Aşk mı ? Şehvet mi ?

rubyy
Eşiniz veya sevgilinizle aranızdaki şey aşk mı yoksa, ihtiras dolu, tutkulu gelip geçici bir şehvet mi? Erkekler tutkuları için savaşırlar ancak aşk için evlenirler. Siz aşk ve tutku arasındaki farkı nasıl açıklarsınız?

İşte size yardımcı olabilecek bazı tespitler;

Onun adını öğrenmeden önce onun çıplakken nasıl görüneceğini hayal ediyorsanız ve onunla seks yapmak istiyorsanız ona duyduğunuz his şehvettir.

Onu makyajsız, saçlarını toplamışken güzel, saç baş dağınık, eşyaları düzensizken bile hala size çekici geliyorsa bu aşktır.
Aşk
Şehvet
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Aşk mı ? Şehvet mi ?