Sevdiğim çocuğun dikkatini çekmek için ne yapmalıyım?

sevdiğim çocuğun dikkatini çekmek , ve benden hoşlanması için ne yapmam gerekiyor .d.d.

1|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 9

• MutLu etmek için çok sıkma ama eğlendiği şeyleri yap :D

0|0
    0|0
  • Sürekli görsün seni, sohbet felan et,derdini felan dinle tavsiyeler ver. playstation felan oynayın yap işte bişeyler :)

0|0
    0|0
    • ozman kanka felan oluyolar daha kötü olmazmıı ?

• işte bu çok kötü koyuyo insana . sen severken onun kardeşimsin demesi

• evet o da dogru ama bişeyler yapmalısın .s

• okuldan mı sevdigin cocuk okuldansa tenefüste bahcede ona gezelimmi biraz canım sıkkın de gezerken sevdigim biri var de ve onu cok seviyorum de sonra o kim derse kim olabilir tabıkıde sen de o kabul etmezse sevdigi varsa deki saka yaptım mal senın gibi birine bakarmıyım ben de ama kabul ederse ALLAH AYIRMASIN demek düşer bizede :))

0|0
    0|0
  • bir erkekin sevdigin cocun dikkatini cekmek istiyorsan ,tesadufen birsey sor ,giyimle kusamla olacak is değil cunku.seni farkettir.ve gerisini birak cok ise yariyor. sormak icin bise bul illa .korkma

0|0
    0|0
  • öpücük at

0|0
    0|0
  • hoşlanmayı geçmiş sevdiğine karar vermişsin ve hala dikkatini de çekememişsin,bırak bu işin peşini.

0|0
    0|0
  • 3. fotonu yolla çocuk elinde.

dfasdfddhgsdfahg Lol.

0|0
    0|0
  • pamuk şekeri al.

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle .d.d diye gülmeyi bırak ayrıca bence zoru oyna her zaman ona seni seviyorum senden hoşlanıyorum falan deme eh yani belli etmeye çalış gülümse erkekler gülümseyen kızları sever ve biraz da karışık yanı çözülmesi zor birini oyna ki seni çözmek istesin benden bu kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...