Futbol takımı mı aşk mı?

Bir futbol takımına aşık olmak mı yoksa bir kıza aşık olmak mı ? bence futbol takımına aşık olmak daha iyi. çünkü beni terk etmiyor..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Futbol takımına aşık olmak tutkuduraşk ise yaşamaktır...

Kızlar Ne Diyor 5

• askkkk tabıkı bence :)

• Galatasaraya aşık olmak ♥

• Tabiki insana aşık olmak sen takım için hiç bişeysin varsın yada yoksun ne farkeder . Fakat bir kız seni sevse mutlu olursun sevmese mutsuz . Aşkı sadece olumsuz yönleriyle ele alma sevildiğini hissetmek güzel bir duygudur . Eğer sevmiyosada hayatın gerçeklerini görürsün zamanla ama bir futbol takımından en fazla birlik beraberliği yada nasıl maç yapılcağını öğrenirsin başka birşey katmaz bu sana hayata dair .

• Canlı birine aşık olmaktansa cansız bi şeye aşık olmayı tercih ederim

• canlısına aşık olma gibi bir şeye sahipsiniz de neden hep erkeklerden yanı şikayetçi oluyorsunuz acaba ?

• aşk(tabi artık aşık olamıyorm ama yine de aşk yani) :)

• sen de haklısın ama bu yine de aşırı fanatik olmayı gerektirmez.tuttuğun takım da üzüyo bazen :)

• kızlarda farklı değil ki. ben onu seviyorum o başkasını ..

• belki olurum neden öyle diosn.bak ben futbol izleyen bi insanm.offside nedir onu bile biliyorum düşün yani :) ama senin yanında olmayan bişe seni nasıl terkedebilir ki?sen onu tutuosn o seni değil :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• Beyin diye bişeye sahibim niye furbol takımını seçiyim ki?

• BeşiktAŞK

• Tebrikler Kardeşim..

• sen futbol takımını terk edince onun kaybedeceği bişey varmı

• peki tuttuğun takımın kazandığı maç dışında sana ne faydası oldu, biraz mantıklı düşün, aşk olayında terkedilebilirsin ama zamanı gelip mutlu olma ihtimalinde var

• red edilmek ayrı terk edcilmek ayrı, bizde çok red edildik ama terk edilmek ayrı koyuyor. Takımım hiç bir zaman terk etmedi beni..

• reddedildim, ama futbol çok abartılıyor bence

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...