Bir erkek nasıl bir kızla çıkmak ister?

Sorum erkeklere lütfen dürüst olun Bir erkek nasıl bir kızla çıkmak ister? Kızlarda aradığı nedir?

En İyi Görüş

• Bir kere özgür olacak; özgürlüğünü benimle kısıtlamayacak. Kendi başına istediği yere gidip istediği şeyi yapabilecek; ben zaten onunla beraber olmak istedikten sonra gittiği yere de giderim yaptığı şeyi de yaparım. Aynı şekilde benim özgürlüğümü de kısıtlamayacak; çünkü benimle beraber olmak istedikten sonra gittiğim yere gelsin, yaptığım şeyi yapsın; beraber vakit geçirelim ama kendi ayakları üzerinde durmayı bilsin. Öyle karamsar olmasın, her şeyi bana sormasın; kendi aklı var kendi zevki var sorularına önce kendinde yanıt arasın...

Falan filan aslında bununla ilgili tez yazabilirim ama bu yaptığım gözümdeki mükemmel ilişkiyi betimler sadece.. Ve bu ütopik bir şey çünkü mükemmel ilişki diye de bir şey de yoktur. İlla ki insanlar bir yerde fikri ayrılıklarına düşerler. Bu yüzden en önemli şey ortak kanaat getirebilmek ve anlayışlı olmaktır. Tüm bu gerisi gelmemiş tezi bir kenara bırakırsak; en basit şeyler kalıyor aslında geriye; sevgi, saygı, hoşgörü. En önemli olmasının dışında aslında olması gereken yalnızca bunlar ve geri kalan her şey çıkarılıp atılmalı beklentilerin içinden.

• ewt öyle çok güzel yazmışsın

• Özgürlükçü yaklaşımını takdir ettim frogman

• Arigatogozaimashita (u.u)