Erkekler neden kilolu kızları itici bulur?

Evet arkadaşlar, erkekler çok zayıf kızları beğenmez ancak kilolu kızlardan da hoşlanmıyorlar .. Erkekler neden kilolu kızları itici bulurlar?

Güncellemeler:
bir çoğunuz itici olduklarını söyledi.. ancak arkdaşlar şöle bişi var.. bazı insanlar var hasta olup kilo veremeyenler kendilerini onlarda beğenmiorlar.. sizce onlarda istemezlermi zayıf olmak ? sizlerin bu düşünceleri bana göre vicdansızlık.. sırf sizin gibi düşünenler yüzünde bu tür insanlar içine kapanıyorlar.. dışlanıyorlar.. bunu unutmayalım arkadaşlar.. bir insan sırf dış görünüşüyle değer verilmemeli..
arkadaşlar ben kimsei azarlamıorum bu bnmle ilgili i sorun diil :) ancak bnm anlamadıım nie insanları öyle kabul edip kusurlarıyla sevmioruz hepimizin kusurları var çnkü.. onlarda insan sonuçta bu bana doğru gelmio onları dışlamak benm anlatmak istediğim buydu ama ben anladımki bu çok derin bi konu çnkü herkezin farklı fikirleri düşünceleri var beni yanlış anlamayın ben kimsei azarlamıorum yada korumuorum tabikide bana görede itici ama onları sevmek yerine biz böle bu tür insanlaarı dışlıoruz..
benim kastetttiğim insanlar hasta olup ilaç kullanan insanlardı.. tabikide hasta olmayan insan kilo alıosa kendine bi dur demesi lazım tabikide...

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kız vardı 120 kilo falan. Neyse, hoşlandım kızdan ve durumu kankalarıma açtım adamlar hem salon da hem de gittiğimiz ortamlar da durmadan geyiğe almaya başladılar. "kanka sana yakışıyor mu? Varya millet yolda sizi beraber görseler direkt sana küfrederler" Sonuç olarak mahalle baskısı üstün çıktı ve konusmadım. Bize yakın olduğu için yol da bazen denk gelir, geriden geriye bakarım dostlar.

Soran beğendi
    • üzücü bi durum.

• Öncekileri Göster
    • taşırsın ne olacak..

• Tabi senin için söylemesi kolay.