Kadınları çekici yapan detaylar nelerdir?

Almora23
Yaratıcı cevaplar bekliyorum. Ve biraz ayrıntıya inebilirsiniz örneğin arabayı ustaca kullanabilmesi gibi vs vs..
Güncellemeler
+1 yıl
Erkeklerin neredeysi hepsi fizikle alakalı şeyler yazmışsınıs. Bir kez daha ne kadar basit varlıklar olduğunuzu kanıtladınız:))
Güncellemeler
+1 yıl
Bende ego falan ben baştan beri iyi niyetliydim sen üstüne alındın bunca kişi içinden. çünkü sende aşağılık kompleksi var. Bunu bir iyice düşün tamam mı? Çünkü böyle bir teşhisi kimse yüzüne çat diye söylemez.
Kadınları çekici yapan detaylar nelerdir?