Bir kız neden sürekli eski sevgilisinden bahseder?

Gizli Üye
Merhaba. Bir kızla yazışıyordum yazın. Bana bebişim diyordu. bir ara yanağımı sıkıp tabiri caizse bebek sever gibi sevdi. Ben de fırsat bu fırsat yanağından öptüm. Neyse, bu kızla belki birşeyler olabilir düşüncesiyle onla yazışmaya başladım. Bebişim canım diyip duruyordu. Whatsappta grubumuz vardı orada da aynı şekilde davranıyordu. Çapkın ol yakışır dediği de oldu. Amacı ne anlayamamıştım. Açıkcası hoşlanmaya da başladım. Fakat özelden konuşurken sürekli eski sevgilisinden bahsedip işi yokuşa sürüyordu. Ayrıca muhabbeti ilerletmek amacıyla sorular soruyordum bunlar ne biçim sorular demeye getirdi olayı. Bu mesajlaşma periyodunda ayrı şehirlerdeydik. Açıkcası hislerimi de söylediğimi düşünüyorum, anlamıştır. Ne zaman dönceksin özledim dedim. Güzel bir cevap vermişti '' yaaaa, duygulanıyorum'' demişti. Ne zaman dönceğini söyledi falan fistan. Bu süre içerisinde 3-4 kere konuşmayı ben başlattım. Bekledim bir kere de o hal hatır sorsun diye ama nafile. Size soruyorum kızlar hoşlansaydınız bir kere olsun nasılsın napıyorsun demez miydiniz? 1 aylık süre içerisinde? 1 kere demişti fakat o da şehirden yeni ayrıldığında. Bu kızla 1.5 ay zaman geçirdim. Öyle yakın davranmıyordu ama saçları bir 5 numara yaptım hemen yapışmıştı. Neyse konuya dönelim. Eylülün 3. haftası dersler başladı. Gruba bir soru sormuştum o cevapladı. Sonra dedim yarın birlikte halledelim mi? O da bahane buldu gibi geldi. Çok işim var yurda yeni geldim kıyafetleri yerleştirecğim tarzı. Bavul taşımak istiyorsan gel dedi. Tamam o zaman işin vardı da insan bir der yarın olmaz da başka zaman diye. Tüm bunların toplamından (bahane, mesaj atmama ve sürekli eski sevgilisinden bahsetme) bu kız benden hoşlanmıyor. Ben de bir daha mesaj atmadım. Sizce çabuk mu vazgeçtim kızlara soruyorum? Yahu insan bir kere de mesajlaşmayı başlatmazmı bir kere de ben de seni özledim buluşalım demez mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Şimdi olay şu, bu olanların üstünden yaklaşık 3 ay geçti. Numarmaı değiştirdim. Kıza mesaj attım ve numaramı değiştirdiğimi söyledim. Eğer bana karşı birşeyler hissetseydi fırsat bu fırsat diyip nasılsın demez miydi? Açıkcası hala kızdan hoşlanıyorum ama bu iş yürümeyecek gibi geliyor. Uzatmadan numarasını silmeyi düşünüyorum ama kalbimde ufak çaplı bir ağrı var :)
Bir kız neden sürekli eski sevgilisinden bahseder?