Açık öğretim hakkında bilgisi olan var mı ingilizce ya da edebiyat öğretmenliği okumak istiyorum

açık öğretim hakkında bilgisi olan var mı ingilizce ya da edebiyat öğretmenliği okumak istiyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oku. ama anadoulu.edu.tr

buradan bak derslere sartlara

0|0
    0|0
    • puan falan önemli mi peki

• merak etme rahatca girersin. ama cok düşükse zordur. belli kontenjan alıyorlar. her sene kontenjan degişir. siteye bakmanı oneririm

• ts 1 253 ts 2 de 282

Erkekler Ne Diyor 5

• ingilizce öğretmenliği kapatıldı sanırım bu yıl .kapatılmadıysa da çok çok zor bir bölümdür.harçları yıllık 1.5 milyarı geçer genelde.70 barajı vardır. yanı bir dersten ortalaman 69.9 olsa bile o dersten kalırsın asla da geçme şansın yoktur anca bütünlemede geçersin. aöf ingilizce öğretmenliğini 4 yılda bitirenlerin sayısı çok azdır 4 yılda bitirip atananarın sayısı daha da azdır.tıp gibi bişey düşün aöf deyip küçükseme 12 yıldır o bölümü bitiremeyenler var

0|0
    0|0
    • hmm peki edebiyat türkce falan nasıl

• dil sınavı lys-5 olması lazım o zaman seçemezsin ingilizce öğrt maalesef. hangi öğretmenlik için hangi sınava girmek gerek bilmiyorum sadece lys-5 dil sınavı

• türk dili ve edebiyatı için lys 3 ve 4 gerekiyor onu biliyorum da nasıl girerim naparım hicbir bilgim yok gercekten ne yapacagımı bilmiyorum cok zor :S

• kontenjanlı bölüm her barajı geçen giremiyor

0|0
    0|0
  • o bölümler kontenjanlı

0|0
    0|0
  • Açıktan zor..

0|0
    0|0
  • ogretmenlik aciktan okunmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• salla kuzum formasyon vermıyor artık sadece özel sektörde veya lisans mezunu olarak kpss girip atanabilirsin

0|0
    0|0
    • öyle yaparım bende

• onun yerine adalet yaz 2 yıl güzelim klavyeni geliştir kpss 70 üzeri al gir adliyeye

• Öğretmenlik 2 yıl yüz yüze 2 yıl açıktan okunuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...