• Sor
  • Bence

Iki aşk arasında kaldım!

üç senelik sevgilim var ciddi düşünüyoruz.evlilik düşünüyoruz bazı eşyalarımızı almaya başladık bile.ama bazen beni sevmediğini düşünüyorum ve güvenimi sarsan çok şeyler yaşattı bana geçmişte.ama yinede suan herşey yolunda fakat ben iş dolayısıyla 3 yıllığına başka bir şehire gitmek zorunda kaldım. ilk senede gittiğim şehirde tesadüfen tanıştığım başkasına aşık oldum. o kişinin çıktığım çocuktanda haberi var ondan vazgeçmek için çok şeyler yaptım ama olmadı onu çok seviyorum. bi yandan sevgilim geçmişim var onun benim için yaptıkları var 3 yılımız var diğer yandan beni mutlu eden defalarca vazgeçmeye çalıştığım fakat vazgeçemediğim bi insan var. çok zor durumdayım bana yardım edin.biliyorum sevgilimi aldatmış oluyorum ama bunu yaptığıma bende inanamıyorum ama ikisindende vazgeçmeye çalıştım birisiyle ciddi bir yoldayım ama diğerinede aşık oldum beni mutlu ediyo napiçam ben...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• eğer ikileme düştüyse hangisini seçersen seç aklın öbüründe kalacaktır yani mutsuz olacaksın insani temel bir içgüdü bu insanın aklı hep elde edemediğinde kalır çünkü insan tatmin edilemez bir varlıktır ve elinde olmayandadır aklı hep bu dünya durana kadar hiç değişmeyecek emin ol ya ikisindende vazgeçeksin ve ilerde gelicek olanı bekleyeceksin yada seçim yapıp ilerde seçtiğin hangisiyse onunla bir yerlerde el ele gezinirken hiç olmadık bir zamanda seçemediğini aklına getirip keşke diyip hüzünleniceksin işte hepsi bu kadar..

Erkekler Ne Diyor 8

• işin çok zor...kararsızlık insanı yanıltır

• hemde nasıl

• sana böyle yapsalardı?

• yapmadıklarını nerden bılıyosun.s

• daha beterini hakediyosun

• sen ne yaşadığımı bilmeden ne hakettiğimide bilemezsin

• 3 yıllık sevgilinle güzel bir birliktelik yaşamışsınız mutluysan devam et ama diğer adamla mutluysan ve sadece sorumluluk duygusu yüzünden 3 yıllık olandan ayrılmak istemiyorsan fazla düşünme konuşarak ayrılabilirsin ama şunu da unutma bu yeni çocuk seni gerçekten seviyor mu ve mutlu edebilecek mi .. 3 yıl dayanacak mı ? mutlu olduğunla git

• güzel bir birliklelik ama dediğim gibi onunda bana çok yanlışları oldu hemde defalarca benim ona köpek gibi yalvardığım günlerim oldu ama mutlu olduğumla gitsem onu ğzmekten korkuyorum yarı yolda bırakmak istemiyorum

• kendinden utanmalısın? .. yazık ya yazık cok yazık aynı seyin senin erkek arkadasının basına gelmesini ister miydin? belki de saf temiz duygularla seni kendi elleriyle bıraktıgı sehirde kurda teslim etti .. yıllarca süren bi birlikteliği böyle bitirmen gecmisindeki sevgilin icin bir yıkım olmaz mı? eger yol yakın iken bi karara varamazsan ilerde esini aldatan kadının hazin sonunu gazetelerin 2.sayfalarında görürüz ne yazık ki .. aklını basına al kızım napıyorum ben ya dediğin oldu mu hic? ilk günden sen bunu düsünmüs olsan ne baska birinin senin hayatına girmesine izin verirdin ne de bi baskası sevgilisi olan birine asık olabilirdi? .. sevgilin oldugunu bildiği halde evlenmeyi düsündüğün insanı bildiği halde senle beraber olan birinden ne bekleyebilirsin ki? sayfalarca yazarım istersen sana bitmez bu konuyla ilgili ben neler gördüm iğrenc ötesi buluyorum umarım devamı gelmeden önlemini alırsın .. sana üzüldüğüm icin de bunları yazmıyorum gecmisinde ki sevgilin bir hayvan gibi sana davranmıs olsa da aldatılmayı hic bi insan hic sevgili haketmez ..!

