Benceler

İlk Buluşma Taktikleri

İlk Buluşma Taktikleri Doğal içten ve sempatik bir gülüş Evet arkadaşlar ilk olarak erkeklerin ilk buluşmada dikkat ettiği şeylerin...
58 95

Sorular

Göz altı kızarıklıkları nasıl geçer?

Bayramdan 1 gün önce göz altı kılları için ağda yaptırdım fakat 2 gün sonra hemen ağda yaptırdığım bölgede kabarcıklar oluştu ve bunu...
6 4

Ağda zamanı gelmiş bir kıza nasıl kırmadan tüylerini al denir?

-ismail hadi öpüşelim be . kimse yok baksana. +meryem tamam bu seferde öpüşelim ama bir daha ki sefere bir sinek kaydı olda gel ne olur.
7 2

Ağdayla alınan kıllar ne kadar sürede tamamen bitiyor?

ben esmer tenliyim bildiğiniz üzre fazla kıllı oluyoruz abartılıcak kadar değil ama bir kız olarak rahatsız oluyorum 1 ayda ağda...
5 7

Boynumda kıllar çıkıyor

18 yaşındayım ve yaklaşık 5 seneden beri boyun bölgemde fazlasıyla kıllar çıkıyor sir ağdayı denedim ama hiç bir azalma olmadı. 2 hafta...
7 10

Kızlar yuzdekı istenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz?

Cildim cok hassas sürekli ağda yapamıyorum o yuzden sıvılce oluyo yuzumde... bu ıstenmeyen tüylerden nasıl kurtulacağız ? siz...
6 8

Ağda bezini çekemiyorum ne yapayım?

Karın bölgemin iki yanındaki tüyleri temizlemek için hazır sir ağda kağıtlarından birini açtım ikisinide karşılıklı yapıştırdım tekini...
22 4

Hangisi kıl dönmesi yapar?

Ağdacılar jilet kıl dönmesi yapar derler,jiletçiler ağda kıl dönmesi yapar der. Hangisine inanayım ben? En korktuğum şey kıl dönmesi...
5 6

Ağdadan dolayı yüzde oluşan sivilceler nasıl geçer? Tecrübeli arkadaşlar bakarsa mutlu olurum.

Yağdan falan değil ama ağda yüzünden yüzümde sivilceler var baya hemde. Acaip kötü duruyor. Ayda 1 yaptırıyordum. Çünkü tüylerden acaip...
8 7

Kızlar sizin için tespit yaptım kıymetimi bilin...

Ağda yaparken canınız acıyormuş ya narkoz alın çok mu zor yani bunu düşünmek uyuyosunuz bir uyanmışsınız ter temizsiniz kıl tüy yok...
15 3

Anketler

Kızlar bıyıklarınızı nasıl alıyorsunuz?

bıyıklardan kurtulmak için en çok hangi yöntemi tercih ediyorsunuz ve neden? bıyık alma yayı bilmeyenler için : link
47 10

Öne Çıkanlar

YÜKLENİYOR...