Erkekler neden kilolu kızları itici bulur?

Evet arkadaşlar, erkekler çok zayıf kızları beğenmez ancak kilolu kızlardan da hoşlanmıyorlar .. Erkekler neden kilolu kızları itici bulurlar?

Güncellemeler:
bir çoğunuz itici olduklarını söyledi.. ancak arkdaşlar şöle bişi var.. bazı insanlar var hasta olup kilo veremeyenler kendilerini onlarda beğenmiorlar.. sizce onlarda istemezlermi zayıf olmak ? sizlerin bu düşünceleri bana göre vicdansızlık.. sırf sizin gibi düşünenler yüzünde bu tür insanlar içine kapanıyorlar.. dışlanıyorlar.. bunu unutmayalım arkadaşlar.. bir insan sırf dış görünüşüyle değer verilmemeli..
arkadaşlar ben kimsei azarlamıorum bu bnmle ilgili i sorun diil :) ancak bnm anlamadıım nie insanları öyle kabul edip kusurlarıyla sevmioruz hepimizin kusurları var çnkü.. onlarda insan sonuçta bu bana doğru gelmio onları dışlamak benm anlatmak istediğim buydu ama ben anladımki bu çok derin bi konu çnkü herkezin farklı fikirleri düşünceleri var beni yanlış anlamayın ben kimsei azarlamıorum yada korumuorum tabikide bana görede itici ama onları sevmek yerine biz böle bu tür insanlaarı dışlıoruz..
benim kastetttiğim insanlar hasta olup ilaç kullanan insanlardı.. tabikide hasta olmayan insan kilo alıosa kendine bi dur demesi lazım tabikide...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir kız vardı 120 kilo falan. Neyse, hoşlandım kızdan ve durumu kankalarıma açtım adamlar hem salon da hem de gittiğimiz ortamlar da durmadan geyiğe almaya başladılar. "kanka sana yakışıyor mu? Varya millet yolda sizi beraber görseler direkt sana küfrederler" Sonuç olarak mahalle baskısı üstün çıktı ve konusmadım. Bize yakın olduğu için yol da bazen denk gelir, geriden geriye bakarım dostlar.

• üzücü bi durum.

• Öncekileri Göster
    • taşırsın ne olacak..

• Tabi senin için söylemesi kolay.

Erkekler Ne Diyor 19

• ben kendime dikkat ediyorum kızlarda etsinler. bunda yapacak bir şey yok yağlı bir bayanın nesini beğenelimki. kadın dediğin taktınmı koluna yakışmalı çarptınmı duvara yapışmalı diye boşuna söylememiş atalarımız. bu söz bile kadının nasıl olması gerektiğini çok iyi anlatıyor. benim fiziğim iyiyse bende fiziği iyi birini isterim bu benim en doğal hakkım ama şunu net ifade ediyorum bir kadının fiziği iyi diye diğer kriterlerimden de ödün vermem.

• yanıma yakışan birini isterim. fit ve atletik bir vücudum var. yanıma şişman kız yakışır mı ?

• yakışmaz haco

• Hasta olup çeşitli ilaçlar kullanınca kilo alanlar var evet. Hemde baya kilo alınıyor dogru. Kastettiğn obeziteyse onun da tedavisi var. Önemli olan azim gösterip o kiloları verebilmek. Bende kilo aldım diye salarsam kendimi dönüp kimsenin bakmaması normaldir. Spor ve diyetle gayet de zayıf ve fit olunabiliyor.

• cevremde kilosunu takıntı haline getirmeyip muhabbetini cok sevdigim onca kilolu kız ve erkek arkadasım varki sahsen kilolu kızları itici bulmuyorum tam tersine kendi ile yani kilosu ile barısık olmayan ve hayatını bu yuzden mutsuz kılıp kilosunu surekli takıntı haline getiren,surekli kilo problemini dile getiren kızları karamsar ve itici buluyorum.

• ya herkes güzel olacak diye bir kural yoksa herkes şanslı olacak diye de bir kural yok..kimileri şanslı doğuyor kimileri şansız..bunun edebiyatını yapmaya gerek yok şanslı yada şansız herkes aynı yere gitmeycek mi sonuçta..bu dünyada herkes için imtihanlar farklıdır kilolu olanlar içinde imtihan o dur belki...bende normal kiloda bir insanım ama neler çekiyorum gelin birde bana sorun...artık herkes bulunduğu kusuru kabul edip öyle yaşamak zorunda... zorunda diyorum çünkü başka seçeneği yok...ayrıca bu sadece erkeklere özgü bir kural değil...sen, soruyu soran 120 kilo bir sevgilin olsun istermiydin bize değil kendine dürüst ol cevaplamsanda olur soruyu...

