Aşık olduğum adamı göremiyorum karşımda. Nasıl davranmalıyım?

Biliyorum uzun oldu ama 5 dakikanı almaz okumak:) lütfen.. ben çıkamadım bu işin içinden.aramıza biraz mesafe girdi okul nedeniyle.şimdi aynı şehirdeyiz.kaç aydır bekliyoruz bu günleri.ama hiç istediğim gibi geçmiyo. sanki bişeyler değişmiş gibi.sanki eskisi gibi değil..ona söylüyorum böyle hissettiğimi yanlış düşünüyosun yok öyle bişey diyo. bende diyorum bazen kend kendime yok ya saçmalama abartıyosun diye.s ama gel gör ki olmuyo ya işte.bi değişiklİk var gibi o kadar canım sıkılıyoki.hırsımıda ondan çıkarıyorum.çok hassassın her şeye alınıyosun tavır yapıyosun diyo.çok üstüne gittiğimi abarttığımı söylüyo. ama napiim ya.bazen o kadar sinir oluyorum ki aşık olduğum adamı göremiyorum karşımda.çok üzülüyorum. bana bi akıl verin ya.napcamı şaşırdım üstüne gitmeyim sıkmayım diyorum e çok özledim duramıyorum soğuk soğuk.s offf. napmalıyım sizce?nasıl davranmalıyım. sıkıldı mı acaba? e yok diyo onada hayır diyo oooofff.@

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler üstüne fazla gidilmesinden hoşlanmazlar, doğuştan gelen bi yapıdır bu bebeklikten beri özgürlüğe karışılmamasına alışılmıştır. Sende çocuğun üstüne çok gidiyosan soğumuştur, tavsiyem üstüne çok düşme rahat bırak, ama aynı zamanda da gönlünü almaya bak. tartıştığınız zaman veya konuşmak istemediği zaman üstüne gitme bu çok önemlidir, belki ailesine moreli bozuktur yazmak istemiyodur sende üstüne gidersen ayrılmaya kadar gider bu. Derimki fazla üstüne düşme zaman la o senin düşücektir zaten :))

• teşekkür edrimm

Erkekler Ne Diyor 4

• MEsafe cidden bitiriyor. okul bile olsa 2nci 3ncu sınıfta tanışmadıysanız biterCünkü zaman 2 tarafı da olgunlaştırmaya calışıyor. bu durumda da senden kopuyor. zamanla bitecek. üzgünüm.Cok cok nadirdir bitmeyenleri..

• içimi kararttın saool:D şaka bi yana çokta kesin konuşmuşsun bitecek diye. umzrım bitmez.. hayır bitmicek :D bizde o nadir olanlardan oluruz belki..

• bakalım. sen bile farkına varmışsın. degişmiş diyorsun ya. işte bu baslangıctır. neyse iyi sanslar

• teşekkürle

• çok fazla görüşmemeniz güzel birşey bence özlersiniz birbirinzi ama sizinki biraz farklı, bence birlikte dışarı çıktığınızda değişik şeyler yapın. her dakka mesajlaşmayın, sizin devam etmeniz gereken bir hayatınız var bunu sürekli mesaj atmakla kısıtlamayın. bu sayede buluştuğunuzda karşılık birbirinize anlatacaklarınız olacaktır, hayatınızdaki önemli değişiklikleri, yaşadığınız şeyleri anlatabileceksiniz, bu normal sohbetten daha zevkli geçecektir ve normal sohbetteki gibi tam tersine heyecan verici olur. bir diğer durum moraliniz bozuksa görüşmeyin, çünkü birbirnize kötü taraflarınızı göstermek ister istemez böyle soğukluklar yapacaktır. bir başka durumda sevgilini en iyi tanıyan birilerinin sen olduğunu düşünüyorum, eğer sevgilinin yapısı böyle sert ve yılışık değilse onu o şekilde sevmelisin. eğer değişiklik oldu diyorsan yukarıdaki dediklerimi uygulamalısınız, ilişkiniz zede görmesin diye...umarım yanılıyorsundur :)

• umarımm. teşekkür ederim

• ilk heyacan ilk tutku ilk şevk zaten zamanla dinerl normale iner sen biraz abartmışssın sanırım kızlar genelde hep ilk zamanlardakı heycanı tutkuyu bekler ama insan alışıyo işte ozamanda ilk tepklierini gösterdiği gibi gösteremıyo ama bu sevmemek demek deyilki ne yapsın adam başka ne istıyosun liseli aşıklar gibi hep yanında deli dolu kıpır kıpır her sanıye saçmalayan birisi mı olsun sen söle şimdı

