Kızlar nasıl tavlar?

Hep erkeklerden ilk adım beklenir ama teşfik denen birşey var. Hadi hanımlar beğendiğiniz erkeği nasıl kendinize çekersiniz ve teklifte bulunmasını sağlarsınız...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben şuan ki sevgilimle birlikte olmaya başlamadan önce başka bir sevgilisi vardı ve ben yavaş yavaş yanaşmaya başladım sanaldan konuştum yüzyüze konuştum sevgilisiyle ilgili dertlerine ortak oldum sevdiği ortak özelliğimiz olan şeylerden bahsettim.. Sonra bi baktım ki 2 yıl olmuşşş :)) kızlar fena..

• :))

• yuh.. Şeytan tüyü :)

• Fena.. Teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 9

• ben hiç bi şey yapmam . Ondan beklerim . Ama hani çok mu hoşlanyorum ozaman da duruma bağlı yani. Arkadaş mıyız değil miyiz daha o adımlar var. Ama yani genelde erkekler adım atar ya kızlar bilmiyorum.Yokmu öyle var ama :D

• etrafımdaki herkes konuşmalarımın çok etkileyici olduğunu söylüyolar.böyle etkileniyolar sanırım :) ekstra bişeye gerek yok :D

• söylememmm

• Aferin...

• bakışlarımdan konuşmalarımdan hal ve hareketlerimden anlar herhalde belli ederim çünkü

• tavlamaktan çok yeşil ışık yakarım o teklif eder. beğendirmeye uğraşmam. yeşil ışık derken ise ekstra samimi davranmaktır bu.

• yazdığım yorum beğendiğim kişiye yani birlikte olmak istediğim kişiye samimi davranırım. hani kimsenin duygularıyla oynamak falan söz konusu değil sakin olun :D

• nefret ederim öylelerinden benimde başıma gelmişti

• evet ya öyle kızlarda var.s tut saçından yol :)

• Öncekileri Göster
  • sir, soylemem hih.

• sevgilin varsa ona soralım ;) sen git o gelsin

• soylemem dedim aa.

• Hadi biraz gayret senden bir şeyler çıkacak gibi...

• Öncekileri Göster
  • dikaktini çekmeye çalışır ilk önce

• :))

• genelde yyakın çevresnde doalnır en önmli ipucu bu

• Ama nasıl detay lütfen...

• onunla ilgilenirim sorular sorarım belli etmeye çalışırım anlamaya niyeti varsa anlar...

• her zaman ilgileniyorsa, seninle konuşurken heyecanlanıyorsa, kaçamak gözlerine bakıyorsa evet büyük ihtimalle çıkar.

• geçenlerde bir kız ile tanıştım bana çok sıcak davrandı sorular sordu ilgilendi falan filan çıkar mı bir şey:)

• Tavlamaz, tavlatır..

Erkekler Ne Diyor 15

• Bişiler sorararak pas atar..Erkekte zekiyse pası alır gole çevirir..

• kızlar tavlamaz dostum.

• amuda kalkarak

• bi kız kendini tavlatmaya çalışıyo pas vermiyorum çok eğlenceli oluyomuş :p

• yaa işte biraz dekolte biraz mini etek. neden olmasın

• Genelde ortama mavi boncuk dagıtırlar sonra oltaya takılanları çeşitli kriterlere göre sırasıyla elerler.

• bakış atıyosa ooooo servisteki bütün kızlar hasta bana:)

• Açar bi tarafını oldu bitti

• kadına kolay oranı buranı aç iki cilve yap tamam...

• kuyruk sallayarak.

• her kadin birbirinden farkli tavirlar takinabilir. kadin gerekli mesaji erkege uygun metod ile gondermek icin ugrasir, erkek gelen mesaji encyrpt eder ve ve artik cleartext iletisimin baslamasi icin erkek ilk adimi atar.

olay budur.

• şu gerçek var ki erkekler asla kız tavlamaz, kız izin verirse tavlar.

• Ona baştan çıkartmak deniyor...

• Bazı kadınlar, ''ne işe yaramaları gerektiklerini'' çok iyi bilirler..

''Tavladım'' diye bakarken, aslında tavlanan sen olmuşsundur; haberin yoktur sadece..

• aynen.

• Süper...

• Yok öyle bir dünya.

Yükleniyor...