Yakışıklı erkek veya güzel bir kız neden karşı cinse çok soğuk davranır?

yakışıklı bir erkek ,dikkat çeken ,hoş veya güzel,hoş bir kızın yanında karşı cinsten insanların bulunmaması sizce ne demek?onlarla mesafeli... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• maalesef düşündüğüm şık yoktu ve aklında biri vardırı işaretledim.sevdiği biri vardır yani gönlünde biri vardır...başkasıyla konuşmaya bile gerek duymaz çünkü sevdiği ona fazlasıyla yetiyordur.karakter meselesi daha çok.sevgilisi varken diğerlerine yapışanlarda var(biz onlara kızda olsa erkekte olsa kaşar diyoruz).ama illa yalnız diye her hıyarım var diyene tuzla koşacak hali yok ya?ne gerek var karşı cinsle tırı vırı yapmaya?bence en uygun olanıda budur.kız dediğin biraz nazlı olacak hanım olacak hoppala paşam modunda takılmayacak.şimdi ki ilişkiler evciliğe dönmüş hadi çıkalım yok ben senden verim alamadım ayrılalım.bu nedir abi ya?seviyorsa zaten hertürlü vazgeçmez seven kişi sınırlarını zorlar.eski köye yeni adete gerek yok.seviyorsa niyeti ciddi yani evlilikse zaten belli eder gönlünü alır aileler tanışır felan.sonunda evlilik yoksa laylaylomuna çıkmak çok saçma.zaten çıkmak çok saçma.çıkmak nedir ya?sevgili olmak gibi güzel kelimeler varken.benimle çıkarmısın?he tamam oldu sen çık ben geliyom!ama şunuda anlamış değilim 12 yaşında ne aşkı sevdası aşk acısı ya?biz o yaşta çocuğun nasıl yapıldığını bilmezdik.evcilik oynardık,maç yapardık,ağaçlara dalardık,bilye oynardık,tasolar vardı,sakızdan çıkan dövmelerle uğraşırdık felan yani.yeni nesil nereye gidiyor anlamış değilim...

Soran beğendi