• Sor
  • Bence

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim seni sevmiyorum :'(

Benim canımdan çok sevdiğim bir kız bir aşkım bir canım herşeyimdi kısacası çarşamba günü benim 2 arkadaşım bana onun hakkında laflar söyledi yok bu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Neden bir ilişkideyken kulağınız sağır gözleriniz körğ olmuyor bende bunu anlamış değilim.Milletin sizi kıskanıpta bunları söylemediğini nereden biliyorsunuz.Gerçek bile olsa sen karşındaki insnaı seviyorsan gerisi boştur.

Kızlar Ne Diyor 10

• ya hemende bitirilmezki belki sen yalnış yaptın ama cok sert bu davranış, üzgün olduğunu belirtmen gerek.

• vayy ergen vayyy valla güldüm :D o an kendini tutamamış ağlamış... büyü evladım büyüüüüüüüüüü

• Baya calabalaman lazım kendini sevdirmen lazım tabi eger aklında baskası yoksa

• düzelmez bence. onun bunun ağzıyla iş yapma bnde aynı hataya düştüm Allahtan toparladım sonra. sevmiyorum demiş uğrasma bnce

• bence seni üzmemek için öyle demiş muhakkak hayatında biri olur eğer bunlar doğruysa da otur bi düşün onun seni arkadaş olarak sevmesini gerektirecek naptın onları bul ve düzelt

• geçmiş olsun milletin lafi ile iş yapıyorsunuz siz erkekler hep aynisiniz . sanmiyorum kazanacagini

• "siz erkekler hep aynisiniz"

Eyvallah.

• 2gün sonra başkasından hoşanmazsa bende eunchae değilim lan:D bak arkadaşım sevmiyorum arkadaş olarak grüyorm dediyse o iş bitmiştir bence unutmaya bak halini hatırınıda sormasın unutamazsın

• Babalara gelmişşsn :D

• Gecmis olsun arkadas kalmamanız hayrına olacak :-)) tümden kesip atmalisin yoksa bir kez ağlamak yerine hergun ağlayacaksın

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevmeye mahkum etme kendini sevilmeye terk et ;)) Hayat bundan ibaret dostum

• bu kız senı bıtırmıs daha ne dolanıyorsun bırak ya kızmı yok.sende bu sevgi olduktan sonra

• hacı kız başkasını bulmuştur seni stepnede tutuyordur şuan. onu beğenmezse yapamadım deyip sana döner. salla onu git başkasını bul. olmadı rebound birini bul kafa dağıt biraz.

• yaşın henüz genç daha çok aşık olursun. ayrıca şunu unutmamalısın; sevdiğimiz insanlar çok şeyimizdir ama her şeyimiz değildir. hayatı zindan etme kendine bir kişi yüzünden. insanlar acımasız oluyor, bu nedenle hak ettiğinden fazlasını verme asla!

• beyaztebesiri takip et , cevabın onda saklı

Yükleniyor...