• çünkü iticilerde o yüzden

• arkadaş olarak onunla arkadaşlık yaparım amma velakin aşka gelince orda dur bakalım. sen o kilolu bayana sor bakalım kendini beğeniyo mu o haliyle keşke biraz daha zayıf olsaydım diye kaç kere sölenmiştir kendi kendine.kendini beğenmeyeni ben neden beğeneyim ki?

• sebebini tam olarak bilmiyorum ama yüzü ne kadar güzel olursa olsun kilolu olunca itici geliyo harbiden.

• Ne çok zayıf iyidir ne de çok şişman. Önemli olan tahta gibi olmaması ya da göbeği falan olmaması. Yoksa zilyon kadın var zayıf olmayan ama fıstık gibi. Çünkü onlar kadın hatlarına sahip. Şayet kum saati şeklinde değilse vücut en iyisi fit olmak. Hasta olanları olaya katıp popülist yaklaşmıcam olaya. Bence şişmanlarla dalga geçilmeli. Hırs yapıp daha iyi beslenmeye başlıyor bazıları. Yani adil değil zaten şişmanları savunanların söylediği. Bir ayı oturup sabah akşam iskender yesin, yatsın uyusun. Diğer tarafta Adriana Lima elma yesin, yumurta yesin ve sabah akşam koşsun. E neresinde bunun adillik? Şayet şişkoyla dalga geçer ona ''Dombili, gel beni de ye'' falan dersen. O zaman adil olur işte durum.

• sanırım biraz accımasızca bi yaklaşım :) ama tabi dediklerin doğru.. ancak böle insanlarada dalga geçmek ne kadr doru orası tartışılır :)

• kilolulara tahamülüm yok balık etli bile kurtarmaz

• arkadaşlar konumuza uygun bugünkü yani 28.07.2011 günkü posta gazatesinde çıkan '''Şişmanlarsa terk ederim''' ana başlıklı araştırma yazısı... altbaşlıkta şöyle; İşte erkeklerin %53 ü, kadınların ise sadece yüzde 20’sinin “Sevgilim kilo alırsa onu terk ederim” ((yani bizim gibi baştan kabullenmem demiyor, ilişkide iken değişim olursa bırakırım diyor)) link aşağıda ilginç sonuçlar var, inceleyin derim... link

• resim bni çok etkiledi gülsemmi ağlasammı karar veremedim :)

• gülümseyin canım...hayat gülerken güzel...

• ilac nedeniyle kilo alanlar binde bir, fakat neden %70 fazla kilolu ?

• şuan bildiğim kadarıyla hipoglisemi hastaları ve hormonal bozukluklar kilo aldırıo ve depresyon ilaçları..

• Öncekileri Göster
    • bnm kilommu :S ben 1.65 boyumdayım 57 kiloyum :S 45 kilo olmammı gerekio :S evet unutmşum tiroit hastalığını ve kortizonları ..

• 50-55 olman gerekiyor :) 2-3 kg bile fazlalik kalp damar hastaliklarina neden olur, bu genc yasinda hormonlarin sapitir ve ileride daha cok kilo alirsin, ayrica 2 kg fark bile insani moralsiz yapabiliyor bunu da goz onunde bulundur

• ne yani senin paşa gönlün olsun diye kendimizi mi feda edelim, yoksa yalan söyleyip arkamızı dönüp sırıtalım mı? sen nasıl konuşuyorsun öyle...bu yaşta millete akıl verip, azarlayacak kadar olmuşsun, maaşallah büyüyünce ne olursun,kimbilir... evet kilolu kızalr iticidir...kim yanında 3 kıymalı pide yada 6 tane tost veya 3 tane pizza yiyip üzerinede 1 litre kolayı az bulan bir canavarla dolaşmak ister... unutmaki yarin yüce rabbin huzuruna çıktığımızda o bedenimizden ve nefsimizden de sorumluyuz ayrıca hesabını vereceğiz. kendi adına konuş lütfen...

