Bir erkek baktığı kıza neden kötü davranır?

bir erkek baktığı kıza neden kötü davranır,hatta bazen bulunduğu yerlere gelmez?

Anket Sorusu

• Kızı seviyor yüz bulamıyor kızıyo A seç
  • Kız kızdıracak bişey yapmış B seç
  • Kız soğuk duruyor C seç
  • Ego D seç
  • Kızı sevmiyor E seç
Güncellemeler:
yani sevse kötü davranmazda amaç ney,sevmediği belli?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ego dedim :)

• bunun için aşk gerekli

• ha ha..ya bunda fazla derecede,yani bi kızla ilginsn diğerleri saf dışı kalmalı

• adam kızlara takılan biri dedi ya :DD bütün erkekler böyle değil mi ?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• bir tek sana mı kötü davranıyor yoksa diğer bazı kişilere de kötü davranıyo mu asıl önemli olan nokta burası bir tek sana kötü davranıyosa %90 senden hoşlanıyodur ama diğerlerine de öyle davranıyorsa bilemiycem

• heh seni seviyo sen de onunla muhabbet etmeye çalış bence sana farklı davranıyo ki farkı gör diye

• yoo diğerleriyle iyi,ama bana trip falan atıyo,konuşmuyo dğru dzgn

• İlgilenmiyormuş gibi olsun diye. Aslında iyi davranmak da kötü davranmak da o kıza olan ilgiyi gösterir.

• diyorsun ,nasıl yani çok garip?

• Kızı sevmiyor

• nasıl vardın buna?

• Ego

• nasıl vardın buna?

• E şıkkı dedm. Bakmasıda gizemli çocuğu oynamasıyla ilgili bişy ..

• Kızı seviyor ve kızın diğerleriyle olan rahat hareketleri onu kıskançlıktan dolayı zıvanadan yada vanadan çıkardığında öfkeli davranıyor..sanırım oturmamış bir karekter söz konusu..İtinayla otuttururuz evlallah.. kih..kih..kih...

• hehe:Dama nasıl oturtcazz:D?ya diğerleri dediğin karşı cins yok ki ama adam bazen kızın bulundğu ortama gellmiyor

• A...

belkide seviyor..

• ben olsam direk sorarım neden böyle davrandıgını..

• olabilir tabi ama böyle bi durumum yk ki,hem sevse yakınlşma ylunu da bulrdu

• peki aranızda tartışma faln geçmediyse sen buna nasıl vardın.. ?

belki başkasından hoşlandıgını sanıyor kötü davranıyor..

ya da senle ilgili asılsız şeyler duydu ve inandı bu da olabilir...

• Öncekileri Göster
  • onun kız tavlama taktiği de o.

• adam ciddiyse ben de ciddi olurum diyorsun yani öyle mi?

• bu karşımdaki adama göre kararvereceğim birşey ,

• ben sorayım sana sen cevap ver.ciddi ve uzun süreli ilişki isteyen bir bayan mısın?bunun cevabına göre diyecem sana

• Öncekileri Göster
  • d id ego süperego

• sen bilirsin

• hayır dalga getiğimi sanmaz dimi anlamında dedim

• sevgisi olsa direk söyler.öyle laf atmakla olmuyor.sanmam hissedeceğini hissetse bu soruyu yazmazdın

• Öncekileri Göster
  • Cevap veriyorum.Hepsi.

• çünkü kızı sevmiyor. onu aşağılar derecede sevdiği hissini verip dalga geçiyordur bunu anlamayacak ne var...

• seni inandıracak bilgi eksikliğimden dolayı ben saf dışı kaldım demek benden cinstaşlarıma paso ://

• kızlar ne anlar,yaranılmaz onlara tarzında kızın yanında lafları böyle ,nedmek bu?

• kardeşim sevmiyor bana göre tezim yeterince inandırıcı gelmediyse yaşa ve gör o zaman...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• Kız soğuk duruyor

• Ayni durumu bende yasiyorum şuan surekli mesaj atiyo ama okulda konusmiyo sadece bakiyor bence hoslaniyor ama kendine baglamak icin bu yontemi kullaniyor ama arkadaskarim dalga gectigini oyun oynadigini soyluyor isimiz zor

• mal o mal

• varırım ben .d mal insn çook .d

• nası vardın.d

• ya mal ya da yaşı küçük daha hoş gör sen

• ya ne dalga geçicem seninle belli ki ya yaşı küçük ya da mal bi tip ve kesin senden hoşlanıyo işte, yoksa niye kötü davransın ki, hoşlanma belirtisi bu işte

• dalga mı geçiyorsun ciddi misin anlamadım ki?

• bakıyo ve kötü davranıyo hoşlanıyo kesin ;)

• Öncekileri Göster
  • F. kiz paranoyak

• ya da o zaman nedne bakıyor

• ne gibi

• Kız umrunda değil

• o zamn neden bakıyor

• kızlar ne anlar,yaranılmaz onlara tarzında kızın yanında lafları böyle ,nedmek bu?

Yükleniyor...