Eşimle ayrılıyoruz. Telefon konuşmaları ve dökümleri çıkar mı mahkemede?

Ben onunla ayrılmadan önce eski erkek arkadaşımla mesajlaştım ve konuştum. ama sadece arkaşça.mahkemede tüm bilgileri çıkartıp seni rezil edicem dedi bana. bu mümkün mü.? oğlumu da vermeyeceğini söyledi. Böyle bişey çıkarmı. hayatım söz konusu?

Güncellemeler:
eşimle istemeyerek evlendirildim. sevdiğim insan değildi. fakat yinede sabırlı davrandım. ama onu yinede aldatmadım. sadece konuştum diğeriyle ve mesajlaştım. oda arkadaşça. beni hergün dövüyordu. haketmediğim şeylerdi yani. darp raporumda var.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tel dökümleri çok kolay çıkıyor hatta kapattığın hattın son 5 yıl dökümleri dünki gibi çıkar,mesaj saatleri görüşme süreleri ve saatleri dahil,ama bunun için savcılık onayı olması gerekir

Erkekler Ne Diyor 11

• eger aldatmaya yonelik birşey varsa çatır çatır alir ve adam haklı bksana mesajlaşmak nedir duaet seni vurmadı

• tel dökümlerin çıkarabilir.

Ahlaksızca bi konusma yoksa sorun cıkmaz. eskı bı arkdasım dersın olur biter.

mahkeme bu konusmalar yuzunden oglunuzla ilgili bi karar vermez.

• aynen katılıyorum,aldattı die kişinin özel hayatına müdahale etmez

• tel dökümleri çıkar ama konuşma ayrıntıları çıkmaz,olay büyürse mesaj larda delil olarak gösterilebilir

• ben oğlum olmadan nasıl yaşarımm.

• cok guzel allayip pullamissin yaziyi ama namussuz oldugunu sende biliyorsun senin gibileri aslinda recm etmeli

• özel hayatın gizliliği denen birşey var kanunlarla korunur..onun dışında senin ne konuştuğuna,ne mesaj attığına kimse ulaşamaz.sen ben gidip telefon gsm sirketinden bunların dökümüne ulaşamayız.ama mahkeme kararı hakim kararı olursa ne olur bilemem.onu araştır.

• İnşallah çocuk senin elinde kalmaz evliyken sadece arkadaşça eski erkek arkadaşınla görüşüosun demek çocuğun var ondandamı utanmiosun nası insansın insan bikere evlenir hayatında başka biride olmaz Allah senin gibileri karşıma çıkartmasın amin şimdi yıkıl ...

• zor işin. yapmaman gereken unsurlar yapmışsın demekki.

• oglunuz kac yasında

• cocugununa nafaka baglar size 600 tl cocugunuzada 400 tl baglar mahkemnin sonuclanmasına gerek kalmadan .

sevgiyi kolay kaybediyoruz pismanlıgı cok üzun süre devam ediyor.

umarım düzelir kocanızla aranız.

• öncelikle cocugunuzu 15 yasına kadar alamaz yüz kızartıcı suclar işlemediginiz sürece

öncelikle cekişmelimi yoksa anlaşmalımı bosanakcaksınız buda önemli

gelelim telefon kayıtlarına mahkemede yalnızca birbirinizi aradıgınız saat ve süre görünür içerigi gözükmez . ancak teknik takip vs var ise teknik takip kararından sonra dinlenebilir. bu konuda korkunuz olmasın . aile büyükleri ile konusun sonuçta bir cocuk var belki düzelirsiniz .yok düzelmes ise bosanma davası acılacaksa mahkeme size ve

• OĞLUM 4 YAŞINDA.

• çıkarması mümkün abim hakim. savcı ve hakim kararıyla çıkarabilir tabi gerçek bir sebebi olması gerek karım beni aldatıyor boşanma sebebi olarak gösterip isteyebilir

• bir şey fark etmez 10 yıllık bir kayıt süreleri var kapatsan bile ulaşabiliyorlar ama biraz zahmetli oluyor boşanmayı kafasına koyduysa mahkeme kararıyla çıkartır

• ben bu hattı kapattırım bimletirsem türkcel bayisinden yinede mümkünmü acaba. tamamen masumca bi konuşma ve yazışmaydı. ama dışarıdan ispatlanınca bu kadar masum durmaz.

• Çıkar.Ayrıca hak etmişsin, daha ne konuşuyorsun?

• Çıkar . Avukata bağlı.

Kızlar Ne Diyor 7

• egerkı dostca arkadasca ıse mesaj konusmaların sorun yapman gerkmıyor...artı cıkmaz özel hayat gızlılıgı felan demıs arkadalaslar ama yok öyle bırsey esın bunun cıkmasını ısterse mahkeme kararı ıle cıkartılır

• teşekkür ederim..inşallah alırım oğlumu..

• darp raporun varsa .%85 cocuk sende kalır kı yasıda kucuk oldugu ıcın de yuksek sansın allah sbaır versın ama yıpranıcaksınız bu donemde oglunda cok sarsılıcak sabırlı olmanı dılerım

• 4 yaşında. ayıca öncesine ait darp raporumda var.

• Öncekileri Göster
  • çok erken evlenmissin. üstelik zorla. yaptıgını dogru bulmasam bile, sana yapılanlardan dolayı sana haksızsın şöyle kötüsün böyle kötüsün diyemiyorum. kim bilir neler yasamıssındır. soruna gelince böyle bir sey yapabilir.

• olay mahkemede dile getirildiyse çıkar. Yasal olarak tlf kayıtları incelenir.

• evli bir kadın olarak eski sevgilinle dosthane bile mesajlaşman yanlış bunu biliyorsundur sanırım .mesajların içeeriği önemli .eğer içeriği sakıncalı bulunnursa eşin bunu koz olarak kullanıcak mahkemede .başın belaya girebilir .çocuğu senden alabilirler .

• geçmiş olsun çıkar tabi

• çıkar tabi. eşin isterse donuna kadar çıkarttırır

• çıkartır..çünki aldatıldığını ispat ederse çocuğunu almaya hak kazanır.

Yükleniyor...