• Sor
  • Bence

Kızlar nasıl tavlar?

Hep erkeklerden ilk adım beklenir ama teşfik denen birşey var. Hadi hanımlar beğendiğiniz erkeği nasıl kendinize çekersiniz ve teklifte bulunmasını... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben şuan ki sevgilimle birlikte olmaya başlamadan önce başka bir sevgilisi vardı ve ben yavaş yavaş yanaşmaya başladım sanaldan konuştum yüzyüze konuştum sevgilisiyle ilgili dertlerine ortak oldum sevdiği ortak özelliğimiz olan şeylerden bahsettim.. Sonra bi baktım ki 2 yıl olmuşşş :)) kızlar fena..

• Fena.. Teşekkürler..

• yuh.. Şeytan tüyü :)

• :))

Kızlar Ne Diyor 10

• sir, soylemem hih.

• Bu naz öldürür..:)

• Öncekileri Göster
    • soylemem dedim aa.

• sevgilin varsa ona soralım ;) sen git o gelsin

• söylememmm

• Aferin...

• onunla ilgilenirim sorular sorarım belli etmeye çalışırım anlamaya niyeti varsa anlar...

• geçenlerde bir kız ile tanıştım bana çok sıcak davrandı sorular sordu ilgilendi falan filan çıkar mı bir şey:)

• her zaman ilgileniyorsa, seninle konuşurken heyecanlanıyorsa, kaçamak gözlerine bakıyorsa evet büyük ihtimalle çıkar.

• tavlamaktan çok yeşil ışık yakarım o teklif eder. beğendirmeye uğraşmam. yeşil ışık derken ise ekstra samimi davranmaktır bu.

• Teşekkürler...

• Öncekileri Göster
    • nefret ederim öylelerinden benimde başıma gelmişti

• yazdığım yorum beğendiğim kişiye yani birlikte olmak istediğim kişiye samimi davranırım. hani kimsenin duygularıyla oynamak falan söz konusu değil sakin olun :D

• ben hiç bi şey yapmam . Ondan beklerim . Ama hani çok mu hoşlanyorum ozaman da duruma bağlı yani. Arkadaş mıyız değil miyiz daha o adımlar var. Ama yani genelde erkekler adım atar ya kızlar bilmiyorum.Yokmu öyle var ama :D

• etrafımdaki herkes konuşmalarımın çok etkileyici olduğunu söylüyolar.böyle etkileniyolar sanırım :) ekstra bişeye gerek yok :D

• bakışlarımdan konuşmalarımdan hal ve hareketlerimden anlar herhalde belli ederim çünkü

• Tavlamaz, tavlatır..

• dikaktini çekmeye çalışır ilk önce

• Ama nasıl detay lütfen...

• genelde yyakın çevresnde doalnır en önmli ipucu bu

• :))

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...