Erkek hoşlandığını nasıl belli eder? Bunu bir bayan nasıl anlar?

ve ya nasıl davranır ? bunu bir bayan nasıl anlar...Erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vallah ben kız arkdasım şöyle anlamış ona bakıslarımdan hatta bana bir keresinde sormustu bana aşık oldugun ıcınmı bakıyosun die ben ıse hayır sen bana baskıyosun die bakıyordum :Dbakması hareketleri davranısları yeterlı olur zaten

• sanmıyorum hiç ümidm yok ama gene saolsın...

• bence yap çünkü bana umut veren o son bakıstı ...1hafta bakıstım bişe anlamadım belki ben bakıyorum die bakıyordur diyodum..bi aksam balkona cıktım ve etrafa bakıyordum buda tam kapının önünde dikliyodu 5 dk bekledık ölece ben yüksekde oldugum ıcın bakabılıyordum ne yaptıklarına bu tam dönüp iceri girerken dönüp bana baktı ve ordan umut edildim gittim söledim ve hislerimde yanılmadım

• saolsn artık görürsem dediğini yaparım...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• Popona bakıyorsa...

• biz hoşlandığımızı beni görsün dercesine ona bakar çekingen bir tavırla ona yaklaşmanın bir konusunu bulmak sohbet etmek isteriz

• süreklı bakıyosa ve gözlerını kacıyorsa hoslandıgınn belırtısıdır

• eğer gözlerini sana dikmişse ve ayırmıyorsa senden hoşlanan bir abaza var demektir ya da senin gözlerinin içine bakıyor ama göz göze geldiğiniz de kafasını çeviriyorsa bir erkek senden hoşlanıyor demektir.

• gozlerine bakamaz uzun sure

• kuyruk sallar.

• nasılmı bir erkek hic bir kadınnı trıbıne 1aydan fazla katlanamaz o erkek katlanıyorsa o tribe zaten seviyordur ben 2 yıl katlandım sen dusun sonuçta birakip gitti canı saolsun :)

• seninle gereğinden fazla ilginir

• Bakıyorsa hoşlanıyordur.

• Başkalarının yanında Kadir İnanır Senin yanında şempanze gibiyse bil ki senden hoşlanıyordur:)

• gördüğüm kadarıyla bayanların 6.hissi kuvvetli ve bunu anlıyolar genelde çabucak. sadece kalçaları yerine gözlerine bakılması yetiyo gerçekten hoşlandığını anlamaları için :)

• ikide bir bakıyorsa hoşlanıyordur abi. uzatmaya gerek yok. arkadaşlarına boş ev sormaya başlıyosa uzak dur :)

• her istediğini yapmaya çalışır elinden geldiğince en azndan ben öğle yapıyorum

• ben belli ederim ya her hareketimden sürekli onunla olmak isterim üzerine titrerim

• Sürekli ilgisini gösterir. Sürekli iltifatlar prenses falan sıcak davranır anlıyacağın:)

• sende saol her zaman konusmak ıstersen burdayım ben her konuda yardımcı olurum sıkıntı yok yeterkı ınsnlar mutlu olsun.

• saolsınnn :)

• uzme tatlı canını hayırlısı bırı gelır bırı gıder onemlı olan dogru net ve ne ısteıdıgnı bılen bır ınsan olmalı senın karsında hayat boyu felsefen bu olsun ;)

• Öncekileri Göster
  • çok düz bir şekilde belli ederiz genelde .. en azına kendi adıma .. sığ bir insanım sonuçta .. derin derin düşünüp acaba şöyle yapsam anlar mı diye kasamıyorum .. belki farklı model erkekler vardır daha ince detaylarla belli etmeye çalışan ..

Kızlar Ne Diyor 5

• benimde sevdiğim biri var.herşey bedn dersnda basladı.bızım snfla onlrn sınıfı maç yapıyodu.top bana gelrkn çık kız top bryerıne demesın demesıyle ona krşı bısıler hıssetmeye basladm.ondan snrakıı hfta bdende onlar voleybl oynuyrdu.onları topu bana gldı bnde attım baska tarafa onlrın oldugunu bılmıodum. dedi ki bna niye attın topu git al şmdi dedi bnde yoo diyip gittim ordn..snra bizm oynadıgımız top onlara gtti.çocuk tpu atınca bnde ona sınırlı snrlı bktım çocukta kaçtı.işte pazartesı gunu tenefuste her bldugu frsatta bakıyodu.bu hftada öyle gçtı..cuma gunu ynı bızm bdn gunumuz yamur yagıyodu.bız kntındeydık.bn dönerkn çocuk tam karsmdaydı.ve bna bkıyodu.gözümü bşka tarafa cvrdım gene bkıyoduu.anlmdm sevıyomu svmıyomu? bu hfta bdende ıse bn topu vrmeye gdrkn ne bakıyon dedı.hçbişi dıyemedn gttım ordn. acba bnı sevıyomudur?

• bakışlarıyla ve seninle konuşmaya çalışır iltifat eder.dikkatini çekmeye çalışır ve seni korur dert ortağın olur.

• Konuşurken saçmalar,rahaat olmaya çalışıyım derken batırır,esprileri abartır,sana sürekli dokunmaya çalışır,uzaktan senle ilgilenm,yormuş gibi yapar ama gözü sendedir

• Hoslaniyorum der

• Demkki hoslanmio

• saçma dimi bu sölemiş oldugun şey ya utanıyorsa ya çekiniyorsa nasıl söylıcekkı

• Anlamanı istemiyorsa pek fazla anlayamazsın ki

• rica ederim

• teşekkrler ...

• Senin ona karşı duygusal hislerinin olmadığını sanıyordur

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...