Bir sevgili bulma sitesinde sahte kız profili oluşturdum. Neden mi? Detaya gel?

Gizli Üye
Çünkü merak ettim bu kızlara kaç mesaj atılıyor. Allah sizi inandırsın çok çirkin bir kız buldum Google görsellerden. Koydum siteye.

15 mesaj geldi. O 15 mesajı yazan adamların içinde eli yüzü düzgün hatta yakışıklı denebilecek adamlar bile vardı.

Bu nedir arkadaşım?
Bir sevgili bulma sitesinde sahte kız profili oluşturdum. Neden mi? Detaya gel?