• yani hasta olupta ilaç alanlarda aşk-meşk işlerine ara verse olmaz mı ? ben dışlamakla alakalı birşey söylemiyorum...neticede insanlar,onlarında yan masada ve boş bulunan sandalyede veya aynı toplu taşıma araçlarında bulunma şansları var...ben onlarla ciddi bir yakınlaşma düşünmezdim diyorum...ayrıca yukardan aşağıya okuyun,yazan arkadaşların genelide benim gibi söylüyor..demekki bu genel bir tutum ve düşünce...herkeste yanılıyor olamaz...

• ya tabikide dediklerinizde haklısınızz. bunun farkındayım ancak bnm demek istediğim o tür insanlarıda dışlayan insanlar var ben bunu sölemek istiorum..

• sonunda anlaşabildiğimize sevindim...ben onların komşu, arkadaş, işveren, günlük karşılaştığımız ve görüştüğümüz insanlar olmasını yadırgamıyorum..sadece ilişkilerimde ve eş seçimimde muhakkak kilolu olmamasına dikkat ederim diyorum.ayrıca benim tercihim çok güzel olmasındansa, fiziği güzel olsun...bugünkü postada çıkan konumuza uygun araştırma sonuçları...buyrun; link

• Kaç kilo fazlan var?

• benimle alakalı bi durum diil. ablamla alakalı. .ok üzüldüğünü ve her gece bu yzden ağladığını biliorum ve onu böle görmek beni üzdüğü için bu soruyu sorma gerei duydum. bn 1.65 boyumdym 57 kiloyum

• sende 2-3 kilo versen hiç fena olmaz :P
      Mutsuzsa bir diyetisyene gidip bir program'a başlasın.

• denge denge denge. Her şeyiyle kız veya erkek için farketmez dengeli fizik olmalı

• cok kilo ya da cok zayif bahane, kendine dikkat edip saygi duymayana ben neden bakayim denir...

• evet haklısın :)

• Öncekileri Göster
    • ama öyle diilmii pofuduk gibi hihihiih :D

• ama pofuduk ayi iste adi ustunde :D

• Kızlar neden kilolu erkekleri itici bulur?

• ben iri ve kilolu erkekleri beğeniorum :)

• Öncekileri Göster
    • tamam beylerrrr etmusun dediği gibi iri ve kilolu dediğim boylu posluuu :D

• yağ torbasını kim itici bulmazki

• Hani kim buluyo itici. Napıcam lan ben kürdan gibi skinny-mkinny kadını? Ele gelicek ele, o yumuk yumuk el parmakları yemek yapıcak bana, işten gelince onun o karpuz gibi poposunu, göğüslerini tutucam sıkıcam. Mıncıra mıncıra sevicem onu ben.Etraf aklını değil de bedenini süsleyen, içi boş ve kürdan niyetine kullanacağım, deniz yanığı tenli, şortlu, ergen erkek çocuğu gibi kızlarla doluyken bir şişman kadın daha kadınsıdır bana göre. Severim..

• woww işte buuuuu !

• Insanin fiziksel yapisi bu ise bu insan boyle sevilir. hicbir denyo da kalkip ''hadi lan kendine dikkat etmiyosun defol banane'' diyemez..sirf boyle .mcik .mcik tespitler yuzunden kac kisi evine kapatiyo, bunalimlara giriyo. Her seyin bir alicisi vardir ve de bu normal veya anormal olarak nitelendirilemez.

• evet aynen öyle bnde senin gibi düşünüorum.. sırf böle insanlar olduu için hastalıklarından dolayı kilo veremeyen insanlar var.. zaten bu yzden kendiilerini beğenmiolar birde etrafta böle gözler olunca depresyona bunalıma sürükleniorlar.. bu çok kötü bişi.. illaki bi insan dış görünüşüyle değer verilmemeli..!

• hastaliklar yuzunden oyle ise hakli ancak ciddi anlamda kendisini eve kapatiyorsa bu yuzden de acilen yardim almalidir, insan icinde olmasini gec, kendi kendini sagligindan zaten eder turp gibi olsa bile

Kızlar Ne Diyor 13

• Kusura bakmayın ama ben bile itici buluyorum. Bay/bayan fark etmez, insan kendine,vücuduna bakmalı, bakımlı olmalı.

