Erkekler nasıl kızlara aşık olur ?

bir erkek kıza hangi kızlara aşık olur ? bir kız nasıl davranmalı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir erkek kıza, kızlara aşık olur.bir kız davranmalı.

• açık ve net. :)) ilkokulda okuduğumuz fişlere benzemiş:))

Erkekler Ne Diyor 20

• mükemmel olmaları kafi .)

• midesi bulanmayan kızlara

• Sence de bu sorunun tek bir yanıtı olsaydı erkekler kızların elinde maymun olmaz mıydı?..

İlla bir tavsiye istiyorsan, nasıl davranmalıyım diye düşünmeden davranmalısın. Nasıl kızlara aşık olurlar bilemem ama nasıl kızlara aşık olmazlar dersen yapmacık kızlar diyebilirim =)

• her türlü kıza aşık olabilirler , işle alakalı bir kızla tanıştım fuarda kız on numara güzel bir kız , biraz sohbet ettik kızla karekter marakter her şey çıktı ortaya ne güzellik kaldı kızda ne çekicilik , kız gözüme başka görünmeye başladı , sadece cinsel bir obje ...umarım anlatabimişimdir...

• Zeki, güzel, kültürlü, olgun.

• Her erkegin aşık olacagı kıza bakış acısı farklıdır. Genelleme yapmamak lazım. ama seven sevgisini veren kıza aşık olmayan erkege yazıklar ola

• bende şöyle olsun böyle olsun kıyaslaması vardır ama eğer hoşlandığım kızsa görünce etkilediyse istediğim kriterler olmasada olur o elektriği alabildiysem yani

• çekici gelmesi yeterli benim için

• beni sevmeyen hatunlara

• göreceli

• zeki-sevecen

• göreceli bir soru er kişiye göre değişir ... hepimiz standart degilz ki

• insansa neden olmazsınn

• sana da aşık olunur, üzülme

• genel olarak bilmiyorum ama benim genelde aygır gibi gülmeyenler ilgimi çekiyor.

o şekilde farkedilmeyi nerede öğretiyorlarsa artık!

• wauw!

• katılıyorum onlarla sadece abazanlar takılır ve sayıları da çoktur. :=) bir çeşit deniz aygırnın seks çağrısı gibidir o şuh kahkahalar

• löp et gözü ile bakılır o kızlara güven bana. cinsel sapkınlıkların rahatlıkla denenebileceği basitlikte görülürler. inan bana

• Öncekileri Göster
  • güzel tatlı sexy..

• hala aşk dıyorsunuzz ole bı seyy yokk geçıcı olan bı sey kesınlıkle ask olmazz

• güzel kızlara tebiki..

• güzel kızların yanında hep çirkin erkekler var.. :p

• sen nie cirkinsin o zaman...

• Aşık etmen için bişe yapmana gerek yokki :) akıllı görün yeter

• Var biz olmak aşık bir kıza

Kızlar Ne Diyor 6

• utangaç olmalı

• Bu sorular biraz garipsediğim türden sorular. Beğenmek, hoşlanmak, sevmek, aşık olmak! bu tarz duygular insanın elinde olup müdehalesi kolay şeyler değildir ki. Bazen asla dediğimiz insandan da hoşlana biliyoruz. Yani gönül bu ota da ...da yani. Keşke seveceğimiz insanı kendimiz önceden belirlesek, profile uymayanları ayırsak ve hatta sevdiğimiz insanların, beğenmediğimiz özelliklerini hemen resetlesek ama yok öyle bir dünya...

• normal davran kasmana gerek yok belki sana aşık birileri de vardır yani

• Genelde erkeklerin kafasindan gecen su olur: "evlendigim hatun - Annem gibi olsun" :)

yani:

-yemek pisirmesini bilicek

-temiz&titiz olacak (abartmadan tabiki)

-erkegini tatmin edebilicek

-bakimli ve sevecen olacak

-erkek eve geldiginde, o sicakligi ve isigi alacak (huzursuz olmayacak)

-anlayisli herseye kem küm etmiyecek + altdan almasini bilecek..

haksizmiyim? :))))

• zeki zeksi zügel

• liseliler sözlüğü mü ele geçirdi ne bu ya durmadan aynı soru eytere bee:))

özel birşey yapman gerekmez aslında, kişisel bakımına ve temizliğine önem ver, kilona dikkat et, yakışanı giy, hanımefendi görgülü ol,yırtık kızlardan olma, zeka yönünden kendini geliştir.

• fazla kilo iyi birşey değildir. hem sağlık hem estetik açıdan. o dediğin kızlar aşırı kiloluya giriyor sanırım.

• bu kilona dikkat et muhabbetini lutfen yapmayın sizn yüzünüzden kuızlar kilolu olmayı kötü birşey olarak görüyorlar. ondan sonra birkaç kilo alınca kıyamet kopuyor. chub girl bizde niye yok sorusunun cevabı

• açıklamadan esinlendim napayım :((

Yükleniyor...