Beni sevmesini nasıl sağlayabilirim?

Ben birisini seviyorum..Bunu çok güvendiğim bir arkadaşıma söylemiştim. Ona güvenmekte hata yapmışım çünkü söylememden kısa bir süre sonra sevdiğim çocuğa gidip Çağla seni seviyor demiş ve bundan benim haberim yoktu. Sevdiğim çocukla aramızda iyi bir iletişim olmamasına rağmen o bunu öğrendikten sonra aramız iyi olmaya başladı ben çok şaşırmıştım ama 1-2 saat sonra öğrendim ki onu sevdiğimi biliyor ve arkadaşıma da o benim tipim değil onunla çıkmam falan demiş. Onunla aynı okulda olacağımız için(o benden 1yaş büyük) rezil olmamak istedim ve onun yanında sürekli eski sevgilimi hala sevdiğimi dile getirdim..Bu konu kapandı böyle unutuldu ve şuan iletişimimiz sıfır. Benim adım geçtiğinde direkt Çağla'yı sevmiyorum diyor. Onun dikkatini çekmek için, beni sevmesini sağlamak için neler yapabilirim? Onunla aramda daha önce hiç bir şey olmadı. Zaten 3-4 haftadır onu tanıyorum..Sizce daha çok bağlanmadan onu unutmalı mıyım? ya da devam mı etmeliyim? Lütfen yardım edin..-Ne kadar önemlidir bilmiyorum ama o Başak ben de Akrep burcuyum..-Genelde ortak yönlerimiz de var..(Rock dinliyoruz,fotoğrafçılıkla uğraşıyoruz vs.) ve ikimizin de arasının çok iyi olduğu arkadaşlarımız da var..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zamana bırak bence neler gelişiyor gözlemle..

• Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.. :)

• rica ederim umarım yardımcı olabilmişimdir..

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapmayın...etmeyin yaaaa..Hanımlar size ne oldu,?Kaddın dedeiğin biraz nazlı olur...Ha deyince yatağa atlamaz...Hayret olan bu kadar erkeklerin üstüne üstüne gitmeniz hemcinslerinim üstündeki etki yemin ediyorum negatif bunlar artık erkeklerr arasında konuşulur oldu...Bırakın erkekler arkanızda koşsun ya bu işin hiç keyfi kalmadı..SEVDİĞİM ERKEK BENİ SEVSİN...Yok böyle birşey..Zorla güzellik olmaz olsada KEYF vermez :((

• Yanlış düşünüyorsunuz..Dedikleriniz ağır şeyler farkındaysanız?Ama farkında olsanız böyle konuşmazdınız.Yatağa atlamak falan da nedir ya! Dediklerinizi düşünerek hareket ederim ama düşüncelerinizi daha kibar bir biçimde dile getirirseniz sizin insanlarda bıraktığınız izlenimi olumlu etkileyebilir.

• ortak arkadaşlarında bişeyler yap onunda aynı ortamda bulunması sağla. bi kaçkere bunu yap ona yakın olduğunu sadece hissettir gerisini arkadaşına bırak . hala anlamıyosada başka denizlere yelken aç :)

• Yorum için çok teşekkürler :) Haklısın..Zaten 28 Ağustos gibi en yakın arkadaşımın doğum günü var.İkimizin de çok yakın arkadaşı ve o çocuğu sevdiğimi ona söyledim.(o güvenilir biri metinde bahsettiğim arkadaş gibi değil.)Annesinden izin alabilirse doğum gününü kutlayacaz ve sadece ben,sevdiğim çocuk,arkadaşım ve onun sevgilisi olarak kutlayacaz.. :) Belki işe yarar..

• Sevgi dedigin 1-2 günlük birsey degilki seni sevebilsin. Sen galiba hoslanmayla sevgiyi karistirmisin ! Ikisinin arasinda daglar kadar fark var.

• Yorum için teşekkürler.İkisinin arasında dağlar kadar fark olduğunu biliyorum.Hayır karıştırmıyorum,sizin de dediğiniz gibi 2 günde beni sevemez ama hoşlanmasını sağlarsam belki tanıdıkça sever.?

