Aşık olduğum tek insan, nasıl unuturum?

2 gün oldu sevgilimden ayrılalı.Ona ait bi çok şey var bende çünkü herşeyim o olmuştu.Yatgimin başucunda resimler onun giydiği (üstündede hala kokusu var :() tişörtleri saati aldığı güller falan.Telefonda ayrıldık ve onlar bende kaldı yolliycağımı söyledim.Onları yollarsam çok kötü olucam zaten şu iki günde kendimde değilim.Unutmaya çalışmak bile istemiyorum.Dönersem olmiycak yine herşey kötü olcak dönemem..Ama aşık olduğum tek insan..Nasıl unuturum başka birini bul falan demeyin asla olmaz.Evde olursam eve geldi onun oturduğu yediği tabaktan bile yiyemiyorum evde durunca aklıma geliyo neyle ilgileniyim ne tevsiye edersiniz :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• madem o olmuyor. ya yenisini bul. kesinlikle olmaz dersen 3 ay acı çekersin. zar zor geçer. şuan geçmeyecek gibi görünsede zamanla geçiyor. şuan senin halinde o kadar insan var yani. sen sadece moralini bozma. ve kendini iyi hissettiğin arkadaşlara yönel gününü gün et. geçer kesinlikle.

Erkekler Ne Diyor 3

• şu an ne desek boş acın taze çünkü tuhaf gelecek ama acını iyi yaşa ağlamak istediğinde ağla bikaç ay sonra eskisi kadar üzülmüyorsun gün içinde daha az aklına geliyor

• Fotodaki sensen bankla gayet mutlusunuz bence boşver sevgilini

• tamam kızma :(

• kes be!

• Film izle , sanata yonel

Kızlar Ne Diyor 2

• müzik.birseylere kafa yor.yeni ortamlara gir arkadaslarınla daha cok vakıt gecır..neden ayrıldınız peki?

• uzun hikaye cidden şu nedenle diyemem :/

• Dışarı çıkıp arkadaşlarınla falan gez yalnız kaldığın sürece kötü olursun

Yükleniyor...