Gelmiş geçmiş en anlamlı aşk şarkısı nedir?

Gelmiş geçmiş en anlamlı aşk şarkısı nedir? Nakaratını da yazarsanız sevinirim :)

Güncellemeler:
türkce tercihimdir :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ahmet aslan susarak özlüyorum seni ( bu şarkını anlamı büyük bende )sezen aksu hoşgeldinrafet el roman seni seviyorum

• susarak özlüyorum seniyi dinledim mükemmel cok teşkkr ederim :)

• rica ederimm ...:)

Erkekler Ne Diyor 10

• haluk levent - elfidafizy.com/#s/1ai0kk

• kargo - seni seviyorum
      bunu dinlemeyen atlasın zaten en yakın pencereden.

• aşk kitabı şarkısı

• çilekeş kendim den geriye sözleri de bunlarÖlürken bile yanımda ol sevgilim Cennet bile çekilmez sensiz ah ben neyleyim?(x2) Herşey yalan,herkes sahtekâr Giden gitti,kalan hep bin pişman Herkes düşman,herkes riyakar Bir tek sen kaldın yanımda Hani görmek ister ya gözlerin Bir saniye için canını verirsin Ölürken bile yanımda ol sevgilim Cennet bile çekilmez sensiz ah ben neyleyim? Herşey yalan,herkes sahtekâr Giden gitti kalan hep bin pişman Herkes düşman,herkes riyakar Bir tek sen kaldın yanımda Mutlu gibi,umutlu gibi,bir düşte gibi... Herşey yalan,herkes sahtekâr Giden gitti kalan hep bin pişman Herkes düşman,herkes riyakâr Bir tek sen kaldın yanımda

• Forever geliyor aklıma. Başka parçalar var diyebilirsin ama.. Darlin forever, forever you can break my heart forever,if you want to i'll play the part of a fool, just to be with you forever

• türkce tercihimdir :)

• Türkçe tercümesi ile dinlesen olmaz mı ? :))

• Aerosmith, I don't wanna miss a thing..Türkçeleştirilmiş nakarat:Gözlerimi kapatmak istemiyorum; uykuya dalmak istemiyorum, çünkü seni özlüyorum bebeğim... Ve hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorum...

• Harun kolcak - müptela ilk aklıma o geldi. daha güzelleri vardır tabi aklıma gelirse yazarım. Eski şarkılar daha güzel yada ben yenileri pek takip etmiyorum ondan

• Nancy Wilson - Casablanca

• rafet el roman - seni seviyorum (sözler tam bir roman)tanju okan - kadınım (tanju baba ne dese beni benden alır)ve tabiki sezen aksu - hoş geldin (aslında sezen'in her şarkısı bir başka!)seyirlik değil ömürlük olsundilerim bu defa bu son olsunseyirlik değil ömürlük olsunbir yastıkta nasip olsun :))hmm.. bir de bu çok etkiler beni.. Düş sokağı sakinleri - AyrılıkDağılmış saçlarım gönlünün yatağınaUyandırmaSabah olsun ben giderimSen kal rüyamda

• Ve şöyle biter...

Ah bulmak o kadar kolay mı sandın?
      Aramak bana aşktır artık

• olmayan sarki... bir erkek olarak sevmem ask mesk sarkilarini

• hiç mi yok seni kendine ceken

• hayir yok

Kızlar Ne Diyor 9

• Mutlu Aşk Yoktur- Zülfü Livaneli

• Senden uzakta hep bir şeyler eksikGönlümde derman yok, inan bir nefeslikNe bir avuntu, ne de biraz ümitNe yaptın bana, nedir bu sessizlikİçimde bir şey acıyor sen gelince aklıma her şeyYerine sevemem, yerine sevememRazıyım yapayalnız tükensin yıllarım amaYerine sevemem, yerine sevememOlmuyor, denedim, yine de yerine sevemedim her şeyim

• Birsen tezer-hoş geldin

• berkant:samanyolu

• Selami Şahin - İyi ki varsın seninle yeniden doğmuş gibiyim içmeden aşkınla sarhoş gibiyim inan mutluluktan uçar gibiyim iyi ki varsın canım, iyi ki tanıdım seni Sezen Aksu - Hoş geldinseyirlik değil ömürlük olsun dilerim bu defa bu son olsun seyirlik değil ömürlük olsun bir yastıkta nasip olsun gel koynuma gel boynuma gel akşam gözlü esmer... Yonca Evcimik - AşkımGözlerimin ardına gizlemişim ben seni Sözler ise yetmiyor anlatmaya aşkımı sana Gel Gel Gel Gecemde gündüzümde Söylenmemiş sözümde Aşkın yanar kor gibi gönlümde Rüyamda düşlerimde Işıksın gözlerimde Adın dua küskün dillerimdeFurkan Kızılay - Aşksın sen Sen erimeyen kar tanesi, Sen çiçeklerin prensesi, Sen vazgeçtikte büyüyen, Aşksın aşksın sen.Furkan Kızılay - Her şey senleHerşey senle ilk aşk belki senle Senle senle karışmak güzel senle Herşey senle hayaller güzel senle Senle senle hep senledaha var ama aklıma ilk gelen bunlar :)

• teşekkürler :)

• Soner Arıca- Deniz GözlümOnur Akın - Seviyorum seni

• türkçe diyosan aklıma ilk rafet el roman_seni seviyorum geldi:)

• olblr :)

• kupa kızı ve sinek valesi. bir kar tanesii ol kon dilimin ucunaaa,bir kar tanesii eri ağzımdaa:D

• güzel secim .d

• hayde gidelim

Yükleniyor...