Yakışıklı erkek veya güzel bir kız neden karşı cinse çok soğuk davranır?

yakışıklı bir erkek ,dikkat çeken ,hoş veya güzel,hoş bir kızın yanında karşı cinsten insanların bulunmaması sizce ne demek?onlarla mesafeli durması?sizce bir insan neden öyle davranır?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• maalesef düşündüğüm şık yoktu ve aklında biri vardırı işaretledim.sevdiği biri vardır yani gönlünde biri vardır...başkasıyla konuşmaya bile gerek duymaz çünkü sevdiği ona fazlasıyla yetiyordur.karakter meselesi daha çok.sevgilisi varken diğerlerine yapışanlarda var(biz onlara kızda olsa erkekte olsa kaşar diyoruz).ama illa yalnız diye her hıyarım var diyene tuzla koşacak hali yok ya?ne gerek var karşı cinsle tırı vırı yapmaya?bence en uygun olanıda budur.kız dediğin biraz nazlı olacak hanım olacak hoppala paşam modunda takılmayacak.şimdi ki ilişkiler evciliğe dönmüş hadi çıkalım yok ben senden verim alamadım ayrılalım.bu nedir abi ya?seviyorsa zaten hertürlü vazgeçmez seven kişi sınırlarını zorlar.eski köye yeni adete gerek yok.seviyorsa niyeti ciddi yani evlilikse zaten belli eder gönlünü alır aileler tanışır felan.sonunda evlilik yoksa laylaylomuna çıkmak çok saçma.zaten çıkmak çok saçma.çıkmak nedir ya?sevgili olmak gibi güzel kelimeler varken.benimle çıkarmısın?he tamam oldu sen çık ben geliyom!ama şunuda anlamış değilim 12 yaşında ne aşkı sevdası aşk acısı ya?biz o yaşta çocuğun nasıl yapıldığını bilmezdik.evcilik oynardık,maç yapardık,ağaçlara dalardık,bilye oynardık,tasolar vardı,sakızdan çıkan dövmelerle uğraşırdık felan yani.yeni nesil nereye gidiyor anlamış değilim...

Erkekler Ne Diyor 54

• öyle kişiler benim güneşimi kesiyorlar bi insanın gotu o kadar havada olamaz

• hiç bir insan 4/4 lük değildir, ayrıca yakışıklı ve güzeller salak oluyorlar. örn : aysun kayacı :D

• Engin dağlar benim havalarında oldukları için :)

• kaşar olanlar çok havalıdır ama düzgün kişilikliler fazla mütevazi ve zor güvenir olurlar

• ben kızlardan bahsetmiştim erkekler için durum farklıdır

farkı şöyle anlaşılır yüzyüze konuşuyorsan mimik surat hareketleri ve konuşma tarzından çok kolay belli olur ama klavye başından durum farklıdır ortaya bir laf atarsın atlama modeline göre durumunu belli eder zaten :)

• pekş bu iki grubun farkı nasıl anlaşılır,çünkü zor güveni r olmakta ilk etapta soğuk davranmayı gerektirir?

• yani fazla havalidir gotu yerden 3 bes metre yukardadir onun ))

• havalı işte resmen balon gıbı ucuyorlar :)

• kızlar uçan balon varya aynı onlar gibi havalandıkları için öyle

• uçacaksın uçacaksın havalara uçacaksın :D

• Çoğu güzel kız ve yakışıklı erkek eğer zengin değilse çekingendir ve kendine güveni azdır.Bu yüzden karşı cinsten beni tersler diye korkar.Olay kendine güven meselesi ...

• artisleeeer

• Zaten istediği zaman istediği kişiyi elde edeceğini biliyor. Bu yüzden kasmıyor. Artık bu tutum karakteri oluyor, kendisi bile farketmeden...

• Bütün cevaplar yanlış.İşin doğrusu şudur.Bu yakışıklı erkek veya güzel kızdan kaynaklanmıyordur.Karşı cins "ben bunu nasıl olsa elde edemem" düşüncesiyle pek yakınlaşmıyor.Yada buna cesaret edebilen insan sayısı daha az.Anlatabildim mi?

