Beni sevmesini nasıl sağlayabilirim?

Ben birisini seviyorum..Bunu çok güvendiğim bir arkadaşıma söylemiştim. Ona güvenmekte hata yapmışım çünkü söylememden kısa bir süre sonra sevdiğim çocuğa gidip Çağla seni seviyor demiş ve bundan benim haberim yoktu. Sevdiğim çocukla aramızda iyi bir iletişim olmamasına rağmen o bunu öğrendikten sonra aramız iyi olmaya başladı ben çok şaşırmıştım ama 1-2 saat sonra öğrendim ki onu sevdiğimi biliyor ve arkadaşıma da o benim tipim değil onunla çıkmam falan demiş. Onunla aynı okulda olacağımız için(o benden 1yaş büyük) rezil olmamak istedim ve onun yanında sürekli eski sevgilimi hala sevdiğimi dile getirdim..Bu konu kapandı böyle unutuldu ve şuan iletişimimiz sıfır. Benim adım geçtiğinde direkt Çağla'yı sevmiyorum diyor. Onun dikkatini çekmek için, beni sevmesini sağlamak için neler yapabilirim? Onunla aramda daha önce hiç bir şey olmadı. Zaten 3-4 haftadır onu tanıyorum..Sizce daha çok bağlanmadan onu unutmalı mıyım? ya da devam mı etmeliyim? Lütfen yardım edin..

-Ne kadar önemlidir bilmiyorum ama o Başak ben de Akrep burcuyum..

-Genelde ortak yönlerimiz de var..(Rock dinliyoruz,fotoğrafçılıkla uğraşıyoruz vs.) ve ikimizin de arasının çok iyi olduğu arkadaşlarımız da var..

1|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• zamana bırak bence neler gelişiyor gözlemle..

0|0
    • Şikayet

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.. :)

• Şikayet

rica ederim umarım yardımcı olabilmişimdir..