• Sor
  • Bence

Bir erkek nasıl bir kızla çıkmak ister?

Sorum erkeklere lütfen dürüst olun Bir erkek nasıl bir kızla çıkmak ister? Kızlarda aradığı nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bir kere özgür olacak; özgürlüğünü benimle kısıtlamayacak. Kendi başına istediği yere gidip istediği şeyi yapabilecek; ben zaten onunla beraber olmak istedikten sonra gittiği yere de giderim yaptığı şeyi de yaparım. Aynı şekilde benim özgürlüğümü de kısıtlamayacak; çünkü benimle beraber olmak istedikten sonra gittiğim yere gelsin, yaptığım şeyi yapsın; beraber vakit geçirelim ama kendi ayakları üzerinde durmayı bilsin. Öyle karamsar olmasın, her şeyi bana sormasın; kendi aklı var kendi zevki var sorularına önce kendinde yanıt arasın...Falan filan aslında bununla ilgili tez yazabilirim ama bu yaptığım gözümdeki mükemmel ilişkiyi betimler sadece.. Ve bu ütopik bir şey çünkü mükemmel ilişki diye de bir şey de yoktur. İlla ki insanlar bir yerde fikri ayrılıklarına düşerler. Bu yüzden en önemli şey ortak kanaat getirebilmek ve anlayışlı olmaktır. Tüm bu gerisi gelmemiş tezi bir kenara bırakırsak; en basit şeyler kalıyor aslında geriye; sevgi, saygı, hoşgörü. En önemli olmasının dışında aslında olması gereken yalnızca bunlar ve geri kalan her şey çıkarılıp atılmalı beklentilerin içinden.

• ewt öyle çok güzel yazmışsın

• Özgürlükçü yaklaşımını takdir ettim frogman

• Arigatogozaimashita (u.u)

Erkekler Ne Diyor 25

• link bu gülüşü olan bi kız olsun 1.65 boyu olup sarışın olsun.iyi kalpli ve paylaşmatı bilen,yerine göre neşeli yerine göre hüzünlü olan kişi istiyorum...

• doğal olmalı, güler yüzlü olmalı,

• link Ben şahsen böyle tatlı,sempatik bayanlardan hoşlanırım.Fiziği bu kadar düzgün olmasına gerek yok.Sarışın,kumral,esmer olarakta farketmez.Dikkat çekmek istediğim nokta yüz güzelliği.

• yüz güzelliği en önemlisi ama davranışta önemli

• Öncekileri Göster
    • Göbekli seviyoruz diyenleri bile duydum:D

• :D

• boşta olan bi erkekte sınır yoktur :) he aklı başında biri nasıl bi kızdan hoşlanırsa, herkes sevmez ama bn severim çok konuşsun, accık yemekten anlasın, ne accığı çok hatta :) alışveriş keyfide olsun, ama en çokta nerde ne söyleyeceğini, büyüğünü küçüğünü ve oturup kalkmasını bilsin kafii :)

• 'boşta olan bi erkekte sınır yoktur ' bu çok iidi hocam :)

• Öncekileri Göster
    • bakma öylesi daha iyi yalanlar üzerine kurulu bir ilişkidense dürüst bi ilişkiyi tercih ederim ;)

• ohoo oo kim istemez ki .d

• Erkekler ilk önce güzelliğe vurulur ardından seni tanımaya çalışır eğer kafa yapınız uyuşmuyorsa zaten yürümez uyuşursa samanlık seyran olur zaten:)

• aynen öylee

• Seksilik.

• kadın dediğin zarif olucak fiziken de önemli tabi ama önemli olan ruhen , anlayışlı olucak kendini ezdirmiycekte tabi, popüler kültürün esiri olmıyacak, kafalarda uyuşçak mizah anlayışı hayat görüşü falan birazda sempatik olucak bu kadarı yeter :)

• Güzel olmasının önemi yok şirin olsun hareketlerine ve mimiklerine önem veririm bakarım işte budur derim gider yapısırım :)

• 1. güzel olmalı (tabı bu erkegın bakıs acısına göre güzel hanı bana göre gözel olmaya bilirsin baska arkadasa göre olabılırsın)2, efendi dürüst zeki bu vasıfları barındırmalısın. Hanı cocuk ileride senınle övüne bilecegi bir özellik olmasını ister3.zeki olmalısın birazda kıskanc bunlar normal (cşnselik aramayan) bir erkek için gercek kırıterlerdır.

