Bir bayan neden erkeğe gizli gizli bakar?

Arkadaşlar sürekli karşılaştığım bir durum. Bir bayan neden erkeği gizli gizli süzer ve bakar? Şöyle tarif edeyim, bayanın baktığını fark ediyorum ve dönüp ona baktığım zaman anında yüzünü başka yöne çeviriyor. Nedir bunun Türkçesi? Amaç nedir? Üstelik bu bir iki kez karşılaştığım bir olay da değil sürekli olması canımı sıkmaya başladı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilk adimi bekliyordur, kendince sana ilk adimi atman icin cesaret veriyor. gel benimle tanis demek ama kadinlar belli olmaz bakarsin abes bir cevap verir sen ona merhaba desen. bir daha sana baktigini gordugunde hissettigin zaman onun yaninda baska bir kadin varsa, sende ona bak ve senin o kadina baktigini gorsun. sonra isler degisecektir, ama sen o baska kadina kacamak bakislar at, eger senin oburune bakislarini takibe alirsa is ciddidir:) denemelisin:)

• İşte tam emin olmadan bende adım atmak istemiyorum. Uzun uzun bir bakışma olsun ki gidip merhaba deyim. Kadınların ne yapacağı belli olmuyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden canın sıkılıyor kı senden hoşlanıyor ama çekınıyor olamaz mı?

• öküzün trene baktıgı gıbı misali bakışları üstune dikip baksnmı?:)niye bakar beğendiği içindir ama farkedilmesini istemez işte bi nevi karsı tarafın bır yerlerını tavan yaptırmak ıstemez yada aa kıza bak bana bakıyor benı begenı demesını ıstemez sanırım egomuz devreye giriyor

• Buna cafeterya kesişmesi denirdi bizim zamanimizda (= kisa kisa bakicaksin , o baktiginda gozlerini cevirceksin ki dikkatini cekebilesin , artik senin o kizin yanina gitmen gerekir (=

• İşte öyle her kızın da yanına gidilmiyor. Belki erkek arkadası var kıskandırmak için yapıyor, aklıma türlü türlü şeyler geliyor.

• Öncekileri Göster
    • laf sokma tersleme kızların yas aralıgınına gore degısıyo genelde, 25 ve uzere efendı efendı tersler (eger ıstemezse) 19-22 daha bı lafcı olmak için.. terslenme olasılıgın %85 dıyebılırım ama bence şansını denemelısın en azından "bunuda denedım olmadı" dersın . Yanlıs anlama ama neden cafede yolda vs dekı kızlarkı ? okul iş ortamın hiç mı olmadı ? ben kendı adıma söölıyım hiç yoldan cafeden bardan bırıyle tanısmadım

• bende kızların belli bi yaşa gelince olgunlaşıp öyle laf sokma işlerini bıraktıklarını düşünüyodum bi ara :) hepde erkekler olgun değil derler kızlar :) şansımı denemek hep üzülmemi sağladığı için bi kaç kez bakmak yada bi kaç saniye bakmaktan öteye gitmiyo :D okul ve iş ortamım yok okul biteli çok oldu işde karışık... eskiden hagi kız olursa olsun farketmez derdim facebook'da arkadaşlarımın arkadaşı olan bi kızla tanışana kadar onun sayesinde artık benim sevdiğim şeleri seven bi kız olsun

• bi' ihtimal, senden hoşlanıyor olabilir. aynı kızı sürekli farkediyorsan yüksek bi ihtimal.ve canını neden sıktığını anlayamadım.

• uzun uzun bakıyorsa seni çok begenmiş anlamına geliyor bakışlarını kacırıyorsa ona o gözle bakmaihtimalini vermemiş

• peki kısa kısa bakmanın anlamı ne olur o zaman ki anlayamadım..yani tmam yakışıklısın falan ama olmaz demek mi oluyo :D

• Öncekileri Göster
    • peki o zaman:)

• tamam :)

• göz göze gelmekten utaniyodur.

Erkekler Ne Diyor 3

• çekiniyordur belki :D

• Şöyle söylemek gerekirse bir erkeğin bir kadını gizli gizli süzmesi kadar doğal bişey.Ah bizede bakan olsa diyoruz, ben diyorum yani,sizde neden bakıyorsun diyorsunuz.Daha ne istiyorsun be abicim

• 35gün

saçma bence bir kız var teklif ettim ben görücü usulü isterim ailemin'de kararı önemli demiş tabi ben başkasıyla haber saldım kuzeninle neyse gittim evine ailemle baktık ettik sonra yok dedi konuyu kapatalım
    demiş tamam dedim konuyu kapattım başka biriyle çıktım tam iş ciddiye bindi isteyecektik kızdan ayrıldım
    bazı sebeplerden dolayı sonra o ilk baştaki kız tekrar bakmaya başladı kaçamak bakışlarla göz göze geliyoruz gözlerini kaçırıyor haber saldım başka biriyle burun etti kırın etti sonra yok ailemde istemiyor bende istemiyorum bıraksın artık yakamı ya kurtulamadım demiş.. neyse tamam konu kapanmıştır dedim bu kız yine bakmaya başladı elime odun alıp dövesim var ne istiyor arkadaş bu kız

Yükleniyor...