Iki aşk arasında kaldım!

üç senelik sevgilim var ciddi düşünüyoruz.evlilik düşünüyoruz bazı eşyalarımızı almaya başladık bile.ama bazen beni sevmediğini düşünüyorum ve güvenimi sarsan çok şeyler yaşattı bana geçmişte.ama yinede suan herşey yolunda fakat ben iş dolayısıyla 3 yıllığına başka bir şehire gitmek zorunda kaldım. ilk senede gittiğim şehirde tesadüfen tanıştığım başkasına aşık oldum. o kişinin çıktığım çocuktanda haberi var ondan vazgeçmek için çok şeyler yaptım ama olmadı onu çok seviyorum. bi yandan sevgilim geçmişim var onun benim için yaptıkları var 3 yılımız var diğer yandan beni mutlu eden defalarca vazgeçmeye çalıştığım fakat vazgeçemediğim bi insan var. çok zor durumdayım bana yardım edin.biliyorum sevgilimi aldatmış oluyorum ama bunu yaptığıma bende inanamıyorum ama ikisindende vazgeçmeye çalıştım birisiyle ciddi bir yoldayım ama diğerinede aşık oldum beni mutlu ediyo napiçam ben...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• eğer ikileme düştüyse hangisini seçersen seç aklın öbüründe kalacaktır yani mutsuz olacaksın insani temel bir içgüdü bu insanın aklı hep elde edemediğinde kalır çünkü insan tatmin edilemez bir varlıktır ve elinde olmayandadır aklı hep bu dünya durana kadar hiç değişmeyecek emin ol ya ikisindende vazgeçeksin ve ilerde gelicek olanı bekleyeceksin yada seçim yapıp ilerde seçtiğin hangisiyse onunla bir yerlerde el ele gezinirken hiç olmadık bir zamanda seçemediğini aklına getirip keşke diyip hüzünleniceksin işte hepsi bu kadar..

0|0