"Sen bana aklımla başım arasındaki mesafe kadar yakınsın" diyerek ne demek istedi bu kız?

Gizli Üye
Çok samimi olduğum bir kız arkadaşımla bazı nedenlerden dolayı soğuk davranıyordum, özür dilemesine rağmen soğuk davranmaya devam ediyordum. Bugün dayanamadı patladı bana konuştuk tatlıya bağlar gibi oldum "sen bana aklımla başım arasındaki mesafe kadar yakınsın" dedi ne demek istedi acaba?
"Sen bana aklımla başım arasındaki mesafe kadar yakınsın" diyerek ne demek istedi bu kız?