• Sor
  • Bence

İzmir 'in kızları güzel midir?

Bu şehir neden kızlarının güzellikleriyle ünlenmiştir bilen var mı?

Güncellemeler:
aslında izmir kızı güzeldir lafı izmirli kızların cok acık sacık olmasından ve erkeklerinden güzelligi sadece acıklık olarak görmesinden dolayı bu lafı yaydıgını düşünüyorum ve bu lafa katılmıyorum. oo yüzden sordumm.. güzelide var çirkinide. izmir kızları güzeldir lafı outtt
? ya şu izmirli hatunların huyundan suyundan bahsedin bakıyım biraz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İzmirli bir kız; kimseye bağlanmaz, çok gerekiyorsa bağlar.İzmirli bir kız; asla normal kola içmez. Diet kolanın yanında, en kalorilisinden pasta yerİzmirli bir kızın; boyuyla kilosu arasındaki fark asla 20'nin altında olmaz.İzmirli bir kız; zekâsını kanıtlamaya çalışmaz. Dünya alemin bildiği bir seyin kanıtı olmaz tabii ki.a.sİzmirli bir kız; hastalıktan ölse bile kuafördeki randevusuna geç kalmaz.bayanssulusmileİzmirli bir kız; erkekleri sınıflara ayırmaz. Sadece en iyileri bilir, tanır, çıkar. Canı isterseevlenir.İzmirli bir kız; baştan çıkmaz, çıkarır.aklinialirimsmileİzmirli bir kız; kumruyu bir cins kuş sananlara, her kuşun etin yenmeyeceğini çok güzel öğretir.:dilcikar:İzmirli bir kız diğer bir İzmirli kızı tırnaklarından tanır. İzmirli bir kız; kaprisin Allahını yapar. İzmirli bir kızı; tanımlayacak bir cümle yoktur. Çünkü mükemmelin tanım yoktur!yerimsenibenİzmirli bir kız; toplum içinde ağlamaz olsa olsa gözüne kirpik kaçmıştır.İzmirli bir kız; kendisi hakkında yapılan olumsuz eleştiriler dinler. Bu arada hep bi alttaki maddenin ne kadar doğru olduğunu düşünür durur.İzmirli bir kız; kızdığı zaman, ortalıkta olmamanız tavsiye edilir.İzmirli bir kız; uyuşturucu kullanmaz. Uyarıcı olarak kendi üstün ve özgün yeteneklerinikullanır. İzmirli bir kız; canı isterse her şeye bir kulp takabilir.İzmirli bir kız; en popüler mekanlarda babasının yeriymiş gibi rahat davranır. Kasmaz!İzmirli bir kız; her yola gelir. Yeter ki canı çeksin.İzmirli bir kız; vazgeçmez!İzmirli bir kız; kafeinsiz kahve içer.İzmirli bir kız; içince sapıtmaz. Sapıtması için içmesine gerek yoktur.İzmirli bir kız; annesine tapar. Babasına toz kondurmaz.İzmirli bir kız; otobüse ve minibüse binmez. Toplu taşıma araçlarına, halkından uzakta kalmamak için biner.İzmirli bir kız; kuaförünün söylediği her şeye inanıp, saçını abuk sabuk kestirip boyatmaz.İzmirli bir kız; cömerttir. Kullanma tarihi geçmiş ve defolu erkekleri halkına bahşeder.İzmirli bir kız; bir çakar, bi de duvardan yersiniz.:mymeka:İzmirli bir kız; Fazla abukluklara gelmez. Ona göre!:olmaz:En son ve en gerçeği, en güzel kızlar İzmirlidir.

Erkekler Ne Diyor 20

• Dağlar kıyıya dik uzandığı için akdeniz ikliminin de etkisiyle deniz etkisi iç kesimlere kadar ulaşıyor. Böyle denizle harmanlanan kadın bir başka güzel oluyor, meltem rüzgarı şarap etkisi yapıyor. Huu fena oldum sanki.

• Türkiye'nin en güzel kızları İzmir'dendir. Ege'nin meşhur İmbat rüzgarı yüzlerine vurup daha da güzelleştirmiştir onları.

• izmirin kızları tr nin en güzel kızlarıdır yürüyüşleriğ bile başkadır yalnız dikkatli olmakta fayda vardır türlü türlü huyları vardır

• :) nasıl huyları

• kaprissss

• Şimdi "cömert olmayan güzellik güzellik değildir" sözünden yola çıkarsak ve izmirli kızların da cömertliği aşikarsa sonuç kendiliğnden ortaya çıkacaktır ;) yunan adalarnı da göz ardı etmemek gerek :)

• Güzeli de var çirkini de var elbet ama bakımlılar. İzmir' li olmak ayrı bir kültürdür zaten. Medeni insan yoğunluğu olarak Türkiye' nin bir numara şehiridir. İstanbul' luları pek sevmezler ama olsun ben onları seviyorum. :)))

• Sanırım izmir egenin incisi ve kızlarıda,ege yöresinin yemekleriyle ve izmirin konumuyla alakalı.zeytinyağı tüketimi çok fazlaymış ege bölgesinde :)

• güzel

• izmirin denizi kız kızı deniz kokar :) şaka bir yana izmirliyim.kızları güzeldir genellikle ancak biraz ... havada oluyor.abcak ben balıkesir manyas gibi yer görmedim.her köşeden bir afet çıkıyordu :D

• hele bir tanesi varki off... :((( geneli güzel ama erkeklerinde iş yok D:

• O sadece bir varsayım, izmirin kızlarıyla senin aranda ne fark varki?