• senin o yazdıklarını ben hergün sordum kendime zaten ayrıca o çocukla tanıştığımda sevgilimden ayrıydım ben biri varken diğerine koşmadım yani o kadar alçak değildim onunla sorunlarımın olduğu anda çıktı karşıma anlayabiliyosundur inşallah

• Öncekileri Göster
    • ya kim ne derse desin nabıyım şimdi o ne diyo bu ne diyo onu mu düşünücem o diyenler kendilerine baksınlar önce..çocukla aramızda sorunlar vardı uzun sure ayrıl barıs senin dediğin gibi küs barış olmadı yani benim yedi sülaleme kdar küfür eden bi insandr benm sevgilim işte böyle kötü bi dönemde bu çocuk cıktı karşıma sevgilimden görmediğim ilgiyi sevgiyi ondan gördüm yavas yavas görüşmeye başlayınca hoşlanmaya basladım bu sefer sevgilimle barıstım ama çocuk beni bırakmadı bu seferde anlıyomusun

• sana katılıyorum artılıyorum +++++++++++

• Senin aldatma hobin var sanırım

• ne alaka elli kişiyi aldatmadım heralde hayatımda sadece bikere oldu özelliklede belirttim

• bi kere yapan bi daha yapar bi daha bi dha bi daha bu böyle sürüp gider ..

• yapmaz bikere bu derde düşen kendini bi daha ateşe atmaz

• iki seçenek arasında kaldıysan 2. Yi seç. Çünkü ilkini gerçekten sevseydin ikincisi olmazdı. Ayrıca şu da var ikincisi sana güvenmez eskisini bırakıp ona gittin diye. Beni de birakip başlarına gider bu nasıl kız der. Bence ikisini de bırak sıfırdan başla

• ama bide şöyle bişey var benim hayatımda biri varken diğerini sevdim bunda bütün suç benim mi tamam sevgilimle ayrıyken tanıştım o çocukla ama sevgilimle barışınca ben o çocuktan çok defa uzaklaşmaya çalıştım o beni bırakmadı o bıraksaydı belkide buraya kadar gelmezdi bu durum kendisindede suç var

• sen kararında kesin olamadığın için bırakmamıştır peşini valla ikisi de olmaz bence. Ilk çocuğa acıdım yazık olmuş

• oda bana çok yazık etti zamanında belkide yapmaması gerekenleri yapmasaydı biraz ship çıksaydı bende yapmazdım

• emek önemli bence tartıstıgınızda direk öbür cocuk mu aklına gelio bence yeni tanıstıgın çocukla göüşme psikolojisi bozuk olanlarda oluo bu durum geçici senin ki

• bilmiyorum belkide dediğin gibidir ama aylar oldu geçici bi durum olsaydı çoktan geçerdi zaten gün geçtikçe dahada çıkmaza giriyor

• Öncekileri Göster
    • Pisman olmicaksin

• inşallah tesekkur ederım tavsıyelerın ıcın

Kızlar Ne Diyor 6

• kalbini dinle bence. hayata bi kez geliyosun. hangisi ağır basıyorsa onu seç.

• herşeyi unut hangisinin yanında daha mutluysan ona göre karar ver bence emeği falan düşünme

• ayrılırsan çocuk için dünya zehir olur çok iyi düşünmelisin

• Bence sonradan tanıştığın kişinin yanında ol. Sonuçta 3 yıllık sevgilin hayatının erkeği olsaydı şuan başkasına aşık oluyor olmazdın.

• haklısın belkıde ama sevgilimide yarı yolda bırakmak ıstemıyorum onca atılann adımdan sonra şuanki aklım olsa o çocukla tanışmazdım ama bi anlık boşluğuma geldi sorunlarımızın olduğu zamana geldi

• Öncekileri Göster
    • sırf 3 yılın hatrı var diye devam etmemelisin sevgilin çözüm yollarını kapamış sana o zaman mutluluğuna bak bence.

• belkide en doğrusu öyle olucak...

• Önce 3 yıllık sevgilini bırak diğeri sana zaten güvenmiyecek hiçbir zaman bana da aynısını yapar diye onla sevgili ol miden kaldırıyor gururun yiyorsa sonra o da bitecektir bir gün sana 3. bir şahıs lazım sil baştan olsun her şey yoksa kendi b.kunda boğulucan.

• Sonradan tanıştığın kişi seni mutlu ediyorsa onunla devam etmelisin . 3 senelik sevgilinle pek mutlu değilsin anlaşılan e cevap belli mutlu bi evlilik için mutlu olduğun kişi..

Yükleniyor...