İranlı kıza ağzım açık baktım böyle bir güzellik olamaz...

havaalanında iranlı bi kız gördüm ama böyle bi güzellik olamaz kaşlar gözler kara saçlar siyah ten beyaz bakışlar derin fıstık gibi kızdı fiziği anlatmıyorum bile en sonunda çarşafı giyip ülkesine gitti iranda yazık ediyorlar kızlara . sizce hangi ülkenin kızları güzel benceiran

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Neden yine milletin tüyleri diken diken olmuş anlamadım.Oradaki ''yazık ediyor'' lafının İran'daki şeriat adıyla konulmuş ama şirk koşan sahte yönetime geldiğini anlamadılar mı acaba? Veya yaşasın herkes kapansın mı diyorlar? Benim kalbim temiz anladım seni boşver.

Erkekler Ne Diyor 22

• İranlılar iyi. Kendi gözlerimle görene kadar inanmazdım ama çok güzel kadınlar var o tarafta. Lakin favorim yine de kuzey Avrupa.

• kıbrıstaki okullarda var zaten bisürü iranlı hatun .. hepside çok alımlı ve güzellerr ;) taaaş gibilerr taaaaaaşş..bakma sadece ülkelerine giderken çarşaflanıyorlar :P

• Onlar bizim ülkemize gelince bizden fazla açılıyorlar.

• arap kızları çok güzel oluyor.

• iran ve arap kızları tek kelime ile Afet-i Derya. Birde şarkı söylerken dinle muhteşemler.Ama, yemeklerde Aşırı baharata katlanmalısın.

• ben doğuluyum acı baharatları severim :D

• bende acılı baharatları severim ama, yemeklerde, baharatı yemekten, yemeğin tadını unutuyorsun. o derece fena...

• güzeller

• ben de iskandinavlara öyle bakıyorum

• Tabi ki Venezuela ve Brezzilya

• hayatta üç şeyden hoşlanırım:)1. japon kızları2. venezuela kızları3. iran kızları:D

• iranlıları antalya otellerinde mutlaka görün tüm güzeller iranlı

• yarin irana gidiyoooom

• İranlı esmerler harika.!

• demek isveç'e gitsen ağzını kapatmak için türbüşon bile fayda etmeyecek.

• Telefon numarasını almadın mı?

• %90'ı kemerli burna sahip ama %80'i rinoplasti geçirmiş kızlar topluluğu... Buna rağmen güzeller, sitede ülke ve ırk baz alınarak sorulan sorularda favori olarak göstermişimdir hep Arap ve İranlı kızları.

• Türk kızları binlercesine karşı yektir her zaman benim için güzellikte 1 numaralar ;)

• galiba iç savaş çıkmasın diye çarşafa büründürüyorlar onları orda la bir tanemi çirkin iranlı kadın olmaz :(:( gördüklerim hep bir .. neyse yahu

• Arap kadınları güzeldir..

• o çarşafın altında ne güzellikler var:)

• RUS 100 tane ıranlı bır tane rus kızı yapamaz :D rus deyınce bir salatası birde kızı gelir akıllara :) ama iran nın kılerde fena degıl ama kılo almaya cok meıllı bır halk bızım kızarla benzerler

• değil mi bende su içsem yarıyor
      :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

• Öncekileri Göster
    • kızı anlatamam karşısında eridim kendimden utandım :D

• :D özelden anlatsana erimek istiyorum :d

• Şimdi her şey anlatıyorsun da çarşafı giyinmesi kısmını anlatırken yazık ettiler kıza diyorsun. Sen bile ağzın açık izlemişsin erkekler ne yapmasın ?

• persliler güzeldir

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet Arap kızları ama onların tükettiği kozmetiği kimse tüketmiyor bilgine.

• Evet canım ;)

• :)

• sahit oldum :)

• hakikatten bi iranlı kızları bi rus kızları süperler yaaaa...bende hayran hayran bakıyorum onlara çok güzeller.resmen güzelliklerini ziyan ediyolar her iki taraftada.ruslarda ziyan ediyo iranlılarda.

• benim gorduklerimin de kasları dudakları oldukca guzeldi, tek kusurları yakından bakınca makyaj ile yuzununun komple silinip yeniden cizilmis olması :)

• yeaaap

• titredim ha.

• Evet cidden çok güzel oluyor arap ülkelerinin kadınları, yazık ediyorlar kısmına katılmadım ama tezine katılıyorum, güzeller.. Şu gözler bakışlar çok derin misal.. link

• İranlı'da Farslar ve Azeriler yaşıyor yani Arap filan değiller..

• Biliyorum zaten, ben arapları kast ettim bunun yanında..

• İranlı kızlar gerçekten güzel oluyor.

• mahlagha jaberi en büyük örneğidir iranllı kızların :)))

Yükleniyor...