıklı olsun ama aynı zamanda manevra kabiliyeti de olsun.

• çenesi düşük olmayan kız olsunda gerisi önemsiz

• Arada olanı yok mu bunun Allah aşkına! Şişman olmayan balık misali olsun yani çipura değil kefal gibi.Bu arada bu ne sinir yahu! Erkek arkadaşınla kavga, kız arkadaşınla kavga. Unutma, keskin sirke küpüne zarar.

• genelde sinirli değilim ama o kavga ettiğim zaten arkim değildi facede bulaşmıştı

• :))

• ne zayıf ne kilolu.kendine doğru düzgün baksın(imkanları doğrultusunda) ne zayıf olur ne de kilolu.

• herkesin bir yakışan kılosu var. ama kesin olan şey erkekler genel olarak etli butlu kadınalrı daha çok sever zaten aşırı zayıf kadın sezgisel olarak ta fızıksel oarakta çekici değildir.

• fiziki etken tek sebeb değil ama , kimi zaman hafif balık et çekici geliyor, kimi zaman hafif ince bel, ama çok zayıf itici geliyor

• 55-60 kilo arası bişey olsun mümkünse.

• Fit kesim olsun .

• Ele avuca gelmesi bakımında balık etli olanı iyi.Ama yatakta çok kilolu olanı iyi değil.

• Bence zayıf kız ama böyle kemikleri sayılacak kadarda zayıf olmasın :)

• üniden arkadaşım vardı kız onun cevabını aynen yazacağım bunu söyledi bn utandım ya:( - kız dediğin ele avuca sığmalı ,dedi ve elleriyle de hareketler yaptı:D

• Kavga ettiğin kız kesinlikle şişman olmalı ki öyle bir yorum yapmış.Kendi açımdan bakarsam kilolu bir kızdan hoşlanmazdım bende.Ne çok zayıf ne çok şişman olmalı bence.Orta karar her zaman iyidir. :)

• insan olsun insan

• ne cok şişman nede kürdan gibi orta halli olcak öyle severim

• Ne çok zayıf ne çok kilolu olsun.. Ortası yok mu bunun?

• benı yanlıs anlassanız ve dıger arkadslarım gorusumu beyan edıcegım evet kılolu ve poposu buyuk olan kızlardan hoslanıyorum ve mankenle yanyana gelse bu ıkısı ben poposu buyuk ve balık etlı olanı secerım teskler

• o kız kiloludur kesin:D:D ben kilolu kız şöyle dursun balık etine bile ayar olurum...

• Bence zayıf veya kilolu olmamalı ikisinin arası olmalı hatta bazen zayıflardan tiksindiğim halde hafif kilolular tatlı oluyorlar :D

• zayıf yada kilolu kızla alakası yok dürüst olsun sayğı göstersin yeter

• yani az etli butlu olcak bence yani

• zayıf kız

• Slim olsun

• kadının kalçalısı yemeğin salçalısı ben değil atalkarımız diyor

• Kilolu kız kendini kandırmış...Tabiki zayıf kız ama iğne gibi olanlar değil yani..

• Ne kilolu nede çok zayıf olacak ... Kilolu kızlardan tiksinirim :))) kadınsı gelmiyor

• Çok zayıf olmucak.Boyu 175 olucak kilosu 60 olucak.Kumral olucak,gözleri mümkünse bal rengi olucak.Dişleri beyaz olucak,güzel bir gülüşü olucak.Saçları 45-50 cm den fazla olucak ve düz olucak.Bkz;Little Carpice :D

• erkekler balık etli seviyor genellemesini yıkmaya geldim.

• Ne çok zayıf, ne çok şişman. Balık et olabilir.

• Kemikleri vücuduma batıcak kadar olmasın da zayıf iyidir ama değişir heralde balık etlide güzel olur :)

• erkek tabiriyle söyleyeyim..hatun dedğin ele avuca gelmeli kardeşimkaptın?

• minyatür haliyim işte bende :))

• Monicanın boyu 1,78 , seni kandırmış olmasınlar .Benim sevgilim zaten kenanla gerard butler kıvamında :))

• İvett :))

• çiroz iyidir :)

• zayııfff

• Ortası yok mu bu işin?İlla ki ya s.kme ya dikme mi? :)

• kilolu olacak kız tabı kı biraz

• balık etli de olabilir ama çok zayıf kız kesinlikle olmaz.

• kız dediğin balık etli kilolu olur zayıf kızlardan hoşlanmıyorum kız kuruları

• Hatları belli olan zayıf kız.

Kızlar Ne Diyor 11

• Balı sende herbikesle kavga etme , aziz abiyle konuştum ben halledemem dedi ..Ama sana tek profil verim erkeklerin çoğu için link

• kızım reklam edip durmasana yengeni...

ayıp oluyo ama:((

• Öncekileri Göster
    • anam bana bunun prototipini mi verdiler yoksa..
      eve gidince bakıcam..işte uzun topukla ancak denk geliyoruz..

evet ihalelrden konuştuk biraz seni gerard ile ..oda giriyomuş.

• aneksenamun teklifi yolladım mümkünse kabulş edermisin . birtaneciki bulayım hemen sil sonra

• 50-55 aralığında olanı makbul.

• Zayif ve vücut hatlari belirgin en guzeli.

• seni yemisler :D kavga ettiniz he

• etli butlu olcak ama öküz gibide olmıcak balık etli :)

• Balık etli ister her erkek...Kıvrımları belli, ele gelen...

• Budur işte
      tebrikler
      :)

• Malesef istemez,kendinizde balık etlisin ama cıks dediğiniz gibi değil...

• @kolalı teşekkürler...
      @ayakta-olen-adam ben erkeklerden duyduğumu söylüyorum. :)

• Kimi zayıf sever kimi kilolu kimi balıketli.Bunun kesin bir ayrımı olamaz ki :)

• insan olan insan olanı sever..biraz kafası çalışan işin görüntüde değil kişilikte olduğunu bilir..

• kilolu degil, kemik torbası hic degil

• Katılıyorum siz bu sitede en dogru yapan üyelerden birisiniz... eklerseniz sevnirim...

• Katılıyorum siz bu sitede en dogru yapan üyelerden birisiniz... eklerseniz sevnirim...

• dogru yapan derken ? nası yanii

• bence balik etli, etli butlu diyenlerin hepsi sisko. kiz arkadasin da siskodur büyük ihtimal.

• balık etli sever erkekler

Yükleniyor...