Arkadaşlar hoşlandığım çocuk arkadaslarıma neden öyle davranıyor kötü bakıyor?

Gizli Üye
Ben bir Çocuğu seviyorum. ve onun da bana karşı ilgisi olduğunu biliyorum yani hoşlanıyor hissediyorum. Benim Konuştuğum yakın kız Arkadaşlarıma çok kötü bakıyor hatta bana bile diyorlar o niye öyle bakıyor korkuyorum falan diye hatta yakın kız Arkadaşımın kafasına çok sert bir şekilde basketbol topunu fırlattı biz oralarda otururken neyse ki arkadaşıma gelmedi mesela erkek Arkadaşlarımla da Konuşurken onlara da çok değişik bakıyor ama hepsi diyor sana böyle bakmıyor çok yumuşak bakıyor diye de neden böyle davranıyor özellikle Arkadaşlarıma
Arkadaşlar hoşlandığım çocuk arkadaslarıma neden öyle davranıyor kötü bakıyor?