Aldatan pişmansa affedip unutmak doğru mu?

Aldatan kişiden ayrıldık ve o bunun acısını pişmanlıgını çok acı yaşadığını ve bir daha üzmeyceğini isteklerinizi dahi elinden geldiği kadar yapacagını söyledi. Çok sevdiğini biliyoruz barışıyoruz bir süredir de yeniden beraberiz ve o insan dahada ilgili ortada bir sorun yok gibi. Peki aynı durumu yaşama olasılıgımız nedir ve barışmakla doğru mu yapmışızdır? Siz ne yapardınız ?

Güncellemeler:
Ben ona böyle birşey yapmayı düşünmedim ama beniml oturup konuşması ve pişmanlıgı ve şimdide beni çocuk gibi sevmesi ona olan sevgim vs bunlar durumu etkılıyor. Yani bu insan bu durumdan uzun acı cektıyse bile sizi kaybetti ve bu durumu yaşadysa sonra kazandıgına dahı ınanmadıysa bile aldatırmı lanet olsun düşünmekten yoruldum arkadaşlar :(
bu ilişki birkaç senelik bu durumu etkiler miydi
yalnıs yazmısım bu ilişki bırkaç senelik, bu durumu etkiler miydi noktalama hatası
Şimdi dürüstlüğünden yada pişmanlıgından eminiz diyelim ve evlendik bu insanla farzedelim o zaman böyle birşey yapma durumu olur mu yoksa yine pişmanlığı devam eder mi yani sevgisi ilgisi ve aldatmakdan uzak durması evlenince değişir mi sanırım yorgunum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• etrafımda aldatılıpda affeden çok kız var nasıl tekrar güvenebiliyosunuz anlamış değilim ama kişiye göre de değişebilir mi diye düşünüyorum..zor...çıkmak gibi bi kelimeyi boşverelim de sevmek kelimesiyle aldatmak pek yakışmıyor birbirine bence

• :(

• Öncekileri Göster
    • Amin teşekkür ederim bakış açın çok güzel gerçekten ALLAH gönlüne göre versin

• amin :) teşekkür ederim..inş hepimizin gönlüne göre verir:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Peki adaleti ne yapacaksın?Hem Davul bile dengi dengine. O senin dengin mi artık? Değil. Ha bende aldatırım diyorsan... Kolay gelsin.

• isterse 41702347142144363621344525342345 senelik ilişki olsun aldatırsa bitmesi en iyisidir. aldattığı halde affedersen cepte olursun 2. kazığı 3. kazığı yersin belki fazlasını yersin haberin olmaz bana göre. zaten sonradan ne olur diye düşünmeye bile gerek yok bu konuda bana göre. aldatmak affedilmeyecek bir hata bence

• Kesinlikle doğru. En azından bir sans daha vermek lazım. İkinci ya da ucuncude siz degerlendirin artık. :D

• bir dahaki aldatma olayına kadar mutlu bir hayatınız olacağı kesin.

• Aldatan erkekse ona sadece ikinci bir aldatma fırsatı vermiş olursun gerek yok bence

• affedilen her zaman ikinci bir kazığı atmaya hazırdır emin ol.

Kızlar Ne Diyor 9

• 1.kez aldatıyorsa bu karşınızdakinin hatasıdır 2.Kez aldatıyorsa bu sizin hatanızdır böyle bir söz var bilirmisin bilmiyorum.Ben olsaydım asla kabul etmezdim.Seni gerçekten sevseydi 2. kişi olmazdı.Bunu bugün yapan yarın başka bir psikoloji içindeyken yine yapar.Yalnış adım atmışsın.

• bence affedersen yine yapacaktır.Çünkü nasıl olsa affediyo yine affettirebilirim der ama aranızdaki sevgiye baglı hersey kmse aranızdakini bilemez sonucta...

• aldatanı affetmek, ona bir daha aldatması için şans vermek demektir. sen seç, şans verir miydin vermez miydin ?

• 2. şansı kimse haketmez.yanlış olduğunu düşünüyorum. bu sadece kendini kandırmaktır.

• Bizmi anlatamıyoruz. Aldatır. Evli de olsan bekar da bir kez aldatmış hadi eyvallah demişsin. bu kız beni nasılsa seviyor der yine yapar çünkü sen ona taviz vermiş olucaksın. Eliimin altında oda olsun der aldatır.

• anlatıyorsun sen anlatıyorsun da benim bu aptal kalbim anlamıyor onu melek gibi görüyor h baktıgımda bana deli gibi aşık oldugnu hıssedıyorum ama bu hata yaptıgı gercegını değiştirmiyor pişman olup beni karşısına alıp konuşması beni durduruyor

• Son pişmanlık fayda etmez.

• Sivilce çıkacağını bile bile çekirdek yiyiyorsun.

• Canım benim çok seviyorsun ve burdaki herkes sana yardım etmeye çalışsa da sen kendi bildiğini yapıcaksın yani onu affediceksin. Ama nasılsa beni seviyor yine yapsam yine vazgeçmez benden diyecek kendini bulunmayan hint kumaşı sanıcak. Bu acıya tekrar dan dayanabileceksen ver bir şans. Ama az öncede yazdığım gibi Sivilce çıkacağını bile bile çekirdek yemek istiyorsun.

• ben aldatıldım ve karsımdakını affetmedım cunku pısman olcagı seylerı yapmaması gerektıgı bılıcek yastaydı.ve bır aldatan bı daha aldatır cunku bılırkı zaten affedıldım.

• Ben de aynı durumdayım, mutlu olup unutsam da coğu zaman, aklıma geliyor ve kendi kendimi yiyorum.

• aldatan adamı affedersen yine aldatır

Yükleniyor...