• 3 çorba kaşığı aşk2 tatlı kaşığı ilgi koy karıştır.belki olur...saçmalama bu içten gelen bir şey

• yorum için teşekkürler.

• ne üstüne gideceksin ne de kaçacaksın ondan sadece ona konuşun birbirinizi tanıyın gelecegi varsa zaten gelir emin ol ;)ayrıca 3-4 haftada tanıdıgın ve dogru dürüst konusmadıgın birinin seni sevmesini saglamanın ne faydası olacak ki sana ? küçümsemek için sormuyorum sadece merak ettim, yaşın kaç acaba cagla ?

• Sanırım yanlış ifade etmişim onu yıllardır tanıyorum ama 3-4 haftadır bir şeyler hissetmeye başladım..Ya bir faydası olmasından değil ben de bilmiyorum yani..Yaşım 14 kasımda 15 olacağım..

• Öncekileri Göster
    • rica ederim. O yaşta birisine aşık oldugunu sanıp kendini üzmeni istemem.
      umarım sözümü dinlersin...

• dinleyecem :)

• sen de arkadaş ne biçim bi fıtratın var... 1-) açma sırrını dostuna o da açar dostuna2-) Çocuk öyle bişey dediyse çocuğa sor.. ki çocuk senden hoşlanmasa muhabbet kurmaz.3-) hiçbir zaman seninle bu şekilde konuşan bi cocuğa eski sevgilini unutamadığından bahsetmekapıları kapatırsın (karşındakinin kişiliğine de bakar)4-) rezil olmayı düşünüyorsan zaten bu işe girme...

• ya normalde rezil olup olmamak umrumda değil ama aynı okuldayız..ayrıca yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

• rica ederim... her zaman...

• Tekrar iletsime gec konusmaya calis bellki arkadsina dogruyu soylememis senible ilgilenmis sen eski sevgilini animsatinca o da onu sevdigini dusunup uzaklasmis guvenini ilgisni cekmeye calis surekli bak gulumse ama zor gorunuyor

• Çok teşekkür ederim..deneyecem..evet malesef ki çok zor hem de çok

• pesinde kosmayanı insan saymazlar nedense

• Haklısınız...Yorum için çok teşekkürler..

• Şimdi arkadaşım ilk yapman gereken verdiğin sırrını taşımayacak kadar irade yoksunu kendini bilmez arkadaşına mesafe koymaktır senin için özel olan duygu ve düşüncelerini çok rahat bir şekilde başkalarına anlatıyorsa sadece soğuk bir merhabayı hakediyor bana göre burç konusu sadece eğlencelik bir olaydır ciddiye alma üstünde durulacak bir konu değil aynı hobilere sahip olmanız ortak yönleriniz olması sana avantaj gibi gözüksede bence duygusal birlikteliklerin uzun sürmesinin yolu kadın ile erkeğin birbirine zıt karakterlerde olmaları her anlamda birbirinden çok farklı kişiliklerinin olması bu zıtlıklarında birbirini çekmesidir ayrıca sadece 3-4 haftadır tanıdığınız birine karşı bu kadar özverili davranıp kendinize bağlamak için çırpınmanızı anlamış değilim...

• Yorumunuz için çok teşekkür ederim...cakalll06'ya da dediğim gibi sanırım yanlış ifade etmişim onu yıllardır tanıyorum ama 3-4 haftadır bir şeyler hissetmeye başladım..

• çağla naz yap bence çocugun çok pesinde koşuyormu$sun izlenimi veriyosun bır an önce bu profılden kurtulmalısın

• Yap derken?Unutmalı mıyım?

• Öncekileri Göster
    • anladım canım o zaman hafif hafıf kendini belli ettir ona ama sakın ona çok yüz verme çünkü burnu kalkık galiba biraz ama halen artistlik yapıyosa bırak yoluna gitsin zaten aranızda fazla bi iletişimde yok

• Çok teşekkür ederim. :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Burçlara çok takılma ve zamana bırak bir şeyleri.

• Tamam...Çok teşekkür ederim.. :)

• rica ederim.

