• Sor
  • Bence

Bir erkek baktığı kıza neden kötü davranır?

bir erkek baktığı kıza neden kötü davranır,hatta bazen bulunduğu yerlere gelmez?

Anket Sorusu

• A seç Kızı seviyor yüz bulamıyor kızıyo
  • B seç Kız kızdıracak bişey yapmış
  • C seç Kız soğuk duruyor
  • D seç Ego
  • E seç Kızı sevmiyor
Güncellemeler:
yani sevse kötü davranmazda amaç ney,sevmediği belli?

En İyi Görüş

• ego dedim :)

• kızlar ne anlar,yaranılmaz onlara tarzında kızın yanında lafları böyle ,nedmek bu?

• Öncekileri Göster
    • ha ha..ya bunda fazla derecede,yani bi kızla ilginsn diğerleri saf dışı kalmalı

• bunun için aşk gerekli

Erkekler Ne Diyor 12

• A...belkide seviyor..

• nasıl vardın buna

• Öncekileri Göster
    • olabilir tabi ama böyle bi durumum yk ki,hem sevse yakınlşma ylunu da bulrdu

• ben olsam direk sorarım neden böyle davrandıgını..

• bir tek sana mı kötü davranıyor yoksa diğer bazı kişilere de kötü davranıyo mu asıl önemli olan nokta burası bir tek sana kötü davranıyosa %90 senden hoşlanıyodur ama diğerlerine de öyle davranıyorsa bilemiycem

• yoo diğerleriyle iyi,ama bana trip falan atıyo,konuşmuyo dğru dzgn

• heh seni seviyo sen de onunla muhabbet etmeye çalış bence sana farklı davranıyo ki farkı gör diye

• İlgilenmiyormuş gibi olsun diye. Aslında iyi davranmak da kötü davranmak da o kıza olan ilgiyi gösterir.

• diyorsun ,nasıl yani çok garip?

• Cevap veriyorum.Hepsi.

• E şıkkı dedm. Bakmasıda gizemli çocuğu oynamasıyla ilgili bişy ..

• Kızı seviyor ve kızın diğerleriyle olan rahat hareketleri onu kıskançlıktan dolayı zıvanadan yada vanadan çıkardığında öfkeli davranıyor..sanırım oturmamış bir karekter söz konusu..İtinayla otuttururuz evlallah.. kih..kih..kih...

• hehe:Dama nasıl oturtcazz:D?ya diğerleri dediğin karşı cins yok ki ama adam bazen kızın bulundğu ortama gellmiyor

• onun kız tavlama taktiği de o.

• nasıl yani,?ne alaka

• Öncekileri Göster
    • bu karşımdaki adama göre kararvereceğim birşey ,

• adam ciddiyse ben de ciddi olurum diyorsun yani öyle mi?

• d id ego süperego

• kızlar ne anlar,yaranılmaz onlara tarzında kızın yanında lafları böyle ,nedmek bu?

• Öncekileri Göster
    • hayır dalga getiğimi sanmaz dimi anlamında dedim

• sen bilirsin

• çünkü kızı sevmiyor. onu aşağılar derecede sevdiği hissini verip dalga geçiyordur bunu anlamayacak ne var...

• nasıl yani bu nedemek?mesela?

• Öncekileri Göster

• seni inandıracak bilgi eksikliğimden dolayı ben saf dışı kaldım demek benden cinstaşlarıma paso ://

• Kızı sevmiyor

• nasıl vardın buna?

• Ego

• nasıl vardın buna?

Kızlar Ne Diyor 6

• mal o mal

• nası vardın.d

• varırım ben .d mal insn çook .d

• Ayni durumu bende yasiyorum şuan surekli mesaj atiyo ama okulda konusmiyo sadece bakiyor bence hoslaniyor ama kendine baglamak icin bu yontemi kullaniyor ama arkadaskarim dalga gectigini oyun oynadigini soyluyor isimiz zor

• ya mal ya da yaşı küçük daha hoş gör sen

• diimi,peki ne besliyor duygu sence?

• Öncekileri Göster
    • dalga mı geçiyorsun ciddi misin anlamadım ki?

• ya ne dalga geçicem seninle belli ki ya yaşı küçük ya da mal bi tip ve kesin senden hoşlanıyo işte, yoksa niye kötü davransın ki, hoşlanma belirtisi bu işte

• Kız soğuk duruyor

• F. kiz paranoyak

• ne gibi

• ya da o zaman nedne bakıyor

• Kız umrunda değil

• o zamn neden bakıyor

Yükleniyor...