Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir?

Bir erkegi nasıl etkilersinz kızlar yada erkekler en cok neyden etkilenip kızı aklınızdan cıkaramazsınız...(cinsellik dısında)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi kadın bir erkeği etkilemeye çalışmaz!zaten bi etkin varsa erkek bulur seni

• Farklı bakıs acısı ama bazen etkiyi yaratmak insanın elindedir

• Öncekileri Göster
    • yıllarını verceksin diyom ben de...tırnaklarınla kazıya kazıya bulacaksın
      3 kuruşa 5 köfte yok

• Kücük biseyler olunca insan cabalar iste o kücük kıpırtıyı yaratmak istiyorm anla ya

Erkekler Ne Diyor 10

• bu sitenin top on sorusunu oluştursak ilk 5 te yer alır bu soru

• Eee cevap?

• doğal ve akıllı olması çokda aklıllı olmasa iyi olur :D

• Şu zamanda iffet,haya.

• Bakışlarınla etkileyebilirsin.Bana bir kız sürekli çaktırmadan bakınca etkileniyorum açıkcası...En kolay yöntem budur.Yanına gidip sevdiği hoşlandığı şeylerden konuşup tartışabilirsiniz.Espri filan yapabilirsin.

• Bunların hepsini yaptım sonra uzak durmaya basladı nedendr acaba

• Öncekileri Göster
    • İnsallah...ise yarar ins olur cok tsk ederim

• Önemli değil.

• -- muzip ve seksi bakislar + sevimli bi tebessum ve uzun sure gozlerinin icine bakabilme "yetenegi"-- guzellik sart degil, ozguven-- ne istedigini bilmek-- aciksozluluk-- gizemli olmak, merak duygusu erkeklerin akıllarında kalmayı sağlar :)).-- ve bana göre en önemlisi kızın "pes"i iyi oynaması :)))## umarım işine yarar :))

• Cok tsk ederim ins ise yarar...

• Ben teşekkür. ederim..

• Zeka ve kültür, bir erkeği etkilemek istiyorsan bu ikisini kullan.

• Zekama güveniyorm ama ona karsı duygusalım zekamı kullanamıyorum ki yani zekamı kullanarak ne yapmalıyım

• Zeki olduğunu göster.Güçlü karekter de önemlidir bunu da unutma.

• gülüşü konuşması ve kesinlikle parfümü

• Onun icin parfümümü degistrdm ki cok begendi de olur mu sence biseyler

• guzel, narin, rahat ayni zamanda guclu karaktere sahip zeki kadin. asagisi kurtarmiyor.

• Akıllı, çekici.

• Kişilikli, karakter sahibi bir kadın..Kimin itirazı olabilir ki? Espri anlayışlarını kaybetmeden, kişiliklerini koruyabilen kadınlar erkekleri her zaman cezbeder.

• Ona karsı hic alıngan davranmıyorum o espri yapıyo bende öyle karsılık veriyorm sizce böyle iyi mi yoksa tripli mi olsam

• Espirili Ol Tirpli Olma Fazla Sıkarsan Kaçar :)

• Tsk ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında zor.. Karşındaki erkek de zorsa işin çok zor :) Ona yaklaşmaktan korkma.. Git konuş arkadaşlık kurKültürünü ve bilgini kullan, güzel de bir gülümsemen varsa etkileyebilirsin

• Onunla arkadasız aramızda farklı bir iliski var arkadasca da değil yani tanıyorum konusuyorz

• Öncekileri Göster
    • Cok tsk ederim.

• Rica ederim :)

• çilek çiçek çikolata <3

Yükleniyor...