• o zaman bence o erkekler lezbiyen, kızlar ise geydir kanımca ://

• değişir kimisi kızlarla çok haşır neşirdir sallamaz fazla.ama kimiside vardırki ne yapsa bilmez güvensizlik:s

• Güvensiz ve Çekingen olmasından dolayıdır

• ümit vermemek içindir

• Eğer karşı tarafa uzak duruyorsa kendi egosundandır...

Uzak durmadığı hyalde yalnızsa çekingenliğindendir sanırım...

• karşısındakine ümit vermemek için

• Yalnızca kendi cinsine ilgi duyuyor olabilir.

• Gece gece güldüm ya çok teşekkürler :D

• seçenekler yetersiz belkide canı yanmıştır

aşk a sevgiye inanmış kalp acısı çekiyordur

• kesinlikle soğuk davranırım hayatında özel olamayacağım kız zaten bırakıp gider :) özel derken yanlı anlamayın aba herifler :) sevgilide olabilir çok yakın arkadaşta.

• yo gayet sıcak davranıyorum..

• Sıcaklık hissi hemencik farkedilecek bir olgu değildir kanımca, aslında bir bayanı çekici yapan sadeliğidir. (bence)

• soğukluğu mu yaniD:?

• dünya umurumda değil ayaklarındadır mekandaki en güzel kızları keser gidip konusmaz tekliflere açıktır kendimden biliyorum

• gelmezse?

• beklemeyi bilenin hersey ayağına gelir !

• bi dakka bi dakka en güzel kızları keser gidip konuşmaz, amaç?

• Biri benden mi bahsetti. Ama ben burada ki şıklara uymuyorum. :)

• Gotu kalkmıstır

• Tesekkür ederim gerçek olanı yazmak bu kadar zor olmamalı.

• güzel cevap .D

• elini sallasa ellisi nasıl olsa

• Kendini kaf dağının ötesinde sanmaktadırlar fakat hep bir bok böceğine tutulurlar ve sonucunda yerle bir olurlar

• Tabiikideg*tbüyüklüğü ama 2 gün sonra bir trafik kazası yada evde çıkan bir yangın yüzü yandımı şebek gibi oldumu o yanından geçerken ancak parfümüne sevdalandığın kişi senin peşinden koşmaya başlar bir laf vardır Keser döner gün gelir hesap döner hiç bir zaman böyle olmak istemem allahtan tek dileğim bende zerre kadar bencilliği olanı yanıma yaklaştırmasın .

• kendini ıspatlaması için bişey yapmasına gerek yokki ne yapsın :S

• yakışıklı ya da güzel bi kızın güzel olduğunu dışardan görebiliosan onun da bişe yapmasına gerek yoktur kendisini ıspat etmesi gerekmez kendine güveni tamdır o yüsden dötü kalkık ya da kendini beğenmiş gibi yakıştırmalar çekemeyenler tarafından yapılır :S

• nasıl yani?.d

• Allah ın verdiyi tenin görünüşün hiç bitmeyecek olduğunu düşünüyorlar ondan

• Erkeğin burnu havadadır, kız ise çevresine(özellikle erkeklere) karşı güvensizdir büyük ihtimalle.

• böyle bir erkek etraftaki kızları neden keser ve gidi p konuşmaz sence ,amacı ne olabilir?

• KENDİNİ ÇOOOOK BÜYÜK GÖRME diyelim kompleks hava caka satma artist falanlar felonlar işte

• Bu kişiler ilgiden sıkılan kişilerdir , ve çoğu ortamda kıskanılırlar , zordur bu insanlar zor.

• KOMPLEKS

• hep bende merak etmişimdir.hem güzel giyinmeyi bilen hemde gerçekten at gibi diye tabir ettiğimiz hatunlar neden yalnız geziyor diye.acaba hatamı yapıyoruz yakasına yapışmayarak :)

• h aha dimi ama:D?

• CVP BELLİ malum yeri kalktıgı için ya da kaldırdıgımız için

• kişiye göre değişir o

• peki sizce yanına yaklaştırmama kişinin kendi elinde midir gerçekten?

• Yüksek irtifa sendromu.. Aşırı G kuvveti yediklerinden kafaları bulanıktır ve son derece sıkıcıdırlar..

• o şekilde davranmazsan karşı taraf sürekli yanlış anlamaya müsait oluyor

• veryhardın dediği gibi..arada mesafe olması iyidir bu zaten çoğu zaman ukalalık olarak algılanır

• Ümitlenir yani.