• ya böyle diyincede gülüyorum kendime.D doğru diyosun haklısın

• Öncekileri Göster
    • haklısın o da çok üstüne gittiğimi söylüyo zaten .çok teşekkürler

• rica ederim ne demek başka aklına takılan bişey olduğu zaman cekınme sor erkekler konusunda ama

• bence o senden sıkılmış ya başkası var hayatında yada zamanla sevgisi azalmış yok normalde senin gösteridiğini onunda göstermesi gerekiyordu bence sıkıntı o çocukta var bir bit yeniği :(

• ya hayatında başkası olamaz öyle bişey yapmaz.sevgisi azlmış.s onu bilemicem işte bu olabilir

• Öncekileri Göster
    • biraz rahat davran kız olarak duygularınız erkeklere göre çok farklı ama bunun bilincinde ol ki sıkma çocuğu bunaltma ya seni sevdiğimden böyle yapıyorum çok sevdiğim için çok sıkıyorum gibi sözler ile yaptıklarını telafi edebilirsin

• en iyi cevabı secmemissin

Kızlar Ne Diyor 4

• Demedi deme sen asker yolu bekleyemezsin :)

• binevi asker yolu bekliyorum saıylır:D astsubay kendisi. bekliyorum 2 sene okulunun bitmesini. bu ilk senesiydi bitirdik çok şükür:) 2. senemizde geçicek inşallah

• Öncekileri Göster
    • Sağ ol canım sizi kavuşturur inşallah :)

• innşallaah :)

• benim de böyle bir ilişkim vardı.yeni de tanışmıştık. cıvıl cıvıl, her saniye mesajlaşan, birbirini görmeden duramayan insanlar olmamız gerekirken o hep telefonla konuşmayı sevmiyorum derdi.sonrasında ben kimseyi hayatımın merkezine almak istemiyorum demeye başladı.çok sürmedi ayrıldım ondan.çektiğini anlayabiliyorum çok iyi.eğer bu konuyu sürekli gündeme getirirsen olan sevgisi ilgisi de bitecektir.neler yapabilirsin?-ona kaybetme korkusunu verebilirsin-hayatının ondan ibaret olmadığını gösterebilirsin-ayrı bir dünya kurup hem kendini oyalar hem de özlemesi için fırsat yaratabilirsin-yön değiştirin bir süre de o kovalasın-kendinde değişiklikler yapabilirsin saç şekli giyim tarzı vesaire(işe yaramaz demeyin)-(ben genelde şu göze şirin görünme ilgilenilme dularından yapıyorum seni bilemiyorum)-bu ilgisizliğin ardından terketme gelebilir hazırlıklı olmalısınen fazlası takla atabilirsin deveye hendek atlatabilirsin valla işin zor kolay gelsin:(

• sevgisinden verdiği değerden hiç şüphem yokta sanırım ben biraz abarttım ya çok sıktım ondan böyle oldu.bi sürede o kovalasın , doğru.D teşekkürler

• rica ederim:)

• Aynı durumu ben de yaşıyodum yaz nedeniyle ailesinin yanında şuan bize öyle geliyo bence de uzakta olup gözümüzün önünde olmadı mı bi problem varmış gibi düşünüyoruz ve nedense bunu habire söyleyerek gerçekten de uzaklaşıyolar inadına mı yapıyolar nedir sen hiç uzatma bana öyle gelmiş demek ki tamam hayatım de geç fazla üstüne gitme farklı konulardan konuş zaten düzeliyolar 1-2 güne

• bidaha açmiyim en iyisi bu konuyu ya.valla aynı şeyleri söyle söyle bende bıktım demiyim diyorum ama duramıyorum yine.

• Öncekileri Göster
    • birilerine anlatmak konuşmakta rahatlatıyo. teşekür ederim:)

• ne demek rica ederim

• canım bence çokta sorun etme bende buaralar sevgilimde bir soğukluk bir uzaklaşma hissediyorum seninle alakası yok diyor üstüne gidiyorum tartışma çıkıyor eğer yok diyorsan yoktur diyorum içim içimi yio ama napim öbür türlü daha kötü oluyor bence çokta takma derim eğer saten seviyorsanız mesafenin çokta bir önemi yok önemli olan iki kalp ve beyin arasındaki mesafedir böyle düşün bence çokta üstüne gitme birde böyle dene bakalım nasıl olack

• aynen öyle karar verdim bende. uzatmıcam daha çok sıkıyorum diğer türlü. bakalım ..

• Öncekileri Göster
    • :) umarım canım bakalım

• :)

Yükleniyor...