İki kişi arasında kalmak?

Yeni bir ilişkiye başlayacaksınız ama bir anda karşınıza biri daha çıkıyor ve kafanız karışıyor.Bu durumda en sağlıklı kararı vermek için nasıl davranmalı?

Güncellemeler:
arkadaşlar şu anda başlamış bir ilişki yok,başlamak üzere sadece ikisini de detaylı tanımıyorum zaten

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iki kişi arasında kalıyorsan sen eğlencelik birşey arıyorsun belli

link

link

• yapma yaw,iyiymiş

• ohoo burada bir arkadaş yaptı bunu şimdi evli öyle gaza getirdik yani düğüne online katıldık o derece.

• işte o zaman eğlence olur işte ;)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• ben dayanamazdım bunalırım içim sıkılır ruhum daralır terlerim:)otobüste bile kalabalık arasında kalınca hemen bunalıyorum:)

• e daha iyi tip olanı secicen nası soru bu..

• Bize değil, gönlüne danış.

• bir ona bir buna zıpla hangisi tatlıysa onda kal

• İksinin de cinsel performanslarına bakılmalı.

• Kafa karışıkken yaşanan ya da yaşanacak ilişkiden hayır gelmiyor, zaten biriyle görüşürken tam bir ilişkiye başlamak üzereyken gelen yeni bir aday kafa karıştırıyorsa ilk aday içine sinmemiş demektir. Nedense ikincinin de içine sinmeyeceğini düşünüyorum. Ne yapman gerektiğine en iyi sen karar verirsin biz ne desek boş.

• haklısın demek ki eksik birşeyler var

• Bir kadının fotoğrafını çektiğin an ile “dur bir bakayım nasıl çıkmışım” demesi arasında geçen süreye ışık hızı denir :))

yaa ne kadar ayran gönüllüymüşsün

yazı tura at hangisi bahtına çıkarsa :))

• devamı...

"hükümet gibi kadın" öyle bir tip doninant, boy post fizik yüz güzelliği her şey yerindeydi ama bana fazlaydı sert bir mizacı vardı çok ciddi takılırdı e buda bana ters, bana şen şakrak şıkır şıkır biri lazım somurtup oturandan hoşlanmam

bence sen meslek çevrene bak hem davalarda fikir alışverişinde bulunursunuz statü, kariyer bunlar önemli şeyler

• piişşşşşt kız ne yaptın sen :) bu bildiğimiz davulcu yav ;)

atalarımız boşuna söylememiş bir kızı kendi halinde bırakırsan ya davulcuya yada zurnacıya gider diye :)))))))) ilahi beni güldürdün yaaa allah senide güldürsün...

benim avukatlarla aram iyidir meslek icabı iç içeyiz ama bir avukatın bateristle olmasını yadırgıyorum bilesin yada benim tanıdığım avukat hanımlara konduramadığımdandır.

bitanesi vardı ceza avukatı bana kesikti hissediyordum ama ben onu taşıyamazdım hani derler ya...

• enstrüman çalıyor,bateri

• Öncekileri Göster
  • ikisiyle de çıkma.

• o sonradan karşına çıkanla devam et ilşkine çünkü eskisine es geçtirebilmiş. çünkü kafanı karıştırmayı başarabilmiş. eskisinde iş olsa aklın kaymazdı öbürüne. yani yeni gelenden daha çok hoşlanıyosun bence :) oda ben :) şaka şaka

• eger ılk ılıskıye baslamadıysam karsılasdıgım ınsan agır basıosa ona yonelırım ama ilk ılıskı baslamıssa zaten karsıma kım cıkarsa cıksın hıc bısey degısmez kafa karıscak bısey yok bence sadakatle alakalı ...

• 2 siyle de çık. :P

• tarzım değil,sağol

• biri daha ağır basacaktır .. biraz daha bekle seçim yapmadan .. ama ya bu bekleyiş sırasında 3. bir kişi çıkıp her şeyi daha da karıştırırsa :)

• deneyeceğim,sağol ;)

• kadınsı sorular sor.. hani hiç bir mantığı olmayan, amacın sadece karşıdakini aptallaştırmak olduğu salakça sorular .. mesela karşındaki çok sıradan ve normal bir konu hakkında düşüncelerini söylerken şaşkın bir bakışla "gerçekten öyle mi düşünüyorsun?" de .. neden sorduğunu sorarsa cevabın zaten içgüdüsel olarak hazır .. "hiiiç" .. dayaklıksınız :P

• birtakım sorular bulmam gerekecek,evet,mantıklı ;)

• Öncekileri Göster
  • hesap numaralarına bakarım ben olsan

• hahaha :D

• istediğin kadar kına..eskiden olsa haklıydın ama bu devirde adamlık para etmiyor.

• hesap numarasıyla bitmiyor ki,adamlık önemli

• Karşına yeni çıkanı görmezlikten gelmelisin.

• inşallah,teşekkür ederim :)

• İnşallah hakkında hayırlısı olur :)

• kesinlikle haklısın,biri muhakkak kafa yapıma daha yakın gelecektir diye düşünüyorum

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• Aynı anda ikisini de idare et bir süre. Sonra aralarından seçersin.

• birini seçmeyi geçtim ayni anda içime sinecek iki kişi ciktiysa karsima kiyamet alameti gelmistir.

• Senin aklın ve kalbin en mantıklı kimi söylüyorsa onu seç... Bence ilk önce onları bir tanı, birşeyler öğren sonra bunları mantıklıca düşünürsün..

• zor bir durummuş. ama az çok hangisi sana uygun biraz konuştuysan ikisiylede anlamışsındır .

• ikisinden de bir müddet uzak durup ciddi bir şekilde biri ile görüşmeye başlanmalı..

• Tanımak maksadıyla önce arkadaşlık et , özel bir durum yaratmadan ... Otur artılarını eksilerini yaz diyecek bir kağıda ama tanımıyorsun ki ...

• evet,ilişki başlamış olsaydı zaten kafam karışmış olmazdı,direkt es geçerdim

• yani , herhangi bir ilişki başlamadığı için de aldatmış sayılmayacaksın ...

• evet başlamadan değerlendirme yapıp en ağır basanla başlamak mantıklı

• ikisinide es geçer 3. bulurum

• 1.yi cok sevsen 2.olmazdı

• evet öyle yapıcam

• hangisinin yanında daha cok heyecanlanıyosan düşüncelerini seviyosan onunla ol.

• daha yeni 1.si birbirimizi tanımya çalışıyoruz sadece

• Kaşarlı sandviç gibidir.

link

• O bağlamda değil ki..

2 ekmek ve arada kaşar kalmış..o anlamda =D.

• O ekmeğin arasında salam ve domates olmadıktan sonra kaşarın hiçbir önemi yok :)

• çok güzel olur :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...