• nasıl yani,?

• artis olup dikkat çekmek için

• artistlik olsun işte.sonra da kaçan balık büyük olur diye dövünüp dururlar:)) ilerde bi gün yakışıklı olursam ben hiç yapmicam böyle şeyleri:))

• ben de öyleyimdir genelde, nedenini bilmiyorum.

• haha:D

• hadi len

• Çünkü kendinin bulunmaz hint kumaşı sınıfına sokmasından dolayı, biryerleri kaldırılmış olabilir. O da bu özelliğini tepe tepe kullanıyordur.

Öylelerinden uzak durmak lazım kızı erkeği farketmes...

• fazla ilgiden muzdariptir.veya gerçekten birini istemiyodur.en son ise; akıl eksikliğini ilgi fazlasıyla kapatmaya çalışıyordur.

• Bu kişinin o anki psikolojisine bağlıdır. O kişi diğer kişiyi tanıyor mu? Tanıyorsa ne kadar iyi tanıyor? Bir geçmişleri bir iletişimleri var mı? Bunlara bağlıdır yanında karşı cinsten insanların bulunması. Ben de sana soruyorum neden öyle davranmasın?

• Yalnızlığı seviyorda olabilir, sevgilisi yanında yokken yalnız takılmayı tercih ediyordur. Sevgilimle yakınken zamanımıjn çoğunu onla geçiririm, o yokkende yalnız takılmayı tercih ederim. Belki aynı durumdur :)

• Aklında biri vardır

• Sevgilisi vardır

• Çünkü havalıdırlar.Burun kıvırırlar öyle çoğu insana.Ne zaman isterlerse sevgili bulabileceklerine inanırlar ki doğrudur.

• havalı tabi ondan..

• ilğiden burun veya başka organlarını kaldırmışlardır da ondan

• başka kimin elinde olabilir ki

• yanlış düşünüyorsun =)

• çünkü ona düğer insanlardan daha çekici olduğu söylenmiştir baştan beri... e peri masalında yaşıyoruz ya, kartonuz ya, iki boyutumuz var ya... bir peri kızı/oğlunun geleceğini sanır... sıradan, çirkin insanlar kötüdür... hem dükkanın önünü kapar, gölge yapar, utandırır falan...

güzellik ya da yakışıklılık görece la bunlar...

• benim g*tüm kalkık 5 metreden fazla yaklaşmayın sakata gelmeyelim demek.

• sen bileerek ve isteyerek gerek davranışlarınla gerekse konusmalarınla karsındaki insanı asagılama

gibi triplere girersen kas yapayım derken göz cıkarırsın bence. Ve beni sogutan bu hareketler yapan

kişinin kendi elindedir kesinlikle.

• nasıl ya yaklaşana ne der ki meesela:DD?

• İlgiden bunalma.

Kızlar Ne Diyor 35

• Aklında biri vardır

• Aklında biri vardır

• neden vardın buna

• en yatkını c ıdı

• Kaldırma kuvvetleri çok fazla.

• ben sana dıyım genel olark öyledir dıyemem bana göre olanı dıyorum..

Güzel / yakışıklı-kız/ erkek'lerle cıkmak ısteyen çook olur çünkü sırf karşıdaki güzel/ yakışıklı olduğu için.Birine şans verir ve sadece onunla güzel/yakışıklı olduğu için çıktığını anlar. Böylece karşı taraflara mesafe koymayı tercih eder .. Anlayacağın karşı tafara güvenı kalmaz ve çekınr yaklaşmaya.

Genelde ona yakın bir karşı taraf olursa şayet ona kanı ısınırsa otomatıkman yanlızlığıntan kurtulmş ınsanlar gibi çözülür ve daha rahat davranır.. AYNI sorun bndede var.. bİlmem anlata bildim mi?

• Cool ayağında olmasın

• yakışıklılık ve güzellik görecelidir beğenmemiş olabilir, güven duymamış olabilir. çekingendir, çapkın zannedebilir. herşey olabilir.

• havaliiii

• Özgüveni yüksektir. Egosu tavan yapmıştır. Ve burnu havadadır :) buyüzden de umursamaz takılır.

• egosu tavan yapmıştırda ondan.

