Bana çok acıklı böyle etkisinde kalabileceğim bir aşk filmi önerebilir misiniz?

Bana çok acıklı böyle etkisinde kalabileceğim bi aşk filmi önerebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşk tesadüfleri sever. bunu izlediğimde 1 saat ağladım sonra kendimi kaptırmışım 2 saat daha ağlamak istedim filmin son bölümünü ölesiye izledim kendimi ağlamaya zorladım

• Onu izledim başka önerin var mı? :)

• incir reçeli var

• onu da izledim.

Erkekler Ne Diyor 9

• the notebook

• erraini kurtarmak :) 50 ilk öpücüğü izleyebilirsin aşk komedide var

• Bu gerçekten hiç aklıma gelmemişti. Aydınlattığın için sağol.

• american pie :( hala etkisindeyim

• Ghost(1990) filmini şiddetle tavsiye ederim

• My sassy girl(hırçın sevgilim) bunu öneririm güney kore versiyonunu çok etkili bir film özellikle finali çok hoş...

• KadınLarı AğLatan 20 FiLm•HAYALET (GHOST)•BAMBİ•E.T.•TİTANİK (TITANIC)•BEACHES•SEVGİ SÖZCÜKLERİ (TERMS OF ENDEARMENT)•SUBAY VE CENTILMEN (AND OFFICIER AND A GENTLEMAN)•AŞK HİKAYESİ (LOVE STORY)•ÇELİK MANOLYALAR (STEEL MAGNOLIAS)•ARMAGEDDON•FORREST GUMP•RÜZGAR GİBİ GEÇTİ (GONE WITH THE WIND)•SCHINDLER'İN LİSTESİ (SCHLINDER'S LİST)•TRULY MADLY DEEPLY•MAKAS ELLER (EDWARD SCISSORHANDS)•İNGİLİZ HASTA (ENGLISH PATIENT)•FİL ADAM (ELEPHANT MAN)•İYİLİK YAP, İYİLİK BUL (PAY IT FORWARD)

• etkilenmek mi istiyorsun?

• Etkisinde kalabileceğim bir film istiyorum.

• Julia roberts- Omuz omuza

• superman

Kızlar Ne Diyor 9

• Göl evi ...

• Aşk Tesadüfleri Sever..

• Bebekler link link Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum: link link

• My sassy girl hem acıklı hem komikThe vow

• Ama güney kore versiyonu izlemeli ilk olan orjinal olan herzaman daha güzeldir.My sassy girl(hırçın sevgilim) bende bunu öneririm çok etkili bir film özellikle finali çok hoş...

• aynen öyle ben koreli versiyonun izlemedim diğerini izledim ama o da çok güzeldi gerçekten çok güzeldi finali yani kaderin 2 aşığı nasıl bir araya getirdiğini o kadar güzel anlatıyor ki

• Bitter moon

• The notebook.Felç olana kadar ağla.

• Not seni seviyorum en bilinen..

• kesinlike black (siyah) filmini izlemelisin pişman olmıcaksın.. linkide atıyorum.. link

• Ghajini.

Yükleniyor...