İlk adım atma sorunsalı...

bir ilişkide bütün ilkler erkekten mi beklenir ?. belki örnekleme de zorlanacağım ancak kadınların önayak olacağı ne bileyim erkeği cesaretlendireceği durumlar ne olabilir ? kadın bunu yapmalı mıdır ? yoksa erkekten mi beklenmelidir ? veya biraz daha soruyu açayım.. erkeğin neleri yapmaması gerekir ilkler konusunda..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• popüler kültürün dayatması ve amerikanın oyunu olarak özetleyebilirim bu durumu :) biz erkekler hep çekiniriz ya yok derse diye o yüzden çok kaybederiz..muhabbet etmekten bişey olmaz abi direk kazma gibi konuya dalmayacaksın..muhabbet etmeye çalış o zaten hayvan değilse sana çaktırmadan niyetini belli eder

• haklısın kolpacino mahalle baskısı yalan yanlış örf adetler uymamız gereken yazılı olmayan kurallar felan. hayata isyanım var :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence ilk adımı kızlar atması geekir yani kızdan bekle adımı. Yoksa hani kız ters tepki verir filan. ve kızın çok üstüne gitme. ama kız baya iyi davranıyorsa sana güzel saf bir kaç iltifat edebilirsin

• iltifatlar torbayla bizde.. :) ne güzel dedin kızdan bekliyorum o zaman

• Öncekileri Göster
    • Hiç bilmiyorum ama karşı taraf konuşsun isterim ben. çünkü konu bulamam :D

• taam iyi geceler

• Sen bana bir adım atsan, ben sana koşarken düşerim heyecandan.

• hiç öyle bir haliniz yok ya..

• Öncekileri Göster
    • Canım ya soran ben değilim cevaplayan benim :D Çocuk yazık neye uğradığını şaşırdı :D Haklısın ben de bıraksam iyi olcak sanırım :(

• yazık bana.. bırak sen burayı :D

• Genel olarak hep erkekten beklenilir. Ama bi bayan olarak karşımdaki adım atmıyorsa ve çok hoşlandıysam ben adım atarım. Erkek ilk adım atarken sadece arkadaş olarak muhabbet etmesi gerekir bence.

• resmini sansürle yeni bıraktım):

• Öncekileri Göster
    • bana yazık değil mi

• lan yukarı niye yazmıyorsun.. kafa mı buluyorsunuz benle :D yapmayın ya.. :D ben de bırakıcam

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...