• trip

• Havamız batsın.

• ben ümit vermemek ıcın soguk davranıyorum.

• belkide kız çok çekingendir.

.s.s.s.s.s..ss

• sen de bi yanlışlık var gibi gibi ..

• Bence güvensizlikten.Burada karşı cinsin otobüste giderken göz kırpmalarına karşılık vermemesinden bahsetmiyorum tabi ki :D Örneğin, karşı cins gelip herhangi bir teklifte bulunuyorsa bunu duymamazlıktan gelmek vs. güvensizlikten kaynaklanır.Ama reddedecekse bile kibarca hayır demeyi bilen birisi ne istediğini bilen ve öz güveni tam olan bir hava yaratır.İlgilenmediği kişiye soğuk davranan biri benim gözümde kendine güveni olmayan biri havasını yaratıyor.

• Kendine güveni eksik olan birinin yanına kimse yaklaşmaz herhalde ;) Bu en azından benim için böyle.Kişinin kendi elindedir tabi ama anlamsız bir çaba olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

• Sevgilisi vardır.Bazıları öyle sanki diğer kızlarla konuşunca sevgilisini aldatmış hissediyorlar kendilerini.

• kendini bi bok sanan diye buna denir -,-

• kin kusmayın bebeğim.umursamıyorum

• Güvensizdir bence; herkes onların etrafında çok kişi var sanır,yakışıklı ve güzel diye,herkes haddini bildirmeye çalışır ,zaten ulaşılmazdır ya,şımarık,kimseyi beğenmez,gözü hep yüksekte ,burnu Kafdağı'nda (sanılır,sanılır)halbuki yalnızdır,herkesin önyargılarının altında ezilir ,kurban olarak yaşar dururlar ,kimseye güvenemez öylece ,sonra adı havalı olur .Allah çirkin bahtı versin derler bunlara,yazık ya!

• Güvensiz

• Kesınlıkle havalı dıye düşünürüm

• havalıdır yada sevgilisi vardır

• valla bilemicemki ama belki hani sevgilisi görür duyar aralarında sorun yaşarlar mantığıyla hareket edio olabilir

• sevgilisi varsa neden yaklaştırmaz ki yine mantığı ney sence?

• Sana mı kaldım lan ben havalarında oldukları için ..

• Bazilari güzel oluyor ama cekingen olduklari icinde, birisinden hoslandiklarini belli edemiyorlar.

• yakışıklı(!) veya güzel değilim ama mesafeliyimdir sevgilim olduğundan da olabilir genel yapımdan ötürü de olabilir bilemiyorum ama asla hava anlamında değil

• Sen kimsin ki, ben senin gibi 10 kiz/10 adam bulurum bu halimle havalari onlar.

• dış görünüşünü önemsemeyen insanların bunu yapacağını sanmıyorum..güzel olduğunun farkında ve bunu insanlar içinde bir farklılık olarak kullanıyorsa zaten ömür boyu yalnız kalabilir.

• bence korkuyorlar,çünkü insanlar dış görünüşe meraklı biraz iyiyse ağzı burnu düzgünse insanlar üstüne kalıyordur buda ondan korkuyordur,ya da bir tane istiyordur bir tane iyisine sahip olayım geri milletin olsunda diyebilir

• yanına yakıştıramıyodur o kişiyi sonra bu yüzden yine çirkine kalırlar ya..

• belki bunalımdadır

• kendini begenmistir havalidir yanide ondan.. o guzelligi sanki kendin elde ettinde burnun havada geziyosun

• aynen katılıyorum sana

• ben soğuk davrananını görmedim

• benim yerime de iç

• guzellikle cekiciligi ayirt edin artik cok rica ettim ama yaaa. cekici insanin yani hicbir zaman bos kalmaz. lakin dunya guzeli de olsan yanin bos kalabilir iticiysen.

• cicakkanlilik canımcimas

• tamamda özelliği ne olur snce çekici deyince aklına gelen sıcakkanlıılk gibi mi?teşekkürler ayrıca,cinselde algılamadım tabiki

• yaninda bol bol insan bulunan kisi cekicidir. cinsel algilamayalim.

• Öncekileri Göster
  • oyle bır dunya yokkkk :D

• bunu söylemek için mi gizlendin

• pfffffffff.

Yükleniyor...