• şimdi gülümseyen kız dicem, kimine gülümsemek yakışıyor kimine yakışmıyor, diyelim ki sarışın olsun dicem kimine yakışıyor kimine yakışmıyor ama bildiğim erkekleri ortak olarak cezbedecek birşey var o da kadınsı özellikler, senin kadınsı özelliklerin ne kadar çok olursa o kadar erkek gelir peşinden, kadınsı özelliklerinde fizik, tavırlar ve hormonsal olarak 3 neden etki eder diye tahmin ediyorum...

• bildiğimiz kız modeli işte..nazdrovya demeyi bilenlerden

• Fazla cıvık olmasa yani her ortamda sürekli erkeklerle falan takılmasa biraz da zeki olursa tam çıkılacak kız kıvamına gelir, tabi güzelliği de unutmamak lazım :)

• Hoşlandığım şeylerden hoşlansın biraz ortak ilgi alanı falan işte.Sonra en önemlisi güler yüz,sıcak sevimli bakışlar.Podyum güzeli olmasın,makyaj güzeli hiç olmasın.Doğal, alımlı,fazla uzun boylu olmasın .Zayif olmasin,kilolu bile olabilir zayif olmasin.Bu kadar.

• en az 1.75 boy, 108 cm bacak boyu, geniş omuz, yapılı vücut, iri eller ayaklar, esmer olması, kalkık burun, hafif şişirilmiş elmecık kemikleri, güzel bi dövme, full solaryum, 319 parlatıcı..ne aricam baska?

• hocam sen yanlış soruya cevap verdin galiba :) nasıl bi kızla yatmak istersiniz demiyor :))

• Öncekileri Göster
    • boşver idare et, genelde acırlar ztn bana..

• kenks sen naptın ya :d dergiden alıntı resim falan mı var duvarlarında :d hç bi ayrıntıyı es geçmemişin :d

• Erkeklere has davranışlar ve eğilimleri olmamalı. Düşünsene erkek parfümü kullanan, sürekli kas yapan, soğuk, sert mizaçlı ve kadınlar kıraathanesinde okeye dönen, kaba saba bir kadın olmamalıdır. Eve geç gelen erkek kafaya bilardo sopasını yer.

• tabiki öyle ama erkeklerin aradığı sadece cinsellik mi başka şey düşünmez msnz ?

• Erkek her zaman modelini arar, genelde özgür ve kişilikli olan, aklı başında, rahat sevgi ve şevkatli olanı arar, kıskanılacak kadar güzelini ararki onunla gurur duyabilsin, - vay be adama bak o biçim hatun var yanında dedirtmek ister. Başarı göstergesidir. Cinsellik bunlardan önde gitmez dengelidir. Ancak kızlar kendine yakınlaşan bir erkeği doğrudan karşı cins olduğu için cinsel olarak algılar. Örneğin lez olduğu okulda bilinen arkadaşın yanına yaklaşsa -bişey sorcaktım dese napardın?

• sorusunu dinlerdim zaten sapıtıyosa çeker giderdim

• GALATASARAYLI olması ilk kural diğerleri :trip atmaması,apaçi olmaması,kısa olmaması,beyaz,tenli,sarışın,renkli gözlü olması,kitap okuyup cahil olmaması,farklı bir yabancı dili olmaması,şişko olmaması,dırdır etmemesi.Evet çok zor bulunması ama bizde şekilli adamız herkes kendisine göre ister baba

• Şimdi yok dürüst olsun, güvenilir olsun, içi dışı bir olsun gibisinden klasik şeyler söylemeyeceğim. Ben kıza bakarım eğer ki verici bir durumu varsa tamamdır ama yoksa hadi güle güle:) Tamamen seks yani.

• seks dışında bişey düşünmüyo musunuz yani sevgi aşk güven

• Şimdiye kadar onları yaşadığım için bu saatten sonra sadece seksi düşünüyorum.

• trip atmasın evlenirim aynı hafta

• kişiden kişiye değşir ama elinde sonunda en son amaç bile olsa cinselliktir

• İmkansızı istiyoruz ama olduğu ile yetiniyoruz.

• Çok dürüst bir şekilde cevap veriyorum, ben istemem.

• nereyi çıkacağımza bağlı..

• Vatana millete hayırlı bir aşk yaşama arzusu.

• link Bu soruyu sorup şnsan gibi yaklaşmaya ragmen hala ona buna kasar dıyen benım hayatımdan gecmıs ınsanlara da namussuz dıyen şizofren kızlarla cıkmam

• ben şahsen etine dolgun şöyle ele avuca gelcek

• Misal Banu Alkan `in Oya Aydoğan`ın gençliği uuu.

• evt çıtır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...