Kızlar bana yardım edin, aşırı bakımsızım!

Gizli Üye
bendeniz,

20 yaşında

185 boyunda

84 kilo

seyrek saçlı az biraz yakışıklı bir erkeğim.

ve insanları kıyafetlerine göre hiç yargılamasamda çok paspal bir poziyondayım.

aynanun karşısına geçtim bu ne hal lan bro sen bu musun bu kadar mısın no no no diye söylendim kendime.

mavi soluk renk tsirt

mavi kot

spor ayakkabı ve belimde ilk okul çantasıyla amele gibi geziyormuşum meğer halada öyleyim :D

saçımda iyi değil böyle kafamda kasket gibi duruyor.

nasıl tıraş olmalıyım bıktım usandım yani hiç bişey yakışmıyor sanki.

cilt bakımı yüz yıkama ve kremden ibaret.

ama bu durumm değişmeli.

paraya kıyıp yeni şeyler almak adam akıllı tıraş olup bakımlı yaşamak istiyorum.

resmimi koyma konusunda kararsız kaldım.

siz bana bir yol haritası çizin.

ama zevkine güvenen biri olursada facedeki bir kaç resmimi gösterip ondanda fikirde almak isterim.

yorumlarıızı varsa sorularınızı bekliyorum.

Güncellemeler
+1 yıl
bu kadar mı yani :/ ee ne anladık biz bu şten krewm parfum kıyafer hiç bir şey demediniz.
Kızlar bana yardım edin, aşırı bakımsızım!