Aldığıniz en güzel çıkma teklifi nasıldı?

Evet arkadaşlar hayatınızda aldığıniz en güzel çıkma teklifi nasıldı.Sevgiliniz size neler söyledi ? Hoşunuza giden veya gitmeyen yönleri nelerdi ? Paylaşmak isterseniz buyrun :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Asik oldugum kizla arkadasca konusmaya basladik tabii o zamanlar asik degildim sadece hoslaniyodum . Aradan zaman gecti ben asik oldum cikma teklif etmedim ama duygularimi dile getirdim mesajla olmaz dedi .. Ama evet diyecegine %90 emindim o kadar sicakti bana karsi sonra birden sogudu . Bende ertesi gun icin tamamen dogal bi video cektim . Duygularimi suslu kelimeler kullanmadan acikladim ve ertesi gun youtube uzerinden kiza yolladim . Beni kirmak istemedigini ama olmayacagini soyledi ... Kimisi icin kendimi kucuk dusurecek bisi yapmistim kimisi icin cogu erkegin yapamayacagi bisi . Ama hic cikma teklif etmedim sadece duygularimi dile getirdim ama olmadi iste :( ... Twiitter daki son paylasimlarina bakilirsa yavas yavas pisman olmaya basladi :D Ama benim sevgilim var :(

• güzel düşünce bence video olayı :) sevgilinle mutluysan onu bırakma kardeşim ikilemde kalırsan ikisinide kaybedersin tamamen birine karşı ilgi göster bence inşallar mutlu olursun :)

• Eyw. kardesim . Suan ciktigim kiz beni gercekten seviyor onu birakmam zaten . Benim asik oldugum kizda beni dalgaya almis :( kendisi bilir :)

Kızlar Ne Diyor 5

• mükemmel bir çıkma teklifi almadm...

• Inşallar o da olur :)

• inşallah :) sağol...

• Hayatimi seninle gecirmek istiyorum, hep yaninda olmak istiyorum demistiBende klasik bir türk kizi olarak: birdahaki görüsmemizde cevap vermek istiyorum demistim.Bu ani hatirlayip gülüyoruz simdi :D

• daha iyi bir teklif yapabilirmiş.ama iyi sayılır.

• güzel bi teklif olmuş :) allah ayırmasın :)

• Aminnn cok tsk ederim:)

• Ex arkadasim bana teklif etmisti ve kabul etmemistim. Kabul etmedigim hergün bana 1 gül gönderdi adresime. 2 ay olmustu ve bu bana gercekden 60 gül yolladi. Bende ona bir sans vereyim dedim vsvs.

• Şansı haketmiş bence :)

• :))

• Para d.te girmis :D

• Ben teklıf alamadım hıc..Muhabbet etmeye tanısmaya basladık zamanla bır sekılde baktım adam benı sahıplenıyor hatunum demeye baslıyor sonra dank etti ve boylece sevgılı olmustuk.:)

• Bazen oluyo böyle ama yinede nezaketen çıkma teklifi edilmeli bence ha çok mühim değil ama alışagelmislik benim için :)

• Öncekileri Göster
    • hadi ya inşallah bundan sonra mutlu olursun o zaman :)

• Amin diyelim :)

• lisede serviste uyuyodum. tepeme dikilip "can you go out with me for dinner?" diyenbalkonun altına ateşle adımı yazmaya çalışırken parktaki salıncakları tutuşturup kaçan..yolda tacizci sanıp yüzüne bakmadığım için beni elindeki buketle dürten..anılarım hep traji komik :(

• şu ateşle yakma gerçekten güzel oluyo ya bende denicem onu inşallah kendimi yakmam :)

• Yarildim yaa :D Hala guluyorum ... O ne oyle kundakci gibi bide kacmis :D ahahah .

• ama bak hala aklında unutulmayacak bişeymis demekki :D

Erkekler Ne Diyor 4

• yukarda manzara süper, bakmak ister misin

• benimle çıkar mısın oldu.. kızlar işte ne kadar duygusuz dimi :) biz olsak oyle mi deriz :D

• vay onu bile duyamayanlar var bak :)

• dimi sende haklısın kanka :)

• Buyrun buyrun sığarız.Kaçıncı kat?

• hiç teklif almadım

• bende almadım kardeşim :)

• :) hemşeri sayılırız

• :)

Yükleniyor...