Erkekler bir kızdan hoşlandığını nasıl belli eder?

Erkekler, bir kızdan hoşlanıyorsanız bunu nasıl belli edersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 25-29 yaş aralığndaki biri lisesli emolar gibi yarısı büyük yarısı küçük harf yazıyorsa.Hoşlanmadığını belli etmek daha kolay gibi :))))

• yaşımı yanlış Yazmışım Ztn Merak Etme

• Öncekileri Göster
    • ben joker :)

• joker öldürdün benii kimsin lan seeen uhauahauah :D

Erkekler Ne Diyor 19

• Konuşurken teklemeye başlar bazen, bazen gözlerine bakarken dalar yada bakmaz da konuşur.Yüzü kızarır gibi olur üstüne üstük. kekemelik bile başlar

• omuz atarım, laf atarım, yanına yaklaşanı tartaklarım, kapısının önünden gecenin bi yarısı modifiye şahinimle kalitesiz müzik setimin sesini sonuna kadar açıp arabesk çalarak 10 larca defa geçerim, içip içip mesaj atarım, kollarıma faça atar adının baş harflerini dövme yaptırırım. sprey boyalarla duvarlara oraya buraya yazarım. telefonunu gizli numaradan çaldırıp kapatırım. :))

• :)) senin cevapların çok güzel ya :))

• çok teşekkür ederim efenim o sizin güzelliğiniz... unutmayınız ki "asıl güzellik güzelliği gören gözlerdedir." :)))

• Kısaca baya bi gözüyle süzer ..Geneldede gözlerimizi kaçırırız yani yakalrsınız o anı ama biz kaçırırız reflex :)Baya geniş bi erkekse gelir çattadanak yüzüne karşı söyler rahat ol

• Bayana uzaktan bakarız, gittikce yaklaşarak onunla konuşmaya çalışırız.Ortak bir arkadaşımız varsa hiç kaçırmadan aramızın yapılmasını isteriz. Bar ortamındaysa bayan bir içki ısmarlamaya çalışırız. Aynı iş yerindeysek bir fırsat bulur ve onunla yanlız kalacağımız ortam kollarız sonra gelsin itiraflar.Ama tüm bunları yapmadan önce ACABA BENİ BEGENİR Mİ? diye de düşünürüz.

• Sevdiğinden gözlerini alamamak,ne zamandır "Mal mal bakmak" oldu ?

• hak verdim doğru söledin.

• anlamamak imkansız yani..

• uygun bir zaman da yanına gidip söylerim :))

• ağzı sulanarak sana bakar anlarsın zaten o zaman

• erkekler pek gizlemez.
    gizli gizli bakar kekeler falan filan :)

• Bir ayagimi ve iki elimi birden havaya kaldiririm gozlerimde kalp seklinde olur

• sen her baktıgında sana bakarken yadan kafasını çevirirken görüyosan :) zira hoşlandığım kişiye sık sık bakarm bence çoğu erkek de öyledir :)

• bazıları var ki sadece bakmakla kalıyo ama :)

• Öncekileri Göster
    • ilk defa gördüğüm biriyse hayır ama daha öncede dikkatimi çekiyosa izin veririm..?

• hayır yada evet demenin kriteri nedir senin için onu azıcık tanıyo olman mı yada başka bişy mi

• Sürekli sırnaşır. Sulu şakalar yapar

• saçlarını jöle ile şekillendirmişse pahalı bir parfüm sürmüşse dişlerini temizlettiyse markalı bir kot bir tişört ile geldiyse aynen böyle

• en basitinden kaçamak bakışlar sergilerim daha sonra cesaretimi kırmazsa yanına yaklaşırım arkadaş ortamına girer gizli kaçamaklar sergilerim

• kaçamak bakışlar :D

• bi kızdan hoşlanırsak dönüp dönüp bakarız mal gibi :)))))

• Gider şak diye söylerim ne kıvranacağımki..Kızlarda insan sonuçta.
    Kabul eder yada etmez onun sorunu dalga geçer geçmez diyede hiç takmam.
    Gider açık açık söylerim.İçimde kalıp kıvranacağıma pat diye söylerim o düşünsün bananeki

• Bazen on bakarken dalıp gidersin. Sürekli yanında bitiverirsin. Gözün körleşir zaman zaman herşeye maydonoz olur, farkına varıp utanırsın.

• gider soylerim

Kızlar Ne Diyor 3

• senden hoşlanıyorum...

• bi büyük harf bi küçük harf yazmam vallahi. özel bi program falan mı var,ugraşıpta mı böyle yazıyorsunuz hep merak ettim , hazır buldum sorayım

• El Alışkanlı Diğelim Cnm :)

• mal mal bakıyorsa anlaki bir şeyler normal değil

• mal seviyoruz heralde?

• :))

Yükleniyor...