Yaşak aşk yaşadınız mı veya yaşamak ister misiniz?

Biriyle beraberken başka biriyle beraber olmak ister misiniz?Seviyorsunuz fakat değişiklik de iyi olur diyebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yasak aşk evli bir insanla yapılandır bence! şahsen ben bir kere böyle bır hata yaptım hata dıyorum çünk evlıydı kımsenın gunahını almak ıstemezdım. pişmanmıyım asla hayatımda o ınsanın benı mutlu ettiğ kadar kımse mutlu etmedı gözleimin içine bakıyordu bana bir şşey olsun hemen o gelırdı bana çok değer verirdi . bence yasak aşk bu gizli kaçamk saklı daha zvkli oluyor daha heyecanlı . ama bır daha yaparmıyım.

• yaparmısın:)

• Öncekileri Göster
    • link
      Büyük ustad Mükremin Yılmaz'ın şiiri

• ben bilmiorum şiiri?

Kızlar Ne Diyor 5

• O kadarını benim kalbim kaldırmaz :)

• yaşadım :)

• hayır yaşamadım yasak aşk falan..yapmayıda hiç düşünmedim allahta düşündürtmesin..

• amin cümlemizi

• 1ay

Su an yasiyorum

• Ben yasadim evli bir erkekle, zorla evendirilmisti, her dedigine inandim 4 sene beraberdik ama uzaktan zaten o 4 sene icinde 4 kere gorustuk ama asla yakinlasmadik, onunla mutluydum herkes bosanscakmis bosandiktan sonra konus diyorlardi*seviyordum her aradiginda dayanamiyordum, nitekim dedigi gibi ayrildiydi bazi sorunlar cikti ailem duymustu bu da ailesine soylemisti beni sevdigini, birbirimize hep destek verdik ben cogu kez ondan ayrilmak icin herseyi yaptim numaami degistirdim herseyi ama her defasinda ya arkadaslarimla ya da baska turlu bana ulasiyordu, ailem duyunca ben onu yari yolda birakamazdim direndim sonra konusmuyor gibi yaptik ama konusuyorduk ve 1 sene sonra onun ailesi aklini celmisti, cunku bu cocuk bana cok deger verdigi icin beni hep koruyordu annesi bunu kaldiramazdi cunku eski gelinine bagirip cagirdimi bu cocuk annesini korurdu annesinin de hosuna giderdi ama benle olunca bana laf soylettirmeyince annesi korktu sanirim bu cocuk korkutuk asik beni dinlemez obur kadini sevmiyordu bu yuzden hep beni tutardi gibi dusunmu olabilir ki sanirim buyu gibi bisey yapti ve aramiz acildi, anlicaniz kizlar size soyluyorum sakin evli bir adamla olmayin senelerinizi kaybedersiniz degmez, bana hep oyle derlerdi inanmazdim cunku asiktim ama inanin hic degmez birakin yok yakinken donun, cunku ben bu adamin evli oldugunu soooonradan bildim ve onun aglamalarina inandim bide asiktim daha cok etki yapiyordu SAKIN EVLI ERKEKLERLE OLMAYIN KIZLAR !

• olsun hatanın neresinden dönersen kardır ..
      allah göstermesin amin

• Amin canim ama hatayi basta yapmistim evli oldugunu ogrendigim an ne olursa ister bosanma arefesi ister baska bisey ne olursa olsun ona kanmicaktim ve cogu kisiyle dusman oldum bundan vazgecmedim diye, ama inan hic degmezmis, ustelik ne parasi vardi hep eksilerdeydi ne de yakisikliligi vardi, sadece tatli diline vurulmustum bana anlattigi palavralara aldanmistim, dusunsene 4 sene sorna gercek yuzunu gorebldim bu yuzden diyorum sakin aldanmayin kizlar onlar rollerini cok guzel oynuyorlar !

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...