Hoşlandığım kıza nasıl açılırım?

Arkadaşlar kız hem çok güzel hem de çok çevresi var onun için açılamıyorum. Niye açılamıyorsun derken beni reddederse herkese rezil olurum diye korkuyorum. Bir türlü konuşma şansı da bulamıyorum. Hep yanında arkadaşları var. Arkadaşlar yardım edin bana kıza nasıl açılabileceğim konusunda.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Risk almalsın...Bır kız senı red ettı dıye neden rezıl oluyorsun kı kımse bu çocuk ret edıldı rezıl oldu demez merak etme..

• Tşk ederım arkadaş ... Sende cesaretını topla .. kendıne guven red edılmekde kabul edılmek kadar dogal...

Kızlar Ne Diyor 3

• Her şeyi göze alarak konuşmalısın bu şekilde içinde hep keşkeler olur.

• Bır yerlere kahve içmeye davet edebilirsin..

• Bir arkadaşım var kendisi bu konuda acayip cesur. Hoşlandığı çocuğa gidip adını, hangi okuldan geldiğini sordu. Çocuk gayet kibarca cevap verdi ve tanıştılar. Face felan derken çıkmaya başladıklar . Yani sana gereken şey azıcık 'cesaret' :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kesinlikle doğal olarak seviye atlatın ilişkinize. Sakın ama sakın adını koyma ilk başta sonra yapmacık hareketler içinde boğulursunuz ikiniz de.Kış geldi sayılır dışarıda üşütme kızı, sevdiğin bi mekana davet et ama gerçekten sevip kendini rahat hissettiğin bi yer olsun. O da razıysa zaten olaylar kendiliğinden gelişir.Bi bakmışın tektaş bakıyosun kıza:p

• KIZIN KALBİNE GİDEN YOL Kıza tavlamaya kalkışmadan önce aynanın karşısına bakıp kendimize bir bakalım.Kendimizi yeterli görüyorsak tamam sorun yok.Ama diyorsanız ki şu tipe bak bu kız benimle ne yaparsam yapıyım çıkmaz.O zaman işte biraz sorunumuz var demektir.Arkadaşlar kızlar bakımlı erkeklerden hoşlanırlar hangi kız olursa olsun.Biz nasıl bakımlı kız istersek onlarda bakımlı bir erkek ister.Bakımdan kastımız;örneğin mesela bir kuaföre gidin işini bilen saç kesiminizi şekilli bir şekilde yaptırın diktirin demiyorum.şekilli yaptırın yüz hatlarınıza uygun bir saç kesimi.Giyiminize dikkat edin,güzel kokmayı unutmayın.Eğer sakalınız varsa onu da yüzünüze uygun kestirin.Veya sakal bırakmayın.Hangisi yakışıyorsa artık.Şimdi aynanın karşısına geçin ve kendinize artık güvenin.Tanışmak istediğiniz kıza ilk olarak arkadaş olarak yaklaşmaya çalışın yoksa konuya direk atlarsanız şansınız azalır.Hatta şans diye bişi kalmaz tamamen biter her şey.Kızlar biraz artist,sempatik,yeri geldiğinde bakışlarıyla korkutabilcek,kendisini yanınızda güvende hissedebilcek erkeklerden hoşlanırlar. Yürüyüşünüze dikkat edin;dik ve adımlarınızıda yere sağlam basarak yürüyün.Bu sırada bakışlarınız ne aşırı sert,nede aşırı sempatik olsun.Kızı görünce görmezlikten gelirmiş gibi tesadüfmüş gibi bakın.Ama çok kısa. Şimdi gidip kızla tanışalım.Tabi ki amacımızın arkadaş olmak olucak.Kızın yanına gidin ve merhaba nasılsın ben xxxx.Oda ismini zikredecek.Konuşurken güler yüzlü olun ilk tanışmayı fazla uzatmayın ve yanından ayrılın.Daha sonraki günlerde başlarda umarsamazlıktan gelirmiş gibi takılın gözlerinin içine 1-2 saniye bakıp çekin.Ama sana baktığında yoksa boşa bakmış olursunuz.Sakın daha fazla bakmayın sakın.Dediğim gibi umarsamazlıktan gelin.İlerki günlerde gidip telini alın bazı bahanelerle ona yaklaşın.Aynı sınıftaysanız daha kolay.Bu yakınlaşma konusunda sorun çekmezsiniz.Neyse artık kızla tanıştık.Unutmayın sempatik olun.Ama yeri geldiğinde hep sert.Tek başınıza takılmayın arkadaşlarınızla takılın.Kızlar tek dolaşan erkeklerden hoşlanmaz.Mesela bir empati kurun bir kız tek başına dolaşıyor.Sizinde hoşunuza gitmez değimli.Kızın telefon numarasını almaya çalışın,facebook’u varsa ekleyin.Kızın en yakın arkadaşı olmaya çalışın ne anlatırsa sıkılmadın dinleyin çok hoşlarına gider.Onunla ilgilenin ama zamanıysa.Zamanı olup olmadığını anlarsınız.O kadar deneyim kazandınız çünkü.Kıza iltifat edin ama iltifatları kıza inandırın.Duyulmadık iltifatlar söylemeye çalışın.Mesela;güzelliğin portresi,güzelliğin dünyaya yansıyan yüzü gibi vb. cidden seviyorsanız onu düşündükçe çok yaratıcı sözler bulabilirsiniz.Dikkat iltifatları arka arka sıralamayın.Burası gerçekten önemli.Kızla ilgilenin tamam güzel ama ilgiyi kesin bi ara.Hem kızı çok bayarsınız öyle yaparsanız hemde siz ilgilenmedikçe o sizle ilgilenir,merak eder.Etmezsede arada bi kendinizi ona hatırlatın çaktırmadan.Olduda çıkmaya ikna ettiniz deneme evresinizdesiniz.Veya çıkıyosunuz.Sakın onu elde ettim diye ipleri elden bırakma

• Bende senin gibiyim 17 yasindaydim birini sevdim acilamadim 8 yil gecti aradan hala seviyorum dun bi msj attm 8 yil sonra ilk msjdi icimdeki herseyi yazdim ne cvb verir bilmiyorum ama rahatladim iicimde biriktirmekten bikmistim

• mustafa sandalın kalbimde bir acı vardı ve çok derindi diye bir şarkısı vardı şarkıda iki arkadaş olan çiftten erkek olan kıza aşık oluyor ama ya arkadaşlığınıda kaybedersem diye korkuyordu. dinlet anlar heralde

• 46gün

Kızın yanında arkadaşları varsa bile dizlerine çöküp ona yalvar o kız seni ne kadar çok sevdiğini anlar ozamn iş olur biter.

• ''Abi, seviyosan git konuş bence''

Yükleniyor...