• erkek arkadaşımın kilolu olmaması tercihimdir,yanıma yakışsın isterim.Bu evlendiğimde de geçerli..Ben sürekli bakımlı ve hoş olmalıyım eşimde elinden geldiğince fit ve bakımlı.Önünde top gibi göbeği olan bir adamı taşımak istemem yanımda:) hastalık konusunda da haklısın ama kimse bunu anlamaz:(

• kilolu istemiyosunda sen kilolusun

• kilolu muyum :D 55 kiloyum pardon da ne kilolusu:) 168 boya 55 kilo sanırım bizim tabirimizde fit oluyor değil mi genç adam:D

• resimde görünene baktım o fotoda 55 kiloysan diyecek bişeyim yok

• Benim eski bir sevgilim 120 kiloydu. Çok sık terliyor, sesli nefes alıyordu. Bazen rahatsız olduğu anlar oluyor insanın. Erkeklerde bu tarz şeyleri düşünoyr olabilirler. Fakat eski sevgilim yaz tatilini birlikte geçiriceğimizi duyunca 40 kilo verdi ve yaza 80 kilo girdi. Tabi bu hastalıktan dolayı oluşan bir kilo olsaydı ben yine onu öylede kabul ediyordum zaten ama o kendini yanımda mutsuz hissediyormuş demekki o kiloyla, o mutsuzsa ben de mutsuzumdur.

• kiloludan kastımız nedır?1.79 boyunda 69 kılodayım oyle zayıf degılım kıloluda degılım ama gobısımde var yanı sırf on kısı begensın dıye kendımı degıstırmem saglıgımı dusunursem verırım o kıloyuda.ama cıddı anlamda 1.55 boyunda olup yarım dunya gıbı gezenler var.buda yetmez gıbı xxl bedenıne sgıyenler var sımdı bunlar ıtıcı degılde kım ıtıcı?

• tabi buda doru bi yaklaşım :)

• sağolasın:)

• ben de çok kiloluydum önceden ben de kendimi itici bulurdum ki öyle yani kilolu insan iticidir.

• Kilolu kadınlar çoğu zaman güçlü karekterlere sahipler. Ve tuhaf derecede baskın olabiliyorlar.

• baskın olmaları 2 kat itici bence.

• genelleme yapıyoruz güzel::) bir de çok konuşurlar genelde:) fiziksel olarak çekemedikleri dikkati konuşarak çekmeye çalışırlar

• ne olursa olsun genç bi bayan ya da erkek kilosuna, giyimine, durumuna uyumuna özen göstermeli.. öyle bi durum varsa da tedbirini almalı.. hastalık dahi olsa.. kötü görünüyo yaa yalan mı söleyelim.. yanımda beni 5e katlayan biri zor.. çok seversem neden olmasın ama çözüm ararım onunla beraber! fikrim net budur

• güncellemeyi simdi okudum, yalniz ister vicdansiz de ister insanlik disi, sisko biriyle beraber olmam. benim icin sadece ic güzellik yetmez gözümede hitap etmeli az da olsa (:ayrica dislamak gibi bisey söz konusu degil sismanlarin kilolariyla dalga gecmem ama sevgili olayi farklidir (:

• ayıp oluyor bana he :D

• ben neden obez bir erkeği çekici bulmuyorsam, aynı sebep.

• Obez avcısıdır aman dikkat. Obeziteyle Savaşanlar Derneği'ne saygılarla.

• :)))

• ayni sey bizim icin de gecerli kilolu veya asiri zayif erkekleri begenmem ? onlarinda begenmemesi normaldir yani. nedeni yokki tarzim degil tipim degildir. ama herkes icin ayni sey gecerli degildir 50 kisiden 45'i begenmiyorsa 5'i begenebilir. öyle olmasa zaten tüm sisko erkek ve bayanlar evde kalirdi (:

• yani herkes çiroz olmak zorundamı yaa

• valla bir bayan olarak bende hoşlanmam kilolu kızdan.insan bi diiyet yapar uğraşır biraz hasta faln değilse.kadını dişi yapan özellikler vardır bu özellikler normal kilonda belli olur.ayrıca insan kendine saygı duymalı öncelikle.bu iradenin zayıflığını gösterirki iradesi zayıf olan insanlardan da korkmak gerekir:)bende erkek olsam itici bulurum adam sevgilisini arzulamak ister şişko bi kızın arzulanacak nesi varki..

Yükleniyor...