Aşık olduğum adamı göremiyorum karşımda. Nasıl davranmalıyım?

Biliyorum uzun oldu ama 5 dakikanı almaz okumak:) lütfen.. ben çıkamadım bu işin içinden.

aramıza biraz mesafe girdi okul nedeniyle.şimdi aynı şehirdeyiz.kaç aydır bekliyoruz bu günleri.ama hiç istediğim gibi geçmiyo. sanki bişeyler değişmiş gibi.sanki eskisi gibi değil..ona söylüyorum böyle hissettiğimi yanlış düşünüyosun yok öyle bişey diyo. bende diyorum bazen kend kendime yok ya saçmalama abartıyosun diye.s ama gel gör ki olmuyo ya işte.bi değişiklİk var gibi o kadar canım sıkılıyoki.hırsımıda ondan çıkarıyorum.çok hassassın her şeye alınıyosun tavır yapıyosun diyo.çok üstüne gittiğimi abarttığımı söylüyo. ama napiim ya.bazen o kadar sinir oluyorum ki aşık olduğum adamı göremiyorum karşımda.çok üzülüyorum. bana bi akıl verin ya.napcamı şaşırdım üstüne gitmeyim sıkmayım diyorum e çok özledim duramıyorum soğuk soğuk.s offf. napmalıyım sizce?nasıl davranmalıyım. sıkıldı mı acaba? e yok diyo onada hayır diyo oooofff.@

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler üstüne fazla gidilmesinden hoşlanmazlar, doğuştan gelen bi yapıdır bu bebeklikten beri özgürlüğe karışılmamasına alışılmıştır. Sende çocuğun üstüne çok gidiyosan soğumuştur, tavsiyem üstüne çok düşme rahat bırak, ama aynı zamanda da gönlünü almaya bak. tartıştığınız zaman veya konuşmak istemediği zaman üstüne gitme bu çok önemlidir, belki ailesine moreli bozuktur yazmak istemiyodur sende üstüne gidersen ayrılmaya kadar gider bu. Derimki fazla üstüne düşme zaman la o senin düşücektir zaten :))

1|0
    • Şikayet

teşekkür edrimm