Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Başak erkeği ve ikizler kadını nasıl bir uyum olur?

evlilikte geçinebilirler mi, ilişki ömür boyu sürer mi .. peki başak burcu kinci midir ?

Güncellemeler:
bir soru dahaa ikizler koç nasıl bır ilişkidir ... ikizler koç ile mı daha cok anlasır başak ıle mı:)

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• başak daha oturaklı (ben de başağım) ikizler ise yerinde duramayan tipler anlaşabileceğinizi düşünmüyorum ama zıt kutuplar birbirini çeker belki birbirinizi tamamlarsınız.

1|0
    • evet ama ben ıkızler olarak oturaklıyımdır :) benı korkutan asırı tıtız ve elestıren olmaları. kincimidrler pekı

• eder eder yükselenini de öğren bence ;)

• 3ay

Kinci değilizdir aslında halk arasında öyle yorumlanir. Kolay kolay unutmuyoruz yani ölümcül vuruşlar olabilir

Erkekler Ne Diyor 7

• Başak erkeği ile ikizler kadını evliliği nasıl olur link

1|0
  • evet cok ıyı olur ya hatta bi rivayete göre ikizle koç ilişkisi evlilikle sonuclanır :P

1|0
    • pekı başak ile :)

• 3 azzz :))

• bizim orda senin gibisine bisi derlerde buraya yazmam uygun olmaz şimdi :))

• Vala ikizler hep çift ister.. Başak'ın suyunu çıkarıp mayalar sonrada bira niyetine cumburlopppp..!

1|0
    • heheee :)) başak asırı titiz ve elestıren kısılıgıyle ıkızları kab uguna sokmaya calısmaz mı pekı :) ikizler baskın cıkacaksa ne mutlu :D

• Kim bağırıyor? Ben mi.. allah yazdıysa bozsun..! Ben bağırmam , aksine çok sakin konuşuru ki yer etsin dinleyende.. :-))

• anlıyorum :)

• ikizlerin cıvıl cıvıl oluşu belki başak erkeğinin düşünceli dünyasına hareket katabilir

1|0
  • iyidir iyiii

1|0
    • gercekten mı :) uyuma baktıgımda başak ıle anlasamaz dıyordu :)bende tecrube kazanmıs kısılerden duymak ıstedım :)

• koçlar sana öküzlük yapabilir çünkü :) anlaşamazsın.

• :)))

• Balık erkeği ile başak kadını nasıl olur ?

1|0
  • Basak erkegi icin yazilanlari okuyunca burcu ve yukselen burcu basak olan biri olarak basaklari hic tanimadiginizi basak olduklarini dusunenlerinde yukselenlerini ogrenmesi gerektiginin farkina vardim 😂 basaklar genelde hiperaktif tiplerdir. Sadece simartilmaya ihtiyaclari vardir. Cunku kendine olan yuksek ozguvenleri yeni ortamlarda dusman edinmesine yol acacagindan ve bir cok konudaki bilgisiyle herkesle ayakustu saatlerce konusabilecek olduklarindan muhabtap olacagi kisileri uzaktan analiz ederek secer. Bir basaga ki asiksa tatli sozle butun tabularini yiktirtabilirsiniz. Cunku ogrenmeye ve bilgiye herzaman actirlar. İlgi gormuyorsaniz ufak suphe uyandiracak hareketlerle onun tum dikkatini tekrar kazanabilirsiniz. İkizlerin ve terazinin dengesiz davranislari her nekadar basagi cileden cikarsada duzeltme hevesinden dolayi ugrastikca ugrasir yeterki sevsin ve sevildigini bilsin. Basak kinci degildir ama fil gibi hafizasi vardir mutlaka birgun ummadiginiz yerde sizi pisman edebilir. İntikamini unutturduktan sonra alir ya da maglum olur almis kadar olur Allaha havale eder ;) evlilik icin idealdir cunku aa bu kalmamis demezsiniz, ya da bebek agliyo demezsiniz kalkar hemen ilgilenir. İdeal babadir ideal es midir bilmiyorum henuz evlenmedim ama birlikte yasagidigim arkadaslarim ayriliktan sonra hep geri donmek istediler. A son olarak basak silerse bittiniz gecmis olsun :)

0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben ikizlerim ve başak burcu erkeğiyle anlaşabilcegimi düşünmüyorum onlar daha sakin ve ağırbaşlı oluyolar.Benim gibi enerjik olanına pek rastlamadım.Hatta tanıdığım başakların hepsi asosyal :)

1|0
    • Sen onu asosyal görüyorken belki o dünyayı kurtaracak birşey düşünüyordur :) o denli filozoftur yani :D

• Ben basak erkegı sevmıyorum fazla detaycılar sıkıcı bır durum benım için .

1|0
    • detayların ıçıne gömer bogar benı :)

• aynen ole :)

• evlılık olmaz mkı sımdı :)

• işte bnu blemiyorum internetten buc uyumlarından bksana ;)

1|0
    • baktım uyumsuz dıyor :)

• bak bunların uyumlulugunu bılıyorum :))) ömür boyu mutluluklar

• evet mtluyuz :):)

• uyumLu...

1|0
    • güzel o halde halbukı sıtede uyumsuz dıyorlar .. tecrübe kazanmıs kısılerden duymak daha ınandırıcı :)

• yok benim tcruben değil interttten bakıyorum :):)

• İnternetten arastırabilirsin aslında.

1|0
    • arastırdım uyumsuz dıyor.. asırı tıtız ve elestırıcı ve mukkemmelıyetcı olurlarmıs ikizler ve basak yapamaz dıyor

• evet cocugun dogum gununu bırde annesıne sordum :) annemde ordan nee burcuyymus dıyor ya valla rezıl olduk :) farkında olup adım atmamak ıle ayıp edıyor ... :)

• yok canım rezıllık olarak dusunme :D ama ayıp ettıgı dogru :)

Yükleniyor...