• İletişimini sıcak tutatbılırsen bır ıhtımal...Ama zor gıbı zaten senı ret etmış ustune sende eskı sevgılını anlatınca ıyıce anlamsızlaşmış...bence unut...

• :/ Yorum için çok teşekkürler..

• rıca ederım de uzme kendını boşunaa...

• üzmemeye çalışacam en azından :)

• Unut gitsin bence cunki arkadasina onu sevmiyorum demis. Ama bir ihtimal daha var, o arkadasin belkide yalan soyluyor baksana zaten hemen gidip anlatmis senin onu sevdigni. Bence onunla oturup konusmalisin yuz yuze yapamiyorsan mail at. Ona sor arkadasin seninle ilgili bisey anlatmismi oda evet derse aciklarsin en dogrusu bu.

• Bunu ben de düşündüm fakat yine reddedilersem ve aynı okuldayız 3 sene onun yüzüne bakamam...Yorum için çok teşekkürler..

• Kaçan balık kovalanır. Kaç hadi tabana kuvvet.

• Onu umursamayayım yani mesela ben fotoğrafçılık kursuna gitmiyorum şuan ama en yakın zamanda başlayacam.O da gidiyor başladığım zaman onu umursamazlıktan gelsem olur mu ? Bu arada çok teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster
    • süpersin,tekrardan çok teşekkür ederim :))

• :))

• canım bence sen unut. Onun aklına gelirsen eğer gelir ozaten. Erkekler sevmeyen bir kızı yaptığı jestlerle kendilerini sevmeyi sağlayabilir ama bu bir bayan içln zor bir durum. Belki nasıl olsa sevdiğini biliomuş ilgisizliğin ve onu farketmeyişlerin dikkatini çekebiir.

• Haklısın..Çok teşekkür ederim. :)

• rica ederim. Herzman

• Ahh evet sende tutulmuşsun.Bende geçen sene böyleydim.Şimdi çok rahatım neler mi yaptım ? Çocuk benimle her konuştuğu zaman bir anlam arardım.Acaba bir şey mi söylemek istiyor diye.Pisikolojik olarak kafayı bozmuşuz biz öyle düşünmeye çalışıyoruz. Davranışları iyiyse bunu değerlendir çünkü zamanla tüm erkekler odun olucak bundan emin olabilirsin. Sürekli onun ilgilendikleri şeylerden bahsederdim.En azından bunun işe yarayacağını düşünüyodum. Kanka olmayı dene? İşe yarar belki sevgili olamasanız bile kankalık ayağına ona yakınlık gösterebilirsin

• Kanka ayağı...Denerim ama sanırım başarılı olamayacam çünkü benim en nefret ettiğim şeylerden biri budur.. :/ Bu arada çok teşekkür ederim :)

• önemli değil.. :) aslında bende zevmem ama bu devirde öyle..
      -kanka sana bişey sorcam
      -sor kanka ?
      -benmle çıkar mısın ?
      -evet aşkım.. şimdiki kankalık bu..

• haklısın canım maalesef ki öyle :)

• ben analamadim anlattigin hicbirsey birbirine uyumlu degil.arkadasina senden hoslanmadigini söylüyor ama ayni zamanda seninle iyi iletisimi olmadigi halde ondan hoslandigini ögrenince yakin davraniyor.sen ona eski sevgilimi seviyorum hala diyorsun ve iletsiminiz bitiyor.ve simdi nasil dikkat cekebilirim diye cözüm ariyorsun.hepsi birbirne zit seyler.

• Evet ve olay da bu yüzden çıkmazda tamamen çaresiz bir durumdayım.. :/

• Bende birini seviyordum, oda benden çok azcık hoşlanıyormuş, dedim, beni sevmesi için neler yapabilirim. Meğer birinin seni seveceği yoksa tabiri caizse g*tünü yırt sevemezmiş.. Ben başak'tım oda akrep. Bu başaklarla akrepler hiç kavuşamazlar galiba.

• :/ Umarım benim sonum da böyle olmaz...Yorumun için çok teşekkür ederim :)

Yükleniyor...