• izmirde çok balkan göçmeni aile olduğu için,hakkını verelim güzeller renkli göz sarı saç oranı fazladır

• ben bursayı tek gecerim pampa :D malatyalılar uzak dursun :d izmirlilerin bi şeyi var egosu cok yuksek :D heryede ızmırın kızları cok güzel deerler :D bizim sınıfta cematcısı var kız kendını lima sanıyor bıldıpın alakası yok oysa :D

• diğer şehirlerin kızları nasılsa bunlar da öyle. güzeli var çirkini var

• neyin kıskançlığını yaşıyon ya sen? huyları müthiştir izmir kızlarının. açık görüşlü laf anlayan kültürlü kızlardır.

• diyosun... hadi be hepsi için geçerli degilll buuu.. genelleme yapma.. cok ukala olanlarıda varr

• Taş gibidir:)

• Hangi manada sordun ki vereni mi normali mi? verenleri genelde çirkinmiş...

• ne alakası var şimdi bu dediginle. bu kadar önyargılı yaklasman. izmir kızından bir kazıkmı yedin

• -mişli geçmiş zaman eki değil o dikkatini çekerim.

• öyle diolar

• sadece diolar diyosun

• yani baya bi diyen var :D öyledir muhtemelen bende pek çirkin görmedim gidip keşfetmek lazım

• he git keşfet oralarıı

• Ben de hiç anlamadım. Bana göre hiç de güzel değiller. İzmir'e de en az 15 defa gittim ancak Balıkesir'i tek geçerim.

• İzmir herşeyi ile güzel Kızları yazları kışları.vaybe İzmir gibisi yok

• vay izmirli misin?

• Öncekileri Göster
    • ondan uzagım. ona doyamadım ki sevgim bitsin.. yaşıyamıyoruz ki birşey.. hep gidip geliyor. doyamadan uçuyor ellerimdenn :( bende daha cok baglandımm. hasret kaldımm.. şimdi korkuyorum elimden alırlar diye :( aslında onun korkması gerek dimi.. kısır döngü

• gerçekten seven birini bulduysa korkmaz.empati yapabiliyorsa korkmaz çünkü kendinden ve karşısındakinin sevgisinden emindir.o yüzden detaylara takılmamanda fayda var.eğer olmayacaksa sadece kendini yorar ve üzersin.

• Yunan adalarınn dolaysyla yunan kızlarnn etkisi büyük :p

Kızlar Ne Diyor 11

• Yaa bırakın bu çekememezliği arkadaş yaaa , yok çirkinmiş yok açık saçık giyinirmiş . " Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş " sizinki de o misal . En güzel sensin bu sitedeki kızlar içinde hatta sen nereliysen oranın kızları en güzel , tamam mı ?

• hihihihi:)

• Öncekileri Göster
    • bende izmirdenim:)

• bencede:D

• Eskişehir'in kızları da güzeldir. Göçmenler genelde güzellikleri bundan kaynaklı sanırım. Tip olarak farklı geliyorlar insanlara

• Her şehirde var güzel kız.

• sevgilin izmirde diye neden izmir e takıyosun ki her yerde güzel de çirkinde vardır mevcuttur güzel kızlar var ben bakıyorum

• Oooo manita İzmirde sen başka şehirde , unut sen onu , yemişlerdir onu burda .. Keny sende mi İzmir :))

• Öncekileri Göster
    • bende geleyim:(((

• sen geliyosun zaten yirim seni<3

• boyları uzun, fizikleri genel olarak guzel, bakımlılar, cogunluk guzel yani benim gordugum

• kokoşlar bnce

• Adrianada ordan zaten:)

• sanırsam bu söylentiyi izmirin çirkin bir kızı söylemis güzel olan kızların arasında çirkinligi ön plana cıkmasın diye izmirin bütün kızları güzel diyerek isin icinden cıkmıs sacmalayan çirkin :D

• yani aşikar olan birşey var. kızlar bu durumu cok kıskanıyor muhahahahhahahahahaha

• kıskanclıgımdan öldüm Allahım yasayamam ben smdiii :D

• Güzel değiller, bakımlılar.

• bakımlı olan herkes güzel. sizde bakımlı olunn. bakımlı olmayan kadınlara sinir oluyorumm. pasaklı pasaklı

• Bakımlı derken makyaj yapan, saçını boyayan vs. vs. vs.

• evet bence kadınlar makyaj yapmalı. abartmamak usuluyle. biraz güzelleşmenin kimseye zararı olmaz.

• güzel olanlar izmire gidiyo bence :D yani saçma bi durum bence ille ne alakası var bunun ...

• istanbul'un kızları daha güzel

Yükleniyor...