• Sor
  • Bence

Erkek için kızı evine çağırmak bir anlam ifade eder mi?

Erkek ciddi düşünmediği kızı evine davet edermi?Hani ciddi değilse bu kız evimi öğrenmesin sonra başıma bela olur dermi? Yada ilgisi yok her şekilde... Daha Fazla

En İyi Görüş

• çok saçma alakasız şeylerden çok saçma alakasız şeyler çıkarmaya çalışıyorsunne yani beni eve çağırdı bu çocuk ciddi düşünüyor diye zorlama bir olumlu birşey çıkarmaya çalısıyorsun.sen iyimisin?.evini öğrendi diye hangi kız bir erkeğe bela olabilir.kapıyı açar bi s...ktir git der.bu kadar basit.hangi dunyada yasıyorsunuz?varmı öyle bir erkeğin evini öğrenince bela olabilecek bir kız?sen nasıl olabiirsin mesela bi kız olarak?kapıyı açar defol git der.ve sende gidersin.valla çok zorlama eve çağırmadan ciddiyetini anlayamazsın...ciddiyetini anlama çabası verirken bu kadar saçma bir durumdan bile bir işaret görmeyi umacak kadar kötü durumdaysan vay haline...

• olumlu şey çıkmaz eve çağırmasından..
      ama arkadaşların dediği gibi olumsuz çıkarabilirsin.
      seni götürmeye çalısıyor...

Erkekler Ne Diyor 24

• evde ailem yoksa anlamı farklıdır ailem varsa ailemle tanıştırcağımdandır onun dışında götürceğim kızlar belli ztn anlamı

• Bir balıkçı göle gidipte hiç bir şey yapmayacaksa oltasını yanında getirir mi hiç ? :)

• kraslın :) en iyi cvb +1

• Teşekkür ederim ama öyle yani :)

• aynen dayı aynen

• =)) kendini kandırıyosun şuan

• Bir erkek kızı evine ailesi yokken çağırıyosa niyeti bozmuştur.

• Sevişmek

• Amaneeeeeeeeeeeeyyynnnn

• Erkekler,eğer çakalsa adresini ve soyadı gibi kendini afişe edecek bilgileri ciddi düşünmediği kızla paylaşmaz.(şahsen ben böyleydim)Eve çağırıp sonra ayrılan tiplerde yok değil.Kız arkadaşa ve evde kimsenin olup olmamasına bağlı..

• Soyadını bilmedigi insanada kız okadar yaklasmaz.

• Fake soyadı denen birşey var.Atıyorum soyadım sayın ise soyan diyordum,ilişkimiz ilerlerse doğrusunu söyleyip sen yanlış anlamışsın diye soyadımı düzeltiyordum. :)

• aptal erkekler ciddi düşünmediği kızı evine çağırır bence..

• Nasıl

• bunun farklı yöntemleri var..akıllı erkek sonradan düşebileceği durumu düşünerek hareket eder..

• Karaktere bağlı bu şöyle birisi desen cevabını net verirdim

• Eve çağırmanın tek anlamı vardır değiştiyse? adam orjinalse bilmiyorum,ancak eve çağırmak zannımca tensel temasa dalalettir:) tensel temasın adam için anlamını da sen çözüceksin artık.

• Ben olsam hemen davet ederdim.Ben ciddi düşünmüyosam o da ciddi düşünmüyodur.Onun niyeti de benim ki ile aynı dır ama çekiniyodur;çekinmesini alır onu ortak amaca çeker aynı amaçta buluşuruz böylece :)

• cevabı belli değil bu sorunun

• İlgisi yok her şekilde çağırır. Ve olay %95 yatağa bağlanır..

• Ciddi düşünmediğini daha çok çağırır eve zihniyet yanlış :D

• gitme parcalicak seni

• Ciddi düşündüğü kızı eve davet ederse onun ciddiyetinden de şüphe ederim. Ciddi düşünen kızı davet etmez. Kızın evine (babasına, annesine) gider.

• buna katılıyorum aynen harfi harfine

• Eyvallah

• Hepsini çağırırım tabi farklı niyetlerle.

• niyetine bağlı niyeti bozuksa herşeyi göze alır

• Erkek ciddi düşünmediği kızı evine çağırır.Ben pek bu görüşte değilim ama genelde böyle olur.

• hocam ben zaten bela olacak kızı eve çağırmam :))

• Başka bir düşünce ile çağırmadıysa ne mutlu sana.

• çağırır da, niyeti farklı olur

• bu kız başıma bela olur diye evine çağırmayan bi erkek görmedim varmı ? oyle biri :D

• Ben bi' ara öyle düşünüyordum yahu. =/

• Evime herkesi davet etmem. Bu kızlar için de geçerli.

• Aynen degilmi

• Tabi ki. Olması gereken bu. Bir kez sevimi bile değiştrmek zorunda kaldım eski sevgilim yüzünden...

Kızlar Ne Diyor 9

• Çağırır ciddi düşünüyosa da çağırır .

• bnce libidosu kabarmış ve seni elde etmek isteyecek gitme derim

• Nasıl bir davetmiş bu annesiyle babasıyla tanışma davetimi

• Yok öyle degil

• Bu sorularla kendini kandırma besbelli niyeti kötü

• evde yalnız olacaksanız amaç belli.

• sevişmek istedğini belli eder .hangi dünyada yaşıyorsun yaa offf

• Farkındayım.insan sevdigiyle ufak dokunuslar yasamak ister.Yoksa sevistigiyle ciddiyet dusunmez diye bir kuralmı var.sorum farklı benim.

• hayır bu ilişkiye bağlı değişir .sevişmek ister tabi seven erkek .seişmek istiyor diye ciddi düşünmez die birşey yok

• ne kuruyorsunuz öyle ya.

• Kendimce iyi yönü olabilirmi diye bakıyordum

• başbaşa vakit geçirmek dışında nası bi amacı olabilir ki?

• yanlız kalacaksanız gıtme derım :)

• evine çağırıyorsa ortada ciddiyet olduğunu zannetmiyorum

• Bu söylediklerinden hiçbiri değil. Çağırıyorsa farklı bir niyeti vardır.

Yükleniyor...