Aldatan pişmansa affedip unutmak doğru mu?

Aldatan kişiden ayrıldık ve o bunun acısını pişmanlıgını çok acı yaşadığını ve bir daha üzmeyceğini isteklerinizi dahi elinden geldiği kadar... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ben ona böyle birşey yapmayı düşünmedim ama beniml oturup konuşması ve pişmanlıgı ve şimdide beni çocuk gibi sevmesi ona olan sevgim vs bunlar durumu etkılıyor. Yani bu insan bu durumdan uzun acı cektıyse bile sizi kaybetti ve bu durumu yaşadysa sonra kazandıgına dahı ınanmadıysa bile aldatırmı lanet olsun düşünmekten yoruldum arkadaşlar :(
bu ilişki birkaç senelik bu durumu etkiler miydi
yalnıs yazmısım bu ilişki bırkaç senelik, bu durumu etkiler miydi noktalama hatası
Şimdi dürüstlüğünden yada pişmanlıgından eminiz diyelim ve evlendik bu insanla farzedelim o zaman böyle birşey yapma durumu olur mu yoksa yine pişmanlığı devam eder mi yani sevgisi ilgisi ve aldatmakdan uzak durması evlenince değişir mi sanırım yorgunum

En İyi Görüş

• etrafımda aldatılıpda affeden çok kız var nasıl tekrar güvenebiliyosunuz anlamış değilim ama kişiye göre de değişebilir mi diye düşünüyorum..zor...çıkmak gibi bi kelimeyi boşverelim de sevmek kelimesiyle aldatmak pek yakışmıyor birbirine bence

• :(

• Öncekileri Göster
    • Amin teşekkür ederim bakış açın çok güzel gerçekten ALLAH gönlüne göre versin

• amin :) teşekkür ederim..inş hepimizin gönlüne göre verir:)