Başak erkeği ve ikizler kadını nasıl bir uyum olur?

evlilikte geçinebilirler mi, ilişki ömür boyu sürer mi .. peki başak burcu kinci midir ?

Güncellemeler:
bir soru dahaa ikizler koç nasıl bır ilişkidir ... ikizler koç ile mı daha cok anlasır başak ıle mı:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• başak daha oturaklı (ben de başağım) ikizler ise yerinde duramayan tipler anlaşabileceğinizi düşünmüyorum ama zıt kutuplar birbirini çeker belki birbirinizi tamamlarsınız.

• eder eder yükselenini de öğren bence ;)

• bende kinci insan ıle yapamam bende hiç kin yoktur ıkı dk sonra hiç bişi olmamıs gıb ı yaklasırım .. yükselen de etkı eder mı acaba :)

• ben de biraz kincilik var yükselenim akrep olduğu için ama onu bilmiyorum. eleştirilere gelince pek önemseme eleştirileri he de geç :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• ikizlerin cıvıl cıvıl oluşu belki başak erkeğinin düşünceli dünyasına hareket katabilir

• evet cok ıyı olur ya hatta bi rivayete göre ikizle koç ilişkisi evlilikle sonuclanır :P

• bizim orda senin gibisine bisi derlerde buraya yazmam uygun olmaz şimdi :))

• 3 azzz :))

• :) hemen çabuk et kaçırma :P

en az 3 çocuk :P

• Öncekileri Göster
  • Balık erkeği ile başak kadını nasıl olur ?

• Başak erkeği ile ikizler kadını evliliği nasıl olur link

• Vala ikizler hep çift ister.. Başak'ın suyunu çıkarıp mayalar sonrada bira niyetine cumburlopppp..!

• anlıyorum :)

• Kim bağırıyor? Ben mi.. allah yazdıysa bozsun..! Ben bağırmam , aksine çok sakin konuşuru ki yer etsin dinleyende.. :-))

• iyi pekı ne bagırıyoonnn :(

• Öncekileri Göster
  • iyidir iyiii

• :)))

• koçlar sana öküzlük yapabilir çünkü :) anlaşamazsın.

• yok koç ve başak... baska secenek yok :) koçlara neden bulasmayayım anacım :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• İnternetten arastırabilirsin aslında.

• yok canım rezıllık olarak dusunme :D ama ayıp ettıgı dogru :)

• evet cocugun dogum gununu bırde annesıne sordum :) annemde ordan nee burcuyymus dıyor ya valla rezıl olduk :) farkında olup adım atmamak ıle ayıp edıyor ... :)

• oo senın hakkatten farklıymıs :D farkında da bızım durumda bıraz garıp :)

• Öncekileri Göster
  • Ben basak erkegı sevmıyorum fazla detaycılar sıkıcı bır durum benım için .

• evlılık olmaz mkı sımdı :)

• aynen ole :)

• detayların ıçıne gömer bogar benı :)

• Ben ikizlerim ve başak burcu erkeğiyle anlaşabilcegimi düşünmüyorum onlar daha sakin ve ağırbaşlı oluyolar.Benim gibi enerjik olanına pek rastlamadım.Hatta tanıdığım başakların hepsi asosyal :)

• Sen onu asosyal görüyorken belki o dünyayı kurtaracak birşey düşünüyordur :) o denli filozoftur yani :D

• işte bnu blemiyorum internetten buc uyumlarından bksana ;)

• evet mtluyuz :):)

• bak bunların uyumlulugunu bılıyorum :))) ömür boyu mutluluklar

• boğa sevgilimde balık :):)

• Öncekileri Göster
  • uyumLu...

• yok benim tcruben değil interttten bakıyorum :):)

• güzel o halde halbukı sıtede uyumsuz dıyorlar .. tecrübe kazanmıs kısılerden duymak daha ınandırıcı :)

Yükleniyor...