• Sor
  • Bence

100 tane kıza soralım en iyi cevabı bulalım

Bir erkek sizin kalbinizi tek bir söz ile fethebilseydi bu söz sizin için ne olabilirdi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 8

• cümle mi kelime mi?

• cümle kelime söz ne fark eder söyle işte...

• tek bi sözle fethedemez

• "Ben Bill Gates'in oğluyum."

• Sözle fethedemez. Edebilecek olsaydı da destan yazması gerekirdi zaten...

• yok canım az olurdu oda...:)

• Öncekileri Göster
    • En iyisi ben susayım bunun sonu fena :D

• sonrasında ben bekleme odasına çekiliyorum ve kısmetimi orada bekliyeceğim diyerek forumdan uzaklaştı...

• pazardan karpuz mu alıyoruz ya öyle her önüme gelen "gel bende ucuz" dese alacaz mı yani ..

• pöfff...

• Öncekileri Göster
    • her şakada bir gerçek saklıdır ama ;)

• evet sharapova son noktayı koyarak yokmu bir vujacic onun peşinden sonuna kadar gelirim dedi...

• bütün sözler bence kızlar için çok klasik kaçıyo :D yaratıcı olması daha iyi olur fetetmesi için

• işte o yaratıcılığı arıyoruz nedir?

• ama söz diyorsun sen :D söz değilde bunu bşka bişklde göstricek ypıck sözle dgl yni

• :)

• '' Bir kızın kalbi tek sözle fethedilmez ben bunu bilirim bunu söylerim '' olurdu :)

• 'benim 1 milyar dolarım var' al sana tek bir söz...ka tane kız hayır der acaba merak ediyorum...:)

• bugun öylesin yarın belki züğürt gezeceksin. makamın şanın şöhretin paran olsa ne yazar başbakana bile makam kalmıyor hayat bu düşersin belki bir gün. tek değişmeyen şey karakterin olur. dolayısıyla akıllı ve zeki bir kız karaktere bakar... ama tabi bu devirde şu cümleyi bile yazmak ve buna inanmak zor sen de haklısın aynı şey erkekler için de geçerli ve farklı yönlerden unutma

• diyorsun...:)

• Simdi dunyanin en cirkin erkegi gelsin desin ben evtmi diyecem

• varsayım üzerine konuşuyoruz zaten...:)

• hanı önemlı olan fizik değildi :D varya kendınızle nasıl çelısıorsunuz :D

• Ben ole bsy hic demedim:D ilk tipe bakarim

• senin için her fedakarlgı yaparım ve göstermesı tabıkı :))

Erkekler Ne Diyor 9

• 100 tane kıza sorman için ilk sorduğun kızın söyledikten sonra susması gerek :)

• :))))

• varsa öyle bi söz söyleyinde gidim adriana limaya söyleyim.

• Muhahahhahahahah

• bomboş sorulardan biri daha etkisiz hale getirildi :S

• bil gatesin ogluyum olabilir sanirim :) tabi gercekliginede inandirmak lazim :) saka bir yana bir söz/kelimenin kimseyi feth edecegine inanmiyorum... özlü söz dersen "Bir Kadına bağlanmak diğer kadınları aldatmaktır" ama ben bütün kadinlari aldatmak istiyorum ölümüne varmisin :) olabilir..baktim bayanlardan cit yok maydonoz olayim dedim :)

• bu iyiydi...:)

• -zırr+alo ... Ne ? Hemen geliyorum gerekli izinleri alin+kusura bakma yeni basladi ise biraz acemi-kim?Bzm pilot yav neyse bu benim kartm sonra gorusursek sevinirim benim acil bi yere yetismem gerekde

• "100 metrelik yatımda kahve içmeye Lamborghini ile gitmeye ne dersin tatlım" :)

• Bu komik olurdu.

• O kadar aptal bir kız var mı gerçekten ?

• benim cüzdanım dolu demektir kapalı bir şekilde

• Ben gidiyorum

Yükleniyor...