İkizler burcu erkeği nasıldır?Nelerden hoşlanır veya hoşlanmaz?

İkizler burcu bilindigi üzere çift karakterli denir. Ama ya peki aşk'ta nasıldır? Nelerden hoşlanır? Affedici midir, kinci midir, bu erkegi elde... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Babam ve erkek arkadaşım ikizler burcu..

Süper küsme huyları vardır.. Küserler ama siz neye küstüğünü anlamazsınız.. Bir şeye küsmeleri demek size de küsmeleri demek.. Babamı örnek veriyorum; bir şey soruyorum mesela ters ters cevap veriyor, sonradan öğreniyorum ki anneme kızmış.. Erkek arkadasım, bir gün sesi bir farklı gelir mesela bana, bir şey var ama söylemez, artık dilimde tüy biter, ne oldu diye sormaktan, cevap; bir şey yok.. Var bir şey varr.. Ama merak etmeyin sonra bu durum kendiliinden geçer, siz kırılmasanız bile öyle zannedip gönlünüzü almak için taklalar atarlar.. Bu hayatımda ki iki erkekde aynı..

Çok iyi analatik zekaları vardır, çalışkan insanlardır, mantıklı davranmayı bilirler.. Duygusaldırlar, bir anda gözleri dolu dolu olurlar ve öyle bir olurlar ki bu zamanlarda içiniz parçalanır..

Aileye düşkünlerdir, ağızları çok sıkıdır, dedikodu yapmazlar, birilerini çekiştirdiklerini nerdeyse hiç duymazsınız.. Kendi doğruları onlar için en doğrudur ki, insanı deli eder bu, bu yüzden feci inatcılardır, eğer o doğrunun yanlış olduğu ortaya çıksa bile gururlarından hala doğruymuş, arkasında duruyorlarmış gibi davranırlar.. Gururları çok fazladı. Mütevazi insanlardır, gösterişi sevmezler. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar..

• teşekkür ederim bu bilgiler benim için önemli bende son bahsettiginiz olayı yasıyorum bi nedenden dolayı beni terketti ama hata yaptı hatasını ortaya cıkarmama ragmen 2 günde benden sogudugunu cabuk affedemeyecegini söledi.hatalı oldugunun farkında ama yinede pes etmeyip kendisini hep haklı görüyor.bende inatcıyım onun gibi ama oda inatcı gururlu yani söylediginiz gibi ona yalvardım ama vazgeçmedi bu durumda ne yapıcagımı sasırdım 2 hafta oldu bni anlamasını ve dönmesimi istiyorum ne yapabilirim

• Öncekileri Göster
    • banada kapat konuyu der aslında o önce burda oturuyordu yakındık görüşüyorduk okulu bitti ve döndü dogal olarak.bizim muhabetlerimiz zaten daha önce arkadasken sürekli eski ilişkiler üzerineydi cıkmadan önce dert arkadaşlıgı yapıyorduk.suan ayrıyız ve ben karısıgım terkedildim ama konusmalımıyım diye birlikteyken face'ime hergün girip istedigi gibi resimlerimi silip kontrol ediyordu sırf kıskanclıktan:)

ve en iyisini yapıosunuz kapalı demekle bencede gelsin bu erkekler birazda özgürlügüne düşkn

• Kesinlike sıkıntıya gelemiyorlar.. Eğlencelidirler, muhabbetleri çok, bizde arkadas oldugumuz zaman böyleydik.. Kendi dünyaları var ve bize kapısından bile göstermezler içerisini.. İnsanı yoruyor bu bazen, acaba ne derdi var, acaba bir şey mi gizliyor, neden böyle yapıyor derken bir süre sonra enerjisi kalmıyor insanın, sahsen artık bana böyle hissettiriyor..