Aldığıniz en güzel çıkma teklifi nasıldı?

Evet arkadaşlar hayatınızda aldığıniz en güzel çıkma teklifi nasıldı.Sevgiliniz size neler söyledi ? Hoşunuza giden veya gitmeyen yönleri nelerdi ?... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Asik oldugum kizla arkadasca konusmaya basladik tabii o zamanlar asik degildim sadece hoslaniyodum . Aradan zaman gecti ben asik oldum cikma teklif etmedim ama duygularimi dile getirdim mesajla olmaz dedi .. Ama evet diyecegine %90 emindim o kadar sicakti bana karsi sonra birden sogudu . Bende ertesi gun icin tamamen dogal bi video cektim . Duygularimi suslu kelimeler kullanmadan acikladim ve ertesi gun youtube uzerinden kiza yolladim . Beni kirmak istemedigini ama olmayacagini soyledi ... Kimisi icin kendimi kucuk dusurecek bisi yapmistim kimisi icin cogu erkegin yapamayacagi bisi . Ama hic cikma teklif etmedim sadece duygularimi dile getirdim ama olmadi iste :( ... Twiitter daki son paylasimlarina bakilirsa yavas yavas pisman olmaya basladi :D Ama benim sevgilim var :(

• güzel düşünce bence video olayı :) sevgilinle mutluysan onu bırakma kardeşim ikilemde kalırsan ikisinide kaybedersin tamamen birine karşı ilgi göster bence inşallar mutlu olursun :)

• Eyw. kardesim . Suan ciktigim kiz beni gercekten seviyor onu birakmam zaten . Benim asik oldugum kizda beni dalgaya almis :( kendisi bilir :)