Kocamın benimle ilgilenmesi için daha ne yapmalıyım?

25 yaşında, çalışan, iki senelik bir evliliği olan, güzel, çekici, düzgün bir fiziği olan, bakımlı, ojesi-makyajı eksik olmayan, giyimine kuşamına... Daha Fazla

Güncellemeler:
evlenmeden önce böyle değildi eşim. evlendikten sonra değişti. böyle olacağını bilseydim evlenmezdim zaten...
yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. gerçekten bu kadar cevap verileceğini tahmin etmemiştim. sıkıntıma gelince, sizlerin tavsiyelerine uyarak eşimle artık eskisi kadar ilgilenmemeye başladım. şu aralar biraz afallamış durumda. bir sorun mu var felan diye sordu bir kaç kez, ama bir açıklama yapmadım. az daha sabretsin... şimdilik böyle ilgisiz davranmaya devam edeceğim. gelişmeler hakkında sorumu güncellemek suretiyle bilgi vereceğim.
merhaba, size sorumu güncellemek suretiyle bilgi vereceğimi söylemiştim. sizlerin tavsiyesiyle eşime karşı ilgisiz davranmaya başladım. ilk başlarda afallamıştı biraz. herhangi bir sorunum felan mı var diye soruyordu. ancak ben ona hemen cevap vermek istemedim. daha sonra tekrar ilgilenmemeye başladı. benim de ona karşı olan ilgisiz davranışlarımı görmezden geldi. ancak bir kaç gün önce dayanamadığından olsa gerek, benimle konuşmak istediğini söyledi. ben de ona,
kendisinin benimle yeterince ilgilenmemesinden dolayı soğuduğumu, kendisine ilgi göstermek istemediğimi, artık içimden gelmediğini söyledim. o da bana bu sorunun bu hale geleceğini hiç düşünmediğini benim son zamanlardaki davranışlarıma dayanamadığını ve artık bana ilgi gösterme konusunda daha hassas olacağını söyledi. bakalım daha ne gibi değişiklikler olacak çok merak ediyorum. ama artık iletişim konusunda daha iyi bir durumdayız. :)
katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. artık eşimle aramız düzeldi. ben biraz kendimi geri çekince sanırım onu da kaybetme korkusu sardı ve bir şeyler yapmaya başladı. artık bana daha iyi davranıyor. hepinize çok teşekkür ederim.

En İyi Görüş

• Acını anlıyorum, çok zor. Öncelikle sorunu kavrayalım kabullenelim ki çözüm kolay olsun. Çok fazla üzerine gitmişsin. Hiçbir erkek bu kadar muameleye gelemez. Kendini unutup karşındakine yüklenmişsin. Sen kendini unutursan karşındaki seni düşünmez hatta hatırlamaz bile! Akrep yükselenli balık kadınlarına benzettim seni. Doğru mu? Bir an önce yerini değitirmen lazım. Şu an onun kafasında kölesin, tavrını alıp birey olmalısın bi kere. Bunalrı asla konuşma konuşmayla çözülcek durumda değil şu an. Ne yapabilirsin konusunda çok bişey diyemiyorum şimdi. Eğer çok düşük olan 2nci şık " başka bir kadın mı var " a gelirsek, bunun için senin bakımsız, evlilikten sonra kendini salıvermiş bi bayan olman bence şart ki öyle değilim diyorsun. B usebepten bence başka bi kadın olduğunun unut ama bu umursamamazlık devam ederse ielrde başka bi kadına gönlünün kayamsı muhtemel. Gerekli tavrın ne olduğunu öğren ve tavrını al. Bu konularda uzman danışmanlar var ciddi destek al. Yuva bu şakaya gelmez.

• bence de akreplik var:)

• Öncekileri Göster
    • Belli zaten :) Aşık olunca kaptırıp koyuveriyorsunuz sonra aynı şekilde ilgi göreceğinizi yada çok sevileceğinizi sanıt-yorsunuz. Keşke dünya bu kadar adil olsaydı :( Aile psikologları, danışmanalrı vs var bence destek al onlardan.

• tamam